Państwo: Polska Region: Miasto: Zakopane Transport: autokar
Profil wyjazdu: wyjazd biznesowo - motywacyjny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: pensjonat

CENA ZAWIERA:

-przejazd autokarem

-2 noclegi w hotelu/pensjonacie

-2 śniadania , 1 obiad , 1 obiadoklacja

-1 kolacja regionalna

-bilety wstępu 

-ubezpieczenie NNW

-opieka pilota 

-lokalny przewodnik w Zakopanem

1100,-

Zakopane - Tychy - Pszczyna

Oferta na zapytanie grupowe

1 DZIEŃ: Wyjazd z Wrocławia o godzinie 07:00. Przejazd do Tych, zwiedzanie Tyskiego Browarium i Tyskich Browarów. w tym kolekcji piwnych eksponatów, seans w kinie 3D, korzystanie z multimedialnych atrakcji, zwiedzanie Tyskich Browarów Książęcych -  perły architektury a jednocześnie nowoczesnych zakładów, degustacja piwa tyskiego w pubie. Przejazd do Pszczyny, zwiedzanie Pałacu Hochbergów. Jedenego z największych i najwspanialszych zamków na Śląsku, tutaj rozgrywała się akcja filmu –Magnat”.

Przejazd do Poronina, zakwaterowanie w Pensjonacie Bukowy Gaj, pokoje 2-3 osobowe z łazienkami. Uroczysta kolacja przy kapeli góralskiej.

MENU: Pieczony udziec z prosiaka, z ziemniakami, kapustą zasmażaną, deska wędlin i serów, sałatka ze świeżych warzyw, ciasto domowe, kawa, herbata, napój.

2 DZIEŃ: Po śniadaniu, ok. godziny wyjazd z przewodnikiem tatrzańskim autokarem do Przysiółka Kiry, opuszczamy autokar i pieszo wyruszamy na spacer do Doliny Kościeliskiem (trasa łagodna).Na szlaku zwiedzimy również Jaskinię Mroźną-nazwa jaskini wzięła się z niskiej, stałej temperatury, wynoszącej 6 stopni, oraz białych nacieków na ścianach przypominających szron. Całkowita długość jaskini to 560 m. Przejście do autokaru, powrót do Pensjonatu, obiadokolacja, nocleg.

3 DZIEŃ: : Po śniadaniu wykwaterowanie, spotkanie z miejscowym przewodnikiem. Zwiedzanie Zakopanego. Krupówki, Cmentarz na Pęksowym  Brzyzku, skocznia narciarska, kościółek na Jaszczurówce.

Czas wolny na zakupy na  Krupówkach. Obiad i wyjazd do Wrocławia, przyjazd  ok. godziny 20.00

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy integracyjne dla firm

Szczegółowa oferta biura podróży Kos Travel z Wrocławia zawiera m.in. organizację wycieczek oraz imprez integracyjnych dla firm. Imprezy i wycieczki integracyjne są bardzo dobrym sposobem na zbudowanie silnych relacji pomiędzy swoimi pracownikami. Wspólny wyjazd pozwala lepiej się poznać oraz zbudować nić porozumienia, która w przyszłości z pewnością zaowocuje lepszą współpracą i zrozumieniem. Przede wszystkim, pracownicy poznają się w sytuacjach nie związanych z wykonywaniem zawodowych obowiązków. Pozwala to na wyjście ze sfery zawodowej i zapoznanie się na płaszczyźnie prywatnej. Trudno nie docenić zalet imprez integracyjnych w tym zakresie.

Wyjazdy autokarem i samolotem

W ramach krajowych wyjazdów integracyjnych, biuro podróży oferuje Państwu wycieczki do wielu najciekawszych regionów w całej Polsce. Wśród nich znajdują się zarówno wyjazdy autokarowe, jak i samolotem z Wrocławia. Każdy, kto choć raz wcześniej korzystał z ofert wycieczek lub zabaw integracyjnych dla grup i firm, wie, jak dobry wpływ może mieć na zgranie zespołu. Pracownicy poznają się lepiej nawzajem w sytuacji poza terenem firmy, nawiązują relacje o zupełnie innym charakterze. Służy to nie tylko lepszemu zgraniu zespołu, ale także podniesieniu morali i stworzeniu większego komfortu pracy, bo integracja w takich przypadkach odbywa się zazwyczaj na każdym szczeblu.

Oferujemy wyjazdy integracyjne do Holandii, Barcelony, a także Szkocji i wielu innych miejsc. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą zagranicznych imprez i wyjazdów integracyjnych.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu