Państwo: Hiszpania Region: Miasto: Madryt Transport: samolot
Profil wyjazdu: oferta objazdowa skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

CENA ZAWIERA:

 • Przelot samolotem Kraków- MADRYT-Kraków
 • Bagaż 10 kg /os oddawany do luku samolotu 
 • Transfery lotnisko – hotel - lotnisko
 • Wynajęcie autokaru na wycieczki do Toledo 
 • 3 noclegi w Hotelu *** w centrum Madrytu
 • 3 śniadania + 3 kolacje (napoje we własnym zakresie)
 • Lokalni przewodnicy w Madrycie i Toledo
 • Opieka polskiego pilota
 • Ubezpieczenie KL i NNW

 CENA NIE ZAWIERA:

biletów na metro w Madrycie oraz biletów wstępu do zwiedzanych obiektów- ok. 50 €

3350,-

MADRYT-TOLEDO

4-DNIOWA WYCIECZKA NA SAMOLOTEM

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI

1 dzień: Spotkanie na lotnisku w KRAKOWIE o godzinie 12.30 Start samolotu o godzinie 14.40 przylot do MADRYTU o godzinie 18.10  

Przejazd autokarem do HOTELU  *** w centrum MADRYTU

Czas wolny dla uczestników. O godzinie 20.00 kolacja w restuaracji 

2 dzień: Śniadanie w hotelu

10.00- 14.00: Spotkanie z lokalnym przewodnikiem. Spacer po najstarszej części Madrytu (tzw. MADRYT ŚREDNIOWIECZNY I HABSBURSKI). Odbiór grupy z hotelu i spacer po starym Madrycie, w okolicach egipskiej świątyni Debod z II wieku p.n.e., Parku Sabatiniego, Plaza de Oriente z operą, wspaniałego Pałacu Królewskiego, gdzie w IX wieku Muzułmanie założyli osadę o nazwie Mayrit i katedry.

Dalej nasz szlak będzie prowadził przez tzw. Dzielnicę Habsburską, gdzie znajdują się najstarsze budowle cywilne w Madrycie, takie jak dom rodziny Lujanes z XV wieku, dom rodziny Cisneros z XVI wieku czy barokowy budynek dawnego ratusza miejskiego. Aby poznać smaki Hiszpanii i Madrytu udamy się do Hali San Miguel, w której znajdują się stoiska z owocami morza, wędlinami, serami, owocami, winem i słodkimi przysmakami. Następnie wędrówka wąskimi uliczkami śladami średniowiecznego miasta poprzez plac La Paja i plac Świętego Andrzeja, w stronę Muzeum Korzeni znajdującego się w miejscu dawnego pałacu z XVI wieku należącego do rodziny Vargas. W tym zakątku wg. legendy mieszkał na przełomie XI i XII wieku patron Madrytu św. Izydor Oracz. Zwiedzanie MADRYTU BURBONÓW -Kiedy to na początku XVIII wieku do władzy dochodzi Filip V, jest pierwszym królem z rodu Burbonów, a jego syn Karol III zostaje okrzyknięty przez mieszkańców Madrytu najlepszym burmistrzem miasta. Powędrujmy więc na wschód do centralnego punktu Madrytu – placu Puerta del Sol, gdzie co roku Madrytczycy świętują nadejście nowego roku jedząc 12 winogron. Godzina 19.00 – kolacja w restauracji

3 dzień: Śniadanie w hotelu. 10.00-18.00 Wycieczka do Toledo, dawnej stolicy kraju. Miasto zostało założone przez Iberów, a w 192 r. p.n.e zostało zdobyte przez Rzymian. Od VI utworzono tu stolicę państwa Wizygotów i ważny ośrodek religijny. W 711 roku przeszło pod panowanie muzułmanów, a w 1085 chrześcijan. Miasto, w którym przez wiele wieków współżyły ze sobą trzy kultury: muzułmańska, żydowska i chrześcijańska. W programie zwiedzania: panorama Toledo (objazd autokarem starówki położonej w zakolu rzeki Tajo), zwiedzanie term rzymskich (wstęp bezpłatny), typowego patia toledańskiego oraz na życzenie Katedry i Synagogi Tranzytu połączonej z Muzeum Żydów Sefardyjskich( wejścia płatne), dawnego meczetu i kościoła Cristo de la Luz, lub klasztoru w stylu izabelińskim, w którym mieli zostać pochowani Izabela Kastylijska i Ferdynand Aragoński, San Juan de los Reyes. Ponad to z zewnątrz zobaczymy bramę Puerta de Bisagra, mosty św. Marcina i Alcantara, Pałac Biskupi, ratusz, dawną dzielnicę żydowską, kościoły San Roman, San Ildefonso i San Tome. Powrót do Madrytu.

20.00-22.00 Kolacja w restauracji , nocleg.

4 dzień: Po śniadaniu transfer na lotnisko .Wylot z Madrytu-10.15, przylot do Krakowa -13.30

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy integracyjne dla firm

Szczegółowa oferta biura podróży Kos Travel z Wrocławia zawiera m.in. organizację wycieczek oraz imprez integracyjnych dla firm. Imprezy i wycieczki integracyjne są bardzo dobrym sposobem na zbudowanie silnych relacji pomiędzy swoimi pracownikami. Wspólny wyjazd pozwala lepiej się poznać oraz zbudować nić porozumienia, która w przyszłości z pewnością zaowocuje lepszą współpracą i zrozumieniem. Przede wszystkim, pracownicy poznają się w sytuacjach nie związanych z wykonywaniem zawodowych obowiązków. Pozwala to na wyjście ze sfery zawodowej i zapoznanie się na płaszczyźnie prywatnej. Trudno nie docenić zalet imprez integracyjnych w tym zakresie.

Wyjazdy autokarem i samolotem

W ramach krajowych wyjazdów integracyjnych, biuro podróży oferuje Państwu wycieczki do wielu najciekawszych regionów w całej Polsce. Wśród nich znajdują się zarówno wyjazdy autokarowe, jak i samolotem z Wrocławia. Każdy, kto choć raz wcześniej korzystał z ofert wycieczek lub zabaw integracyjnych dla grup i firm, wie, jak dobry wpływ może mieć na zgranie zespołu. Pracownicy poznają się lepiej nawzajem w sytuacji poza terenem firmy, nawiązują relacje o zupełnie innym charakterze. Służy to nie tylko lepszemu zgraniu zespołu, ale także podniesieniu morali i stworzeniu większego komfortu pracy, bo integracja w takich przypadkach odbywa się zazwyczaj na każdym szczeblu.

Oferujemy wyjazdy integracyjne do Holandii, Barcelony, a także Szkocji i wielu innych miejsc. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą zagranicznych imprez i wyjazdów integracyjnych.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja bezpiecznego powrotu