Państwo: Niemcy Region: Miasto: Drezno Transport: autokar
Profil wyjazdu: wyjazd biznesowo - motywacyjny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

Cena zawiera: 

 • Przejazd autokarem 49 osobowym- DVD, klimatyzacja
 • 3 noclegi w Hotelu Clarion Congress 4* w Usti nad Łabą(Czechy) – pokoje dwuosobowe
 • Wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiady ( w Zgorzelcu, Dreźnie i Hrensko)
 • 2 x kolacja w restauracji hotelowej
 • 1 kolacja regionalna w USTI and ŁABĄ
 • Opieka pilota – przewodnika
 • Bilety wstępu do Konigstein, Glaeserne Manufaktur, Panometr,
 • punkt widokowy Bastei , bilet wstepu do Parku Narodowego Czeskiej Szwajcarii,
 • opłata za rejs łodziami w Czechach
 • Ubezpieczenie KL, NNW
 • TFG I TFP
 • Parkingi
 • 4 pokoje jednoosobowe w cenie pobytu

 

 

Kalkulacja dla grupy minimum 40 osób.

 

1990,-

DREZNO i SZWAJCARIA CZESKA I SAKSOŃSKA 

1 DZIEŃ: Zbiórka na parkingu Wrocław o godzinie 09.00. Przyjazd do Zgorzelca – obiad w restauracji -ok. godziny 12.00 Przyjazd do BASTEI, serca regionu Szwajcarii Saksońskiej. Spacer wśród piaskowcowych form skalnych, niesamowite widoki na przełom Łaby z mostów i platform widokowych zawieszonych na skałach. Symbolem Szwajcarii Saksońskiej jest most Bastei-77 metrowy wkomponowany w formacje skalne.  Przyjazd do KOENIGSTEIN – górska Twierdza, nigdy nie zdobyta „Saksońska Bastylia” ale i ciężkie więzienie dla „politycznych”. Tutaj znajdują się najstarsze koszary w Niemczech, najgłębsza studnia w Saksonii i kopia legendarnej wielkiej beczki na wino Augusta Mocnego. Zwiedzanie przy pomocy audio przewodnika w języku polskim, z trasą zwiedzania, historia Twierdzy, spacer po wystawach stałych. Przyjazd do USTI nad ŁABĄ w Czechach, zakwaterowanie w Hotelu CLARION CONGRESS 4*. Kolacja w restauracji hotelowej- 3 dania+ napój.

2 DZIEŃ: Po śniadaniu przejazd i zwiedzanie SZWAJCARII CZESKIEJ. Wzdłuż głębokiego kanionu ciągną się płaskowyże poorane głębokimi jarami dzikich potoków i porośnięte lasami, pełne fantastycznych form skalnych: bram, iglic, baszt, pionowych ścian, tarasów i labiryntów. Przejazd do HRENSKO- trzy źródła spacer około 1 godziny do BRAMY PRAVCICKIEJ, gdzie znajduje się największy naturalny most skalny w Europie. Następnie po godzinnej przerwie na podziwianie widoków, spacer ścieżka turystyczną przez MEZNI LOUKA do wąwozu rzeki Kamenicy ok.1,5 godziny. Spływ 25 osobowymi łodziami ok.1700 metrów w stronę Hreńska, (spływ trwa ok.30 minut) i spacer szlakiem turystycznym do HREŃSKA. Obiad w restauracji. Przyjazd do DECINA-pięknie położone miasto, które jest niejako bramą do Czeskiej i Saksońskiej Szwajcarii. Czas wolny w centrum miasta. Powrót do hotelu w USTI – kolacja w restauracji          

3 DZIEŃ: Po śniadaniu wyjazd do DREZNA o godzinie 09.00- czas przejazdu 1 godzina. VOLSKWAGEN GLASNERE MANUFAKTUR– Szklana Manufaktura to fabryka koncernu Volkswagen, gdzie odbywa się produkcja samochodów tej marki, a w latach 2005 – 2006 również luksusowego Bentleya. W interaktywnym centrum można podziwiać elektro-mobilne okazy przyszłości.  Zwiedzający będą mogli zobaczyć i dotknąć innowacyjnych eksponatów i e-pojazdów oraz poznać proces ich produkcji, w szczególności modelu ID.3- wyjątkowy świat produkcji samochodów elektrycznych na 83 000 metrów kwadratowych. LUNCH w restauracji. PANOMETR- Panoramiczne zdjęcia artysty Yadegara Asisi’ego o wysokości 27 m od 2006 r.  to obowiązkowy punkt zwiedzania wystaw i muzeów w Dreźnie. Jest to fascynująca panorama 360°, która pozwala na przeżycie wyjątkowej podróży w czasie i poznanie przeszłości miasta. Po lunchu zwiedzanie z przewodnikiem po ALTSTADT – malowniczą promenadą zwaną Tarasami Brühla- Albertinum- dawna zbrojownia, Katedra św. Trójcy i gmach OPERY, a następnie PAŁAC ZWINGER – najważniejszy zabytek Drezna zbudowany przez Augusta II, który postanowił wybudować swój Wersal- zwiedzanie z zewnątrz. Powrót do Hotelu; 19.30 -Przejście do PIVOVARNA SRDCOVKA USTI- 700 m od Hotelu – czeska piwiarnia w pobliżu hotelu. KOLACJA REGIONALNA CZESKA- 4 daniowe menu + 2 piwa + kawa lub herbata

4 DZIEŃ: Po śniadaniu wyjazd do Wrocławia. Zakończenie w godzinach południowych.

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy motywacyjne dla firm we Wrocławiu

Wyjazdy motywacyjne dla firm to coraz popularniejszy sposób z jednej strony motywowania, a z drugiej doceniania pracowników. Tego typu wycieczki to doskonała okazja do tego, aby dać chwilę wytchnienia swojemu zespołowi po ciężkiej pracy. Pracownicy z pewnością wrócą z takiego wyjazdu w pełni wypoczęci i chętniej wrócą do swoich obowiązków, a przy tym poczują się w pewien sposób wyróżnieni.

Wycieczki motywacyjne dla firm to coś więcej niż wyjazdy integracyjne. Choć faktycznie łączą one pracowników, a także zacieśniają więź między pracownikami a firmą, mają również głębsze znaczenie. Pozwalają pracownikom poczuć się docenionymi, wnoszącymi wiele do życia firmy. Rozwijają ich skrzydła poprzez odpoczynek, często pełen atrakcji, które nie są dostępne dla prywatnych klientów. Utwierdzają w przekonaniu, że wybrana firma i stanowisko są strzałem w dziesiątkę.

Dzięki temu pracownicy wracają do pracy z ogromną dawką motywacji i świeżymi pomysłami, które mogą mieć duże znaczenie dla dalszego rozwoju firmy. W ostatecznym rozrachunku motywują pracowników do dalszej pracy i rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa.

Jeśli chcesz właśnie w ten sposób docenić swoich pracowników, zachęcamy do skorzystania z oferty wyjazdów motywacyjnych dla firm naszego biura podróży KOS Travel we Wrocławiu. Organizujemy wycieczki, w tym także firmowe, od 2001 roku. Doskonale wiemy więc, jak dopasować ofertę do zespołu, aby w pełni zaskoczyć pracowników. Dzięki nawiązaniu stałych współprac z hotelami czy przewoźnikami jesteśmy w stanie zaoferować również atrakcyjne warunki cenowe.

Korzyści płynące z wyjazdów motywacyjnych dla firm

Jednym z najważniejszych aspektów wyjazdów motywacyjnych dla firm jest pokazanie pracownikom, że są oni ważni dla przedsiębiorstwa. W ostatnich czasach zaszły bardzo duże zmiany na rynku pracy. Pracownikom nie zależy już tylko na tym, aby zarabiać, ale także, by czuć się docenionym i mieć realne możliwości rozwoju w miejscu pracy. Coraz więcej pracowników chce czuć, że ich praca ma głębszy sens i wpływ na działalność przedsiębiorstwa. Z tego względu docenianie pracowników, między innymi w formie wyjazdów motywacyjnych, jest bardzo istotne.

Wyjazd motywacyjny jest formą wynagrodzenia pracowników, której z pewnością nigdy nie zapomną. Wspomnienia z wycieczki na egzotyczną wyspę czy do wyjątkowego SPA zostaną z nimi na zawsze. Nagrody pod postacią bonów czy gotówki szybko mogą odejść w niepamięć. Docenienie pracowników w ten sposób zwiększa także ich lojalność wobec firmy, jak i podnosi efektywność pracy po powrocie.

Docenianie pracowników poprzez wyjazdy motywacyjne dla firm jest więc dla przedsiębiorstw inwestycją, a nie wydatkiem. Wypoczęci, docenieni pracownicy będą wykonywać swoje obowiązki z większym zaangażowaniem i efektywnością, a przy tym wzmocnią swoją więź z firmą.

Przykładowe programy wyjazdów motywacyjnych dla firm

Wyjazdy motywacyjne dla firm organizujemy zarówno w kraju, jak i za granicą. Mogą to być weekendowe pobyty w najlepszych SPA w Polsce, jak i pełne wrażeń wyjazdy do ciepłych miejsc, na przykład na Maltę. Pracownicy zostaną zakwaterowani w najlepszych hotelach i będą mieli do dyspozycji atrakcje, które wywrą na nich ogromne wrażenie, m.in. rejsy luksusowymi jachtami czy wykwintne kolacje w światowej klasy restauracjach.

Doceń swoich pracowników i wybierz wyjazd motywacyjny dla firm w KOS Travel!

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja bezpiecznego powrotu