Państwo: Portugalia Region: Miasto: Lizbona Transport: samolot
Profil wyjazdu: wyjazd biznesowo - motywacyjny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

CENA ZAWIERA:

 

 • PRZELOT LINIMI LOTNICZYMI Ryanair– LIZBONA – KRAKÓW

 

 • MAŁY BAGAŻ PODRĘCZNY 
 • BAGAŻ 10 kg oddawany do luku samolotu 

 

 • OPŁATY LOTNISKOWE

 

 • 4 NOCLEGI W HOTELU **** W LIZBONIE ( FENIX URBAN lub FENIX LISBOA )  

 

 • ŚNIADANIA, OBIADY I KOLACJE

 

 • NAPOJE DO OBIADÓW I KOLACJI (WINO lub PIWO , WODA MINERALNA)

 

 • TRANSFERY AUTOKAREM NA MIEJSCU

 

 • ORGANIZACJĘ GRY MIEJSKIEJ W LIZBONIE

 

 • BILETY WSTĘPU DO ZWIEDZANYCH OBIEKTÓW

 

 • REJS SPEED BOAT TEJO

 

 • REJS KATAMARANEM

 

 • JEEP SAFARI

 

 • DEGUSTACJĘ WIN

 

 • KOLACJĘ Z MUZYKĄ FADO

 

 • LOKALNEGO PRZEWODNIKA PODCZAS POBYTU

 

 • OPIEKĘ PRZEDSTAWICIELA BIURA PODCZAS CAŁEGO WYJAZDU

 

 • UBEZPIECZENIE KL (15000€) I NNW (10000ZŁ) I BAGAŻU (800ZŁ)

 

 

CENA NIE ZAWIERA:

 • DOPŁATY DO POKOJU 1-OSOBOWEGO , WYDATKÓW OSOBISTYCH, NAPIWKÓW
 •  

GRUPA : minimum 25 osób

4900,-

PORTUGALIA ZE SMAKIEM

SAMOLOTEM Z WROCŁAWIA -WYJAZD INTEGRACYJNY

Portugalia to mały kraj o wspaniałych tradycjach odkryć geograficznych i czasach panowania na wszystkich morzach Świata. Świadectwem tej przeszłości jest potężny i zachwycający port w stolicy kraju- Lizbonie. Symbolami Portugalii od lat niezmiennie jest Porto i melancholijna muzyka fado.

PROGRAM WYCIECZKI

dzień 1

Początek kulinarnych przygód 04.40 Zbiórka na lotnisku w Krakowie , spotkanie z pilotem, odprawa biletowa i bagażowa; 06.40 Wylot z Krakowa do Lizbony Liniami Lotniczymi Ryanair, 09.45- lądowanie na lotnisku w Lizbonie; transfer autokarem do centrum Lizbony.

Zwiedzanie dzielnicy Belem i najważniejszych zabytków miasta związanych z epoką wielkich wypraw zamorskich: Klasztor Hieronimitów, który wpisany jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, Wieża z Belem- również na liście UNESCO, Pomnik Odkrywców, Muzeum Karoc, ciastkarnia Pasteis de Belem.

17.00.Zakwaterowanie w hotelu **** w centrum Lizbony w pokojach 2-osobowych z łazienkami; 20.00 Kolacja  powitalna w restauracji serwującej potrawy tradycyjnej kuchni portugalskiej. W tutejszym menu znajdują się między innymi ryż z owocami morza, ryby grillowane i mięsa wieprzowe lub wołowe. Oczywiście z akompaniamentem wina lub piwa.

dzień 2

Niezwykłe spotkanie z tradycyjną kulturą Portugalii

GRA MIEJSKA LISBON STORY

7.00- 9.00

Śniadanie;

9.30- 13.30

Gra miejska Lisbon story- uczestnicy podążają szlakiem najciekawszych miejsc, zabytków i atrakcji w Lizbonie. Do przebycia jest trasa składająca się ze strategicznych atrakcji Lizbony:

Alfama:

 1. Punkt widokowy: Miradouro da Graça- przerwa na kawę lub inne napoje
 2. Tramwaj 28 – przejazd i zdjęcie wewnątrz tramwaju
 3. Punkt widokowy: Miradouro Portas do Sol- do odebrania niespodzianka od przewodnika
 4. Zamek Św. Jerzego- zdjęcie grupy ze św. Jerzym
 5. Katedra Sé- zdjęcie grupy pod katedrą

Bairro Alto:

 1. Punkt widokowy: Miradouro P.Alcantra- do odebrania niespodzianka od przewodnika

Baixa-Chiado:

 1. Praça de Comercio, Rua Augusta 110 “São Nicolão”- degustacja mini salgados –zabawne zdjecie
 2. Elevador Santa Justa– przejazd i zdjęcie wewnątrz windy na Largo do Carmo “Café Brasileira” Largo do Chiado- zdjecie z pisarzem F. Pessoa
 3. Restauradores i winda/tramwaj Elevador da Gloria– przejazd i zdjecie wewnątrz windy
 4. Plac Św. Dominika i słynna wiśniówka- zdjęcie z degustacji na ulicy

KONIEC

Aby pozytywnie przebyć cala trasę, trzeba zaliczyć wszystkie punkty i z każdego przynieść potwierdzenie, że się tam dotarło (np. zdjęcie, rachunek, pocztówkę). Na starcie zostaje wręczona mapa Lizbony z zaznaczonymi punktami zwiedzania oraz bilety na nietypowe środki transportu lizbońskiego. Zdobyte w poszczególnych punktach potwierdzenia  należy dostarczyć czekającemu na mecie organizatorowi. Grupa która zaliczy wszystkie punkty i najciekawiej opisze to co zobaczyła otrzymuje  nagrodę:  pierwsza: 3 butelki wina, druga: 2 i trzecia: 1. Grupy są kilku osobowe (5-7), każda grupa powinna posiadać aparat fotograficzny, aby dokumentować miejsca odwiedzane. Grupy wyposażone zostaną w mapy z zaznaczonymi punktami do zaliczenia, bilet na 3 przejazdy i przewodników; Start 09:30 na placu Rossio – finał na Praça São Domingo o 13.30;

14.00

Podsumowanie gry i wręczenie nagród na obiedzie rozpoczynającym się  degustacją typowych portugalskich win. Czas wolny w centrum.

17.00- 18.00

Rejs szybką łodzią Speed Boat TEJO po rzece Tag– zobaczymy Lizbonę od strony wody;

19.00 – 22.00

Kolacja regionalna z muzyką fado w restauracji w Lizbonie.

A po kolacji dla chętnych Życie nocne Lizbony na Bairro Alto – słynnej dzielnicy barów i klubów nocnych z muzyka na żywo. Na Bairro Alto odwiedzimy kilka typowych miejsc, rozpoczynając od rytualnego kieliszka wiśniówki w barze A GINGINHA. Młodzi i starsi Lizbończycy spotykają się tutaj ze znajomymi, rozmawiają zamawiając IMPERIAL w jednym z licznych, niewielkich rozmiarów
barów, które prowadzone są od lat przez tych samych właścicieli. Kultowy brazylijski drink CAIPIRINHA posmakujemy w jednym z kilku tutejszych brazylijskich klubów, w których muzyka gra na żywo. Dzielnica Bica, to również modne kluby dla intelektualistów, gdzie sprawy omawia sie zazwyczaj przy kieliszku dobrego PORTO. Po północy, życie przenosi się do klubów i dyskotek, takich jak BEDROOM, ukrytego w uliczkach Bairro Alto, czy obecnie bardzo modnych i powstających na nowo klubów na Cais do Sodre- Pensao de Amor.

dzień 3

Egzotyczna Portugalia

jeep safari Serra da Arrabida

Śniadanie. Wyjazd z hotelu jeepami na Setubal, zaokrętowanie na katamaranie i rejs z obserwacją delfinów na Costa Arrábida i Troi.

Ok. 12.30

 „Setubalska uczta”, a na niej mięsa grillowane, portugalska cataplana, a do tego miejscowe „setubale”- białe i czerwone oraz słodkie desery. I nie tylko…

Po lunchu off-road do naturalnego parku, z przystankiem na sesję zdjęciową. Kolejnym punktem programu są odwiedziny w Muzeum Sera z Azeitão, gdzie właściciele od ponad pół wieku kuszą podniebienie odwiedzających unikalnym smakiem lokalnych serów. To tu goście mogą doświadczyć czegoś naprawdę nowego uczestnicząc w produkcji sera lub po prostu ją obejrzeć. A na zakończenie wizyta w Quinta Alcube wraz z degustacja win i powrót do hotelu.

18:30

kolacja w restauracji Leão d´Ouro

 

 dzień 4

Mistyczna Portugalia

Belem, Sintra i Cabo de Roca

Śniadanie. Przejazd do Sintry, która jest jedną z najbardziej interesujących miejscowości w Portugalii. Określić ją można jako miasteczko zamków i pałaców. Położona wśród licznych wzgórz od dawna przyciągała swoim urokiem. Mauretańscy władcy Lizbony wznieśli na wzgórzu swoją fortecę, później również królowie Portugalii obrali Sintrę na letnią rezydencję. W roku 1995 Sintra została wpisana na listę UNESCO. Sintra, będąca niegdyś miejscem wypoczynku królów, urzeka licznymi pałacami i rezydencjami, położonymi wśród lasów, na wzgórzach, skąd rozpościera się piękny widok na okolicę. Bajkowej atmosferze tego miejsca sprzyjają pojawiające się od czasu do czasu mgły. Walory Sintry doceniło wielu poetów, w tym m.in. lord Byron.  Zwiedzanie Quinta da Regaleira- pałacu ze wspaniałym ogrodem, założonym w początku XX wieku. Ten pałac może nawet bardziej niż Pałac Pena emanuje tajemniczością przez niezwykłe połączenie neogotyku i neomanuelizmu z typowo romantyczną. emocjonalnością. Tę bajkową rezydencję sfinansował światły choć ekscentryczny milioner Antonio Carvalho  Monteiro. Zdobywszy w Brazylii fortunę, złożył zamówienie u Luigiego Maniniego, włoskiego architekta odpowiedzialnego za budowę pałacu w Bucaco. Jej ogrody zachwycają swoją atmosferą, wykreowaną przez fontanny, sadzawki, groty, posągi i słynną Studnię Wtajemniczenia...

Następnie przejazd najdalej na zachód wysunięty przylądek Europy - Cabo da Roca, z którego rozciąga się piękny widok na Ocean Atlantycki. Luís de Camoes, największy portugalski poeta, określił ten przylądek jako miejsce, gdzie "kończy się ziemia i zaczyna morze". Chętni mogą nabyć certyfikat potwierdzający ich obecność na klifie.  

dzień 5

Czas powrotów -6.30-wykwaterowanie i transfer na lotnisko. Odprawa wylotowa na lotnisku; 9.30 odlot samolotu do Krakowa ; 14.25 lądowanie na lotnisku Kraków

 

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy integracyjne dla firm

Szczegółowa oferta biura podróży Kos Travel z Wrocławia zawiera m.in. organizację wycieczek oraz imprez integracyjnych dla firm. Imprezy i wycieczki integracyjne są bardzo dobrym sposobem na zbudowanie silnych relacji pomiędzy swoimi pracownikami. Wspólny wyjazd pozwala lepiej się poznać oraz zbudować nić porozumienia, która w przyszłości z pewnością zaowocuje lepszą współpracą i zrozumieniem. Przede wszystkim, pracownicy poznają się w sytuacjach nie związanych z wykonywaniem zawodowych obowiązków. Pozwala to na wyjście ze sfery zawodowej i zapoznanie się na płaszczyźnie prywatnej. Trudno nie docenić zalet imprez integracyjnych w tym zakresie.

Wyjazdy autokarem i samolotem

W ramach krajowych wyjazdów integracyjnych, biuro podróży oferuje Państwu wycieczki do wielu najciekawszych regionów w całej Polsce. Wśród nich znajdują się zarówno wyjazdy autokarowe, jak i samolotem z Wrocławia. Każdy, kto choć raz wcześniej korzystał z ofert wycieczek lub zabaw integracyjnych dla grup i firm, wie, jak dobry wpływ może mieć na zgranie zespołu. Pracownicy poznają się lepiej nawzajem w sytuacji poza terenem firmy, nawiązują relacje o zupełnie innym charakterze. Służy to nie tylko lepszemu zgraniu zespołu, ale także podniesieniu morali i stworzeniu większego komfortu pracy, bo integracja w takich przypadkach odbywa się zazwyczaj na każdym szczeblu.

Oferujemy wyjazdy integracyjne do Holandii, Barcelony, a także Szkocji i wielu innych miejsc. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą zagranicznych imprez i wyjazdów integracyjnych.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja bezpiecznego powrotu