Państwo: Hiszpania - Costa Brava Region: Miasto: Barcelona Transport: samolot
Profil wyjazdu: wyjazd biznesowo - motywacyjny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel
 • CENA OBEJMUJE
 • Przelot na trasie Kraków-Barcelona-Kraków
 • mały bagaż podręczny (wymiary 40x20x25 cm)
 • bagaż do 10 kg oddawany do luku samolotu
 • Transfery lotnisko-hotel-lotnisko
 • 3 noclegi w hotelu FLORIDA PARK**** w SANTA SUSANNA - 100 metrów od piaszczystej plaży
 • 2 x śniadanie w hotelowej restauracji -bufet
 • 1 x lunch-box zamiast śniadania
 • 3 x kolacje – restauracji hotelowej -bogaty bufet z winem i woda w cenie
 • Wycieczka do Barcelony z lokalnym przewodnikiem
 • wycieczka po Costa Brava z lokalnym przewodnikiem
 • Wycieczka do MONTSERRAT
 • FLAMENCO SHOW z transportem z hotelu i powrotnym.
 • Opieka pilota podczas całej wycieczki (od momentu wylotu)
 • Opłata klimatyczna w hotelu
 • Bilety wstępu do Park Guell w Barcelonie, ogrodu Marimutra, Katedry w Girona,
 • Tour-Gaid- system słuchawki+ odbiornik dla uczestników
 • Ubezpieczenie Kl i NNW oraz opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny TFG

                 POKÓJ JEDNOOSOBOWY – dopłata 300 PLN za pobyt

3650,00

BARCELONA - MONTSERRAT-COSTA BRAVA 

1 DZIEŃ- PIATEK- wylot z KRAKOWA:

Spotkanie z pilotem grupy na lotnisku w KRAKÓW -BALICE o 03.45 rano. Odprawa wylotowa. Odlot samolotu o 06.00, lądowanie o 08.50 w BARCELONIE. Spotkanie z lokalnym przewodnikiem. Przejazd do MONTSERRAT, to święta góra KATALONII, na jej szczycie znajduje się majestatyczne sanktuarium, w którym czczona jest La Moreneta, czyli Czarna Madonna, datowana na XII wiek rzeźba Matki Boskiej w stylu romańskim. Kompleks składa się z różnych placów i XVI-wiecznej bazyliki, którą w XIX wieku poddano przebudowie. Znajdują się tu także kwatery dla pielgrzymów i odwiedzających. Nieopodal znajduje się klasztor benedyktynów z pięknym kapitularzem, neoromańskim krużgankiem i refektarzem, który został odnowiony w 1925 r. przez architekta Puiga i Cadafalcha. Ponadto w tutejszym muzeum znajdują się prace takich artystów jak Picasso, Dalí i El Greco. Sam wjazd autokarem na górę Montserrat i roztaczające się widoki zapierają dech w piersiach.

Przejazd do HOTELU FLORIDA PARK 4* w SANTA SUSANNA na wybrzeżu COSTA BRAVA. Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych. CZAS WOLNY – odpoczynek na plaży lub korzystanie z udogodnień hotelu. KOLACJA w formie bogatego bufetu, wino i woda do posiłku w cenie. 

2 DZIEŃ -SOBOTA-COSTA BRAVA TOUR

 • Po śniadaniu całodniowa wycieczka COSTA BRAVA TOUR-największe atrakcje wybrzeża Costa Brava.
 • GIRONA- stolica COSTA BRAVA i jedno z najstarszych miast zachowujące swój średniowieczny charakter. Wspaniałe pomniki architektury jak Cathedra de Santa Maria de Girona. Do kościoła prowadzą monumentalne schody, które wraz z górującą wieżą i barokową fasadą robią spektakularne wrażenie. Dokładnie tutaj odbyła się produkcja jednej ze spektakularnych scen z serialu „Gra o Tron”, co z pewnością ucieszy fanów tego serialu. Ponadto dzielnica żydowska- jako jedna z niewielu w Europie zachowała swój niepowtarzalny charakter.
 • TOSSA DE MAR- najpiękniejsze miasto Costa Brava- perełka wybrzeża Costa Brava. Zabytki w połączeniu z pięknym otoczeniem przyrody przypominają malarstwo krajobrazowe. Miasto kiedyś było miejscem spotkań artystów i do dziś zachowało swój artystyczny klimat. W samym Tossa de Mar, dosłownie pod murami zamku, znajduje się piaszczysta plaża (Platja Gran). 
 • Przyjazd do BLANES- zwiedzanie słynnego ogrodu botanicznego MARIMUTRA, malowniczo położonego na szczycie góry, ze wspaniałymi widokami na Morze śródziemne. Zajmuje 15 hektarów i ma 4 tys. gatunków roślin i bogata fauna. Duże papugi, żyjące całkiem na wolności, z którymi możesz sobie zrobić selfie.
 • Powrót do Hotelu – obiadokolacja w formie bufetu
 • INTEGRACYJNY WIECZÓR- O godzinie 20.00 wyjazd z hotelu autokarem na FLAMENCO SHOW do RESTAURACJA LA MASIA w TORDERA. Zapraszamy na ognisty pokaz żywiołowego tańca flamenco, najlepsi artyści z Costa Brava. Lokal ma wieloletnią tradycję takich pokazów. W cenie biletu lampka wina

Powrót do hotelu północy.

https://www.youtube.com/watch?v=Yxvt8VXeRgc

3 DZIEŃ -NIEDZIELA -BARCELONA

 • Po śniadaniu spotkanie z lokalnym przewodnikiem i przejazd autokarem na całodniową wycieczkę do BARCELONA oraz zwiedzanie największych atrakcji stolicy Katalonii,
 • Mercat de la Boqueriaogromy targ świeżych owoców i owoców morza,
 • Monument Colom – pomnik Krzysztofa Kolumba,
 • DZIELNICA GOTYCKA z Katedrą z XIV wieku,
 • SAGRADA FAMILIA, symbol Barcelony, dzieło genialnego Gaudiego, zwiedzanie z zewnątrz
 • PARC GUELL– słynny park w Barcelonie, kolejne dzieło Gaudiego – z rzeźbą jaszczurki, symbol Barcelony-
 • Kościół SANTA MARIA DEL MAR opisany w książce Idelfonso Falconesa „Katedra w Barcelonie”.
 • LA RAMBLAspacer najsłynniejszą aleją Barcelony oraz czas wolny dla uczestników,
 • Muzeum CAMP NOU–niestety jest w remoncie,  dostępne jest Muzeum FC Barcelony na dawnym lodowisku w pobliżu stadionu - wejście 28€. Odwiedzimy firmowy sklep FC Barcelony, gdzie można kupić oryginalne koszulki z nr 9- Lewandowski.               

4 DZIEŃ-PONIEDZIAŁEK-POWRÓT

Wczesne wykwaterowanie i wyjazd na lotnisko w Barcelonie o godzinie 06.00(zamiast śniadania lunchbox). Odprawa lotniskowa od 07.30. Start samolotu o 09.30, lądowanie w KRAKOWIE o 12.20.

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy motywacyjne dla firm we Wrocławiu

Wyjazdy motywacyjne dla firm to coraz popularniejszy sposób z jednej strony motywowania, a z drugiej doceniania pracowników. Tego typu wycieczki to doskonała okazja do tego, aby dać chwilę wytchnienia swojemu zespołowi po ciężkiej pracy. Pracownicy z pewnością wrócą z takiego wyjazdu w pełni wypoczęci i chętniej wrócą do swoich obowiązków, a przy tym poczują się w pewien sposób wyróżnieni.

Wycieczki motywacyjne dla firm to coś więcej niż wyjazdy integracyjne. Choć faktycznie łączą one pracowników, a także zacieśniają więź między pracownikami a firmą, mają również głębsze znaczenie. Pozwalają pracownikom poczuć się docenionymi, wnoszącymi wiele do życia firmy. Rozwijają ich skrzydła poprzez odpoczynek, często pełen atrakcji, które nie są dostępne dla prywatnych klientów. Utwierdzają w przekonaniu, że wybrana firma i stanowisko są strzałem w dziesiątkę.

Dzięki temu pracownicy wracają do pracy z ogromną dawką motywacji i świeżymi pomysłami, które mogą mieć duże znaczenie dla dalszego rozwoju firmy. W ostatecznym rozrachunku motywują pracowników do dalszej pracy i rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa.

Jeśli chcesz właśnie w ten sposób docenić swoich pracowników, zachęcamy do skorzystania z oferty wyjazdów motywacyjnych dla firm naszego biura podróży KOS Travel we Wrocławiu. Organizujemy wycieczki, w tym także firmowe, od 2001 roku. Doskonale wiemy więc, jak dopasować ofertę do zespołu, aby w pełni zaskoczyć pracowników. Dzięki nawiązaniu stałych współprac z hotelami czy przewoźnikami jesteśmy w stanie zaoferować również atrakcyjne warunki cenowe.

Korzyści płynące z wyjazdów motywacyjnych dla firm

Jednym z najważniejszych aspektów wyjazdów motywacyjnych dla firm jest pokazanie pracownikom, że są oni ważni dla przedsiębiorstwa. W ostatnich czasach zaszły bardzo duże zmiany na rynku pracy. Pracownikom nie zależy już tylko na tym, aby zarabiać, ale także, by czuć się docenionym i mieć realne możliwości rozwoju w miejscu pracy. Coraz więcej pracowników chce czuć, że ich praca ma głębszy sens i wpływ na działalność przedsiębiorstwa. Z tego względu docenianie pracowników, między innymi w formie wyjazdów motywacyjnych, jest bardzo istotne.

Wyjazd motywacyjny jest formą wynagrodzenia pracowników, której z pewnością nigdy nie zapomną. Wspomnienia z wycieczki na egzotyczną wyspę czy do wyjątkowego SPA zostaną z nimi na zawsze. Nagrody pod postacią bonów czy gotówki szybko mogą odejść w niepamięć. Docenienie pracowników w ten sposób zwiększa także ich lojalność wobec firmy, jak i podnosi efektywność pracy po powrocie.

Docenianie pracowników poprzez wyjazdy motywacyjne dla firm jest więc dla przedsiębiorstw inwestycją, a nie wydatkiem. Wypoczęci, docenieni pracownicy będą wykonywać swoje obowiązki z większym zaangażowaniem i efektywnością, a przy tym wzmocnią swoją więź z firmą.

Przykładowe programy wyjazdów motywacyjnych dla firm

Wyjazdy motywacyjne dla firm organizujemy zarówno w kraju, jak i za granicą. Mogą to być weekendowe pobyty w najlepszych SPA w Polsce, jak i pełne wrażeń wyjazdy do ciepłych miejsc, na przykład na Maltę. Pracownicy zostaną zakwaterowani w najlepszych hotelach i będą mieli do dyspozycji atrakcje, które wywrą na nich ogromne wrażenie, m.in. rejsy luksusowymi jachtami czy wykwintne kolacje w światowej klasy restauracjach.

Doceń swoich pracowników i wybierz wyjazd motywacyjny dla firm w KOS Travel!

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja bezpiecznego powrotu