Początki działalności Biura Podróży KOS sięgają 2001 roku. Siedziba naszej firmy znajduje się we Wrocławiu. Właścicielem firmy jest Tomasz Kunasiewicz.

Specjalizujemy się w organizacji różnego typu imprez i wyjazdów integracyjnych dla firm, pielgrzymek samolotem do Hiszpanii i Portugalii, a także wycieczek objazdowych po Europie. Oprócz tego zajmujemy się również organizacją wczasów w Hiszpanii (Costa Brava, Costa del Sol, Costa Blanca, Teneryfa), na Malcie, na Majorce, tanich wycieczek weekendowych do Londynu, Rzymu czy Barcelony, a także wyjazdów pakietowych na imprezy sportowe - m.in. na mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów.


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ ?


1. POSIADAMY

  • zezwolenie Wojewody Dolnośląskiego na organizację imprez turystycznych 217/43/02/2004
  • gwarancję ubezpieczeniową OC firmy ERV (niemiecka firma ubezpieczeniowa na rynku polskim, specjalizująca się w ubezpieczeniach turystycznych).


2. PODRÓŻE Z NAMI TO GWARANCJA BEZPIECZNEGO POWROTU

  • Decydując się na zakup oferowanych przez nas wyjazdów na wczasy lub wycieczki samolotowe, zawsze macie Państwo pewność bezproblemowego powrotu z wakacji. Nasze biuro organizując wyjazdy korzysta z przelotów tanich linii lotniczych (np. Ryanair, Wizzair). Każdy nasz klient w momencie dokonywania wpłaty otrzymuje od nas swój bilet lotniczy, oraz będące dowodem dokonania przedpłaty za noclegi w hotelach - vouchery podróżne.


3. INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO i PROFESJONALNA OBSŁUGA

  • Staramy się aby Wasz urlop był wyjątkowy i dopracowujemy każdy szczegół Waszego wyjazdu
  • Podczas organizacji wyjazdu za granicą, zawsze ściśle współpracujemy ze Stowarzyszeniem Pilotów Wycieczek Zagranicznych, dzięki czemu decydując się na odbycie podróży z naszym biurem, mogą być Państwo zawsze pewni, że znajdziecie się pod fachową opieką.
  • Uczestniczymy w szkoleniach, sprawdzamy wcześniej hotele, które mamy w naszej ofercie


4. JESTEŚMY CZŁONKIEM DOLNOŚLĄSKIEJ IZBY TURYSTYKI


5. UCZESTNICZYMY W PROGRAMIE RZETELNA FIRMA


6. ODPROWADZAMY SKŁADKI NA TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY, dzięki któremu nasze imprezy są objęte 100% gwarancją zwrotu wpłaconych kwot za imprezę turystyczną w przypadku niewypłacalności.

 

 

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.