Państwo: Polska Region: Miasto: Zabrze Transport: autokar
Profil wyjazdu: oferta objazdowa skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

CENA ZAWIERA

- Przejazd autokarem klasy LUX (WC, DVD, barek, klimatyzacja) na trasie całej wycieczki

- 1 nocleg w hotelu Trzy Światy w Gliwicach (Pokoje 2-osobowe)

- Wyżywienie: 1x śniadanie, 2x obiad w restauracji (2 dania + napój)

- Wizyta w pubie na terenie Kopalni Guido (1 piwo w cenie)

- Kolacja integracyjna z bogatym menu

- Wynajęcie DJ-a

- Wstęp do strefy SPA w hotelu

- Opieka pilota na całej trasie wycieczki

- Bilety wstępu: Kopalnia Guido (poziom 170 i 320) , Zamek Moszna (park, zamek i wieża)

- Ubezpieczenie NNW

890,-

ZABYTKOWA KOPALNIA I ZAMEK MOSZNA

OFERTA NA ZAPYTANIE GRUPOWE

 

DZIEŃ 1

 

Zbiórka uczestników i spotkanie z pilotem grupy. Wyjazd z Wrocławia o godzinie 9.00. Przejazd w kierunku Zabrza. Przyjazd do restauracji w Zabrzu – obiad dla uczestników Zwiedzanie zabytkowej kopali węgla kamiennego Guido, uznanej za jedną z największych atrakcji turystycznych Górnego Śląska.  (Czas zwiedzania ok. 2,5h. Poziomy: 320 i 170)

 

Poziom 170 - Poziom świętej Barbary znajduje w najstarszym udostępnionym obecnie rejonie Kopalni Guido. Obejmuje zabytkowe wyrobiska, komory technologiczne oraz stajnie – większość z tych pomieszczeń wciąż ma jeszcze ślady pracy dawnych górników i autentyczny, górniczy klimat. Trasa koncentrować się będzie na trudzie pracy w kopalni z początku XX wieku – okresu mechanizacji, postępu technologicznego, ale także okresie najsilniejszego kultu św. Barbary w Górnośląskim górnictwie. To bowiem patronka górników jest postacią najważniejszą na całej trasie zwiedzania. Całość trasy została tematycznie podzielona na cztery strefy: „praca w kopalni", „rozum i wiara", „kult św. Barbary" oraz „św. Barbara – konteksty".

 

Poziom 320 –Największymi atrakcjami na poziomie 320 są pokazy pracy wielkich maszyn górniczych i przejazd elektryczną kolejką podwieszaną. To właśnie tutaj znajduje się najgłębiej położona w kopalni węgla kamiennego trasa turystyczna w Europie! Odkrywanie poziomu 320 wiąże się przede wszystkim z poznawaniem rozwoju techniki górniczej od końca XIX wieku aż do czasów współczesnych.

 Po zwiedzeniu czas wolny w pubie „Strefa K8” - Najgłębiej położony pub w Europie, a w nim możliwość wypicia lokalnego piwa „Guido” i zakupienia górniczych pamiątek. ( 1 piwo 0,5l na osobę )

Przyjazd do hotelu TRZY ŚWIATY *** w Gliwicach. Zakwaterowanie i uroczysta kolacja integracyjna z bogatym menu i muzyką w cenie (Menu w załączniku, zabawę poprowadzi DJ, alkohol we własnym zakresie). Nocleg.

 

ZAKWATEROWANIE

Hotel Trzy Światy Spa & Wellness ( lub podobny ) usytuowany jest w zielonej dzielnicy mieszkaniowej, zaledwie 1,5 km od centrum Gliwic. Oferuje zakwaterowanie w komfortowych, nowocześnie urządzonych pokojach 2 – osobowych z łazienką TV, dostępem do darmowego Wi Fi. Na terenie obiektu znajduje się restauracja, winiarnia, kawiarnia, sala konferencyjna oraz darmowa strefa wellness (Jacuzzi, grota solna, sauna sucha i parowa, sala fitness)

 

DZIEŃ 2

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd w kierunku Mosznej.

Zwiedzanie Zamku w Mosznej, który jest największą atrakcją Opolszczyzny i jednym z najciekawszych zamków w Polsce. Swoją sławę zawdzięcza bajkowemu wyglądowi - ma 365 pomieszczeń, 99 wież i wieżyczek. Do 30 września na gości zamku czeka wyjątkowa atrakcja - do zwiedzania udostępnione zostały dwie z największych pałacowych wież.

Po zakończeniu zwiedzania obiad w restauracji i wyjazd w stronę Wrocławia . Zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

 

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy integracyjne dla firm

Szczegółowa oferta biura podróży Kos Travel z Wrocławia zawiera m.in. organizację wycieczek oraz imprez integracyjnych dla firm. Imprezy i wycieczki integracyjne są bardzo dobrym sposobem na zbudowanie silnych relacji pomiędzy swoimi pracownikami. Wspólny wyjazd pozwala lepiej się poznać oraz zbudować nić porozumienia, która w przyszłości z pewnością zaowocuje lepszą współpracą i zrozumieniem. Przede wszystkim, pracownicy poznają się w sytuacjach nie związanych z wykonywaniem zawodowych obowiązków. Pozwala to na wyjście ze sfery zawodowej i zapoznanie się na płaszczyźnie prywatnej. Trudno nie docenić zalet imprez integracyjnych w tym zakresie.

Wyjazdy autokarem i samolotem

W ramach krajowych wyjazdów integracyjnych, biuro podróży oferuje Państwu wycieczki do wielu najciekawszych regionów w całej Polsce. Wśród nich znajdują się zarówno wyjazdy autokarowe, jak i samolotem z Wrocławia. Każdy, kto choć raz wcześniej korzystał z ofert wycieczek lub zabaw integracyjnych dla grup i firm, wie, jak dobry wpływ może mieć na zgranie zespołu. Pracownicy poznają się lepiej nawzajem w sytuacji poza terenem firmy, nawiązują relacje o zupełnie innym charakterze. Służy to nie tylko lepszemu zgraniu zespołu, ale także podniesieniu morali i stworzeniu większego komfortu pracy, bo integracja w takich przypadkach odbywa się zazwyczaj na każdym szczeblu.

Oferujemy wyjazdy integracyjne do Holandii, Barcelony, a także Szkocji i wielu innych miejsc. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą zagranicznych imprez i wyjazdów integracyjnych.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu