Państwo: Polska Region: Miasto: Wrocław Transport: autokar
Profil wyjazdu: wyjazd rodzinny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: obiady Zakwaterowanie:

Cena zawiera:

lokalny prrzewodnik,

obiad w restauracji ,

rejs statkiem po Odrze 

bilety wstępu do ZOO i  Afrykarium, Hydropolis , kolejki gondolowej, 

ubezpieczenie NNW 

 

Dzieci do 12lat - zniżka 20%

280

WROCŁAW - NOWE ATRACJE 

WYCIECZKA DLA DOROSŁYCH I DZIECI 

Przyjazd do Wrocławia o godzinie 9.00

Przyjazd do wrocławskiego ZOO, zwiedzanie Afrykarium – pierwsze w Polsce Oceanarium z prawdziwego zdarzenia, przedstawiające ekosystem wokół Czarnego Lądu. Jedna z największych, nowych atrakcji Wrocławia.

Spacer po ZOO

Następnie obiad w restauracji Przystanek ZOO na terenie ZOO – godzina 13.30 – Menu składa się z zupy, drugiego dania, deseru i napoju.

Godzinny Rejs Statkiem po Odrze o 14.30 – Przystań Zwierzyniecka – Przystań Kardynalska – Przystań Zwierzyniecka

Spacer na pobliskie Wybrzeże Wyspiańskiego i przejazd kolejką gondolową nad Odrą - kolejna nowa atrakcja Wrocławia.

O godz. 16.30 zwiedzanie Hydropolis - Stacja kolejki po drugiej stronie Odry znajduje się tuż obok Hydropolis – Interaktywne, nowoczesne muzeum wody, otwarte w grudniu 2016 roku. Od tego czasu odwiedziło je kilkaset tysięcy turystów. Gwarantuje zabawę dla dzieci i dorosłych, wykorzystując multimedialne technologie, instalacje, repliki statków i wiele innych.

O godzinie 18.30 wyjazd w drogę powrotną

 

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy integracyjne dla firm

Szczegółowa oferta biura podróży Kos Travel z Wrocławia zawiera m.in. organizację wycieczek oraz imprez integracyjnych dla firm. Imprezy i wycieczki integracyjne są bardzo dobrym sposobem na zbudowanie silnych relacji pomiędzy swoimi pracownikami. Wspólny wyjazd pozwala lepiej się poznać oraz zbudować nić porozumienia, która w przyszłości z pewnością zaowocuje lepszą współpracą i zrozumieniem. Przede wszystkim, pracownicy poznają się w sytuacjach nie związanych z wykonywaniem zawodowych obowiązków. Pozwala to na wyjście ze sfery zawodowej i zapoznanie się na płaszczyźnie prywatnej. Trudno nie docenić zalet imprez integracyjnych w tym zakresie.

Wyjazdy autokarem i samolotem

W ramach krajowych wyjazdów integracyjnych, biuro podróży oferuje Państwu wycieczki do wielu najciekawszych regionów w całej Polsce. Wśród nich znajdują się zarówno wyjazdy autokarowe, jak i samolotem z Wrocławia. Każdy, kto choć raz wcześniej korzystał z ofert wycieczek lub zabaw integracyjnych dla grup i firm, wie, jak dobry wpływ może mieć na zgranie zespołu. Pracownicy poznają się lepiej nawzajem w sytuacji poza terenem firmy, nawiązują relacje o zupełnie innym charakterze. Służy to nie tylko lepszemu zgraniu zespołu, ale także podniesieniu morali i stworzeniu większego komfortu pracy, bo integracja w takich przypadkach odbywa się zazwyczaj na każdym szczeblu.

Oferujemy wyjazdy integracyjne do Holandii, Barcelony, a także Szkocji i wielu innych miejsc. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą zagranicznych imprez i wyjazdów integracyjnych.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu