Państwo: Hiszpania Majorka Region: Miasto: Palma de Majorka Transport: samolot
Profil wyjazdu: wyjazd biznesowo - motywacyjny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: all inclusive Zakwaterowanie: hotel

CENA ZAWIERA:

 

-bilety lotnicze Wrocław- Palma- Wrocław

-mały bagaż podręczny ( 40 x 20 x 25 cm)

-bagaż rejestrowy 10 kg oddawany do luku samolotu

3 noclegi w hotelu Fergus Bermuda **** w Palma Nova( lub podobnym)

- Transfery lotnisko – hotel - lotnisko

- Wyżywienie w formie All inclusive

- Opieka pilota od momentu wylotu do powrotu do Wrocławia

- Ubezpieczenie KL i NNW

- Opłata na rzecz TFG

 

 

CENA NIE ZAWIERA

- Opłata klimatyczna 3 euro/os/doba

- Wypożyczenie roweru 10euro/os/doba

-wycieczek fakultatywnych 

2500

MAJORKA -HOTEL FERGUS BERMUDAS 4*- ALL INCLUSIVE - INTEGRACJA

 OPIS HOTELU FERGUS BERMUDAS 4*

Czterogwiazdkowy, elegancki hotel, zlokalizowany kilka kroków od plaży, 200m. od centrum znanego kurortu turystycznego Palma Nova.  Hotel oferuje zakwaterowanie w nowocześnie urządzonych, przestronnych i jasnych pokojach wyposażonych w łazienkę, balkon lub taras, klimatyzację, darmowy dostęp do WiFi, plazmowy TV, minibar, telefon. Na terenie hotelu znajduje się Basen zewnętrzny, taras słoneczny z leżakami, kort tenisowy, darmowe WiFi, stół bilardowy, wypożyczalnia rowerów, restauracja z przestronnym tarasem, coctail bar, bar przy basenie. Hotel oferuje wyżywienie w formie All Inclusive – wszystko w cenie. Śniadania, obiady i kolacje formie bufetu, przekąski pomiędzy posiłkami, napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w godzinach 10.30 – 23.00.

RAMOWY PROGRAM

1 dzień: 

Zbiórka uczestników na lotnisku we Wrocławiu o 09.00. Odprawa.  Wylot o godz.  10.50, lądowanie w Palma De Mallorca o godz. 13.35. Transfer do hotelu.

 2- 3 dzień:

Czas wolny: Plażowanie, możliwość wypożyczenia rowerów lub skorzystania z wycieczek fakultatywnych 

4 dzień:

Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko w Palma De Mallorca ok. godz. 10.00. Wylot samolotu o godz. 13.00, lądowanie we Wrocławiu o 15.45 Zakończenie wycieczki.

WYCIECZKI FAKULATYWNE NA MIEJSCU:

1.OBJAZD WYSPY – najciekawsze miejsca Majorki

Ta wycieczka, to doskonała okazja do poznania piękna wyspy podróżując trzema różnymi środkami transportu:  autobusem, statkiem i zabytkowym pociągiem. Pierwszym przystankiem będzie miejscowość Inka, słynąca z wyrobu produktów skórzanych. Będzie możliwość ich zakupu. Następnie, jadąc wśród tarasowo położonych pól plantacji drzewek oliwnych, dotrzemy do nasjłynniejszego na Balearach Sanktuarim Maryjnego w Lluc. W usytuowanym malowniczo, u stóp gór, klasztorze zobaczymy figurkę patronki wyspy – Czarnej Madonny. Później rozpocznie się najbardziej spektakularna część wycieczki – przejazd przez najwyższe pasmo górskie wyspy – Sierra de Tramuntana. Trasa ta, słynąca z wielu zakrętów i tego najsłynniejszego, 180-stopniowego, tzw. „ węzła krawata”, prowadzi do północnych wybrzeży wyspy – miejscowości Sa Calobra. Znajduje sie tam ujście najdłuższego na wyspie wąwozu Torrente de Pareis. To miejsce pełne uroku, pięknego koloru wody morskiej i oryginalnej, kamienistej plaży. Po przerwie, kontynuować będziemy naszą przejażdżkę na pokładzie statku. Okazja do podziwiania klifowego północnego wybrzeża Majorki. Rejs zakończymy w porcie Puerto de Soller, skąd przejedziemy słynną Złotą Doliną, która nazwę swą zawdzięcza licznym plantacją drzewek pomarańczowych i cytrynowych. Z urokliwego miasteczka Soller, wyruszymy zabytkową kolejką pochadzącą z początków XX wieku. Dużą atrakcją będzie przejazd wagonikami kolejki trasą, która wiedzie przez malownicze pola figowców i migdałowców. Ta całodzienna wycieczka zakończy sie przyjazdem do stolicy wyspy – Palmy.

CENA: 75 EURO/OS

2.VALLDEMOSA – śladami Szopena

Uważana za jedno z bardziej malowniczych miasteczek wyspy – Valldemosa – jest obowiązkowym punktem w programie polskich wycieczek. Sama droga do Valldemosy dostarcza wielu wrażeń. Valldemosa słynie ze swojej pięknej, romantycznej zabudowy, wąskich uliczek, domów ozdobionych kwiatami i ceramiką. Miejsce to bylo popularne juz w XIX wieku, kiedy to jednej z zim, zawitali tutaj Fryderyk Szopen i George Sand. W czasie wycieczki zwiedza sie również zabytokowy Klasztor kartuzów wraz z pomieszczeniami, w których zatrzymala się słynna para, i gdzie do dnia dzisiejszego przechowywane są pamiątki z nimi związane. Duże wrażenie robi krótki koncert muzyki Szopena, której wysłuchamy w zabytkowych klasztornych wnętrzach.

CENA: 38 EURO ( BEZ WEJŚCIA DO CELI NR 4) 

3.CUEVAS DEL DRACH – smocze jaskinie

Na Majorce znajduje się około 200 jaskiń. Najsłynniejsza i najładniejsza z nich, to Jaskinia Smoka. W drodze na wschodnie wybrzeże, zatrzymamy sie w Manacor – majorkańskiej stolicy pereł. Sztuczne perły stały sie jednym z głównych towarów eksportowych wyspy, a ich sława dawno wykroczyła poza granice Hiszpanii. Będzie okazja, by zwiedzic jedną z fabryk pereł, przyjrzeć sie procesowi produkcji i dokonać atrakcyjnych zakupów przyfabrycznym sklepie. Następnie skierujemy sie do miejsca, w którym znajdują sie jasknie. We wnętrzach, przez cały rok  panuje stala temperatura. Obejrzymy zachwycające przedziwne formy stalaktytów i stalagmitów, które podświetlone wydają się jeszcze bardiej okazałe. Wizytę w jaskiniach kończy kameralny koncert muzyki klasycznje. Jest to szcególne przeżycie, gdyż koncert odbywa się  na podziemnym jeziorze, gdzie muzycy wypływają na podświetlonych łodkach. Wycieczka kontynuuje swój przejazd do Porto Cristo, gdzie w czasie wolnym będzie okazja, by podziwiać uroki wschodniego wybrzeża wyspy.

CENA: 44 EURO

4.SON AMAR – wieczór hiszpański

Niezwykły wieczór w niezwykłym miejscu. Wycieczka rozpocznie się od przejazdu do wiejskiej, arystokratycznej rezydencji Son Amar. Sama posiadłość i spacer po niej, już robią wrażenie, nie wspominając o samym spektaklu. Odbędzie się on w dużej sali widowiskowej, gdzie widzowie zasiadają przy nakrytych stolikach. Powoli przygasną światła i rozpocznie się trwające ponad dwie godziny przedstawienie. Wspaniały występ tradycyjnego baletu hiszpańskiego, z najwyższej klasy choreografią, doskonale dobraną muzyką, strojami, światłem i ognistym temperamentem tancerzy. Przewidziane są równiez występy baletu w choreografiach nowoczesnych, we fragmentach znanych nam musicali, jak „Chicago” czy „Moulin Rouge”. Dużą atrakcją są pokazy magików i komika, jak i występ kwartetu muzycznego, którego dzwięki porwą wszystkich do tańca. Jest to napewno wieczór, który pozostaje na długo w pamięci.

CENA: 78 EURO

5. WYCIECZKA STATKIEM „IBERIA”

Niezapomniana wycieczka statkiem, podczas której podziwiać można uroki południowo-wschodniego wybrzeża wyspy, malownicze zatoczki. Dzień przeznaczony na opalanie i kąpiele morskie przy plaży Camp de Mar. Wycieczka trwająca około 8 godzin, w wliczonym obiadem:  paella, sangria, zimne napoje i typowy majorkiński deser – ensaimada. Proszę nie zapomnieć o zabraniu ze sobą aparatu fotograficznego, ręcznika i stroju kąpielowego!

CENA: 55 EURO

 

 

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy integracyjne dla firm

Szczegółowa oferta biura podróży Kos Travel z Wrocławia zawiera m.in. organizację wycieczek oraz imprez integracyjnych dla firm. Imprezy i wycieczki integracyjne są bardzo dobrym sposobem na zbudowanie silnych relacji pomiędzy swoimi pracownikami. Wspólny wyjazd pozwala lepiej się poznać oraz zbudować nić porozumienia, która w przyszłości z pewnością zaowocuje lepszą współpracą i zrozumieniem. Przede wszystkim, pracownicy poznają się w sytuacjach nie związanych z wykonywaniem zawodowych obowiązków. Pozwala to na wyjście ze sfery zawodowej i zapoznanie się na płaszczyźnie prywatnej. Trudno nie docenić zalet imprez integracyjnych w tym zakresie.

Wyjazdy autokarem i samolotem

W ramach krajowych wyjazdów integracyjnych, biuro podróży oferuje Państwu wycieczki do wielu najciekawszych regionów w całej Polsce. Wśród nich znajdują się zarówno wyjazdy autokarowe, jak i samolotem z Wrocławia. Każdy, kto choć raz wcześniej korzystał z ofert wycieczek lub zabaw integracyjnych dla grup i firm, wie, jak dobry wpływ może mieć na zgranie zespołu. Pracownicy poznają się lepiej nawzajem w sytuacji poza terenem firmy, nawiązują relacje o zupełnie innym charakterze. Służy to nie tylko lepszemu zgraniu zespołu, ale także podniesieniu morali i stworzeniu większego komfortu pracy, bo integracja w takich przypadkach odbywa się zazwyczaj na każdym szczeblu.

Oferujemy wyjazdy integracyjne do Holandii, Barcelony, a także Szkocji i wielu innych miejsc. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą zagranicznych imprez i wyjazdów integracyjnych.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu