Państwo: Polska Region: Miasto: Kudowa Zdrój Transport: autokar
Profil wyjazdu: pobyt wypoczynkowy skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie:

CENA ZAWIERA

  • Wynajęcie autokaru na cały okres trwania wycieczki
  • ognisko oraz obiad na terenie przystani w Bardzie
  • Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim wraz ze szkoleniem z zasad bezpieczeństwa i profesjonalną opieką przewodnika oraz instruktora/ratownika
  • Godzinna zabawa w Folwarku Szyfrów
  • Paintball
  • Opieka pilota
  • Ubezpieczenie KL

 

Kalkulacja dla grupy minimum 20 osób 

340,-

SPŁYW PONTONOWY, PAINTBALL, ESCAPE ROOM

WYJAZD INTEGRACYJNY DO BARDA

Wyjazd z Wrocławia o godzinie 8.30 i przyjazd do Ławicy koło Kłodzka

Rozpoczęcie zabawy w Folwarku Szyfrów, czyli tajemniczym pokoju skrywającym sekrety Dolnego Śląska. Zabawa polega na wspólnej ucieczce dzięki rozwiązywaniu zagadek i sprawnej współpracy. Jeżeli grupa rozwiąże wszystkie zadania przed upływem czasu, uda się wyjść z pokoju w blasku chwały…

Kolejna atrakcja to paintball – Po przeszkoleniu  grupa zostanie podzielona na dwie drużyny, które będą prowadzić pozorowaną walkę przy pomocy pistoletów na kulki z farbą.

Po zabawie przerwa na posiłek w formie ogniska. Każdy uczestnik otrzyma porcję kiełbaski, sosy, pieczywo oraz dowolny napój, ciepły lub zimny.

Przejście na przystań, gdzie spotkamy się z przewodnikiem oraz instruktorem – ratownikiem. Uczestnicy zostaną podzieleni na zespoły i zostaną przeszkoleni z techniki spływu i zasad bezpieczeństwa. 

Rozpoczęcie spływu pontonowego - To fascynująca wyprawa i niezapomniana przygoda. Trasa spływu to przystań w Ławicy – Bardo, która prowadzi pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej. Uczestnicy popłyną pradawną doliną, między kolorowymi łąkami i lasami, wśród skał zbocza gór Bardzkich. 

Zakończenie spływu na przystani w Bardzie ok. godz. 16.00 i obiad w lokalnej restauracji. W menu rozgrzewająca zupa pomidorowa oraz tradycyjny pstrąg z własnego połowu, z którego słynie region Bardzki. Ryba podana będzie z frytkami, surówkami oraz dowolnym napojem (bezalkoholowy lub piwo).

Wyjazd w drogę powrotną ok. godziny 17.00. Powrót do Wrocławia ok. godz. 19.00

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy integracyjne dla firm

Szczegółowa oferta biura podróży Kos Travel z Wrocławia zawiera m.in. organizację wycieczek oraz imprez integracyjnych dla firm. Imprezy i wycieczki integracyjne są bardzo dobrym sposobem na zbudowanie silnych relacji pomiędzy swoimi pracownikami. Wspólny wyjazd pozwala lepiej się poznać oraz zbudować nić porozumienia, która w przyszłości z pewnością zaowocuje lepszą współpracą i zrozumieniem. Przede wszystkim, pracownicy poznają się w sytuacjach nie związanych z wykonywaniem zawodowych obowiązków. Pozwala to na wyjście ze sfery zawodowej i zapoznanie się na płaszczyźnie prywatnej. Trudno nie docenić zalet imprez integracyjnych w tym zakresie.

Wyjazdy autokarem i samolotem

W ramach krajowych wyjazdów integracyjnych, biuro podróży oferuje Państwu wycieczki do wielu najciekawszych regionów w całej Polsce. Wśród nich znajdują się zarówno wyjazdy autokarowe, jak i samolotem z Wrocławia. Każdy, kto choć raz wcześniej korzystał z ofert wycieczek lub zabaw integracyjnych dla grup i firm, wie, jak dobry wpływ może mieć na zgranie zespołu. Pracownicy poznają się lepiej nawzajem w sytuacji poza terenem firmy, nawiązują relacje o zupełnie innym charakterze. Służy to nie tylko lepszemu zgraniu zespołu, ale także podniesieniu morali i stworzeniu większego komfortu pracy, bo integracja w takich przypadkach odbywa się zazwyczaj na każdym szczeblu.

Oferujemy wyjazdy integracyjne do Holandii, Barcelony, a także Szkocji i wielu innych miejsc. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą zagranicznych imprez i wyjazdów integracyjnych.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu