Państwo: Czechy Region: Miasto: Praga Transport: autokar
Profil wyjazdu: wyjazd biznesowo - motywacyjny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

CENA OBEJMUJE :

przejazd autokarem ,

1 nocleg w hotelu *** ( pokoje 2-osobowe ),

1 śniadanie ,  

1 kolacja regionalna z alkoholem bez limitu  ,

1 x obiad –bufet na statku  ,

rejs statkiem -2 godziny  ,

opiekę pilota – przewodnika ,  

ubezpieczenie KL i NW

pakietowy bilet wstępu na Hradczany ( 4 atrakcje w cenie –katedra, Złota Uliczka, Pałac i Bazylika św, Jerzego  

 

Kalkulacja dla grupy -40  osobowej

                                  

770,-

ZŁOTA PRAGA

WYJAZD INTEGRACYJNY AUTOKAREM

1 DZIEŃ: Wyjazd z Wrocławia  o godzinie 7.00  Przejazd przez Czechy

Przyjazd do Pragi w godzinach południowych:  zwiedzanie PRAGI : WZGÓRZE HRADCZAŃSKIE : pałac Królewski , Katedra św. Wita , Bazylika św. Jerzego ,Złota Uliczka . Most Karola .

Przyjazd do HOTELU  *** w Pradze. Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych

Czas wolny na przygotowania . Wyjazd na kolacje regionalna

Kolacja OLD CZECH FOLKOLOR w Restauracji „Folklor Garden „ www.folkoloregarden.cz  – aperitif  medovina, przystawka : domowy serek , pieczywo ,tradycyjna czeska , zupa ziemniaczana , 3  pieczone rodzaje mięsa:  wieprzowa karkówka , wieprzowe steki i udka kurczaka  pieczone i gotowane ziemniaki , sałata , szarlotka , wino, piwo i napoje bezalkoholowe bez limitu, zespół muzyczny , pokaz tancerzy  ( czas trwania –20.00 – 22.30 ) . Przejazd busem do hotelu

2 DZIEŃ : Po śniadaniu wykwaterowanie , dalsze zwiedzanie  Pragi  Józefów – dzielnica żydowska zwiedzana z zewnątrz, Rynek Starego Miasta ze słynnym zegarem Orloj,  Vaclavskie  Namesti – główny deptak handlowy Pragi .

 13.00-15.00  dwugodzinny rejs statkiem po Wełtawie z obiadem w formie bufetu Welcome drink – becherovka . Dania z wieprzowiny , drobiu, ryby , knedliki , makaron, sałatki , przystawki , pieczone ziemniaki, surówki , desery + 1 napój ( piwo lub bezalkoholowy )

Wyjazd z Pragi o godzinie 16.00.  Przyjazd do Wrocławia o godzinie 20.00

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy integracyjne dla firm

Szczegółowa oferta biura podróży Kos Travel z Wrocławia zawiera m.in. organizację wycieczek oraz imprez integracyjnych dla firm. Imprezy i wycieczki integracyjne są bardzo dobrym sposobem na zbudowanie silnych relacji pomiędzy swoimi pracownikami. Wspólny wyjazd pozwala lepiej się poznać oraz zbudować nić porozumienia, która w przyszłości z pewnością zaowocuje lepszą współpracą i zrozumieniem. Przede wszystkim, pracownicy poznają się w sytuacjach nie związanych z wykonywaniem zawodowych obowiązków. Pozwala to na wyjście ze sfery zawodowej i zapoznanie się na płaszczyźnie prywatnej. Trudno nie docenić zalet imprez integracyjnych w tym zakresie.

Wyjazdy autokarem i samolotem

W ramach krajowych wyjazdów integracyjnych, biuro podróży oferuje Państwu wycieczki do wielu najciekawszych regionów w całej Polsce. Wśród nich znajdują się zarówno wyjazdy autokarowe, jak i samolotem z Wrocławia. Każdy, kto choć raz wcześniej korzystał z ofert wycieczek lub zabaw integracyjnych dla grup i firm, wie, jak dobry wpływ może mieć na zgranie zespołu. Pracownicy poznają się lepiej nawzajem w sytuacji poza terenem firmy, nawiązują relacje o zupełnie innym charakterze. Służy to nie tylko lepszemu zgraniu zespołu, ale także podniesieniu morali i stworzeniu większego komfortu pracy, bo integracja w takich przypadkach odbywa się zazwyczaj na każdym szczeblu.

Oferujemy wyjazdy integracyjne do Holandii, Barcelony, a także Szkocji i wielu innych miejsc. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą zagranicznych imprez i wyjazdów integracyjnych.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu