Państwo: Czechy Region: Miasto: Kutna Hora Transport: autokar
Profil wyjazdu: oferta objazdowa skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: obiady Zakwaterowanie:

Cena Obejmuje:

- Przejazd autokarem

- Opiekę pilota – przewodnika

- Ubezpieczenie KL i NNW

- Obiad- 2- daniowy + napój

- Bilety do zwiedzanych obiektów - Kopalnia Srebra, Włoski Dwór, Katedra św. Barbary

 

 

Kalkulacja dla grupy minimum 40 osób

300,-

KUTNA HORA - PERŁA CZESKIEJ ARCHITEKTURY

Ramowy program wycieczki: 

5.45 zbiórka uczestników - ul.Powstańcow Śląskich 9 (Novotel) Wyjazd autokaru o godzinie 6.00.

Około godziny 10.30 przyjazd do Kutnej Hory. Następnie zwiedzanie miasta z przewodnikiem:

- Starówka – Przejście zabytkowymi uliczkami miasta, które w całości zostało wpisane na listę narodowego dziedzictwa UNESCO i stanowi klejnot europejskiej architektury.

- Kościół Świętej Barbary - Wspaniała świątynia wczesnogotycka z XIXw., jest uważana za wizytówkę miasta i jedną z największych atrakcji turystycznych.

Godzina 12.00 -Dwór Włoski – siedziba władców królewskich i mennica królewska, gdzie pierwsze grosze bito w XIV wieku. Poza wystawą numizmatyczną zobaczymy komnaty Pałacu Królewskiego- czas zwiedzania 50 minut

Godzina 13.30 OBIAD w lokalnej restauracji U Kata  – 2 daniowy plus 1 napój (piwo lub bezalkoholowe)

Godzina 15.00 i 15.30 - Kopalnia Srebra Hradec – W historycznym zamku mieści się muzeum srebra, którego zwiedzanie obejmuje wystawy związane z archeologią, numizmatyką oraz historią górnictwa, a także proces wydobycia i obróbki srebra. Pod koniec zwiedzania uczestnicy będą mogli osobiście doświadczyć podróży w podziemia kopalni w strojach z epoki. Uczestnicy ubrani w strój górniczy z kapturem, wyposażeni w lampę i hełm przejdą 250 metrów podziemną galerią. Od 2007 roku najnowsza część „Osada górników” - czas zwiedzania 1,5 godziny

Wyjazd do Wrocławia ok. godz. 17.00. Planowany przyjazd ok. godz. 21.00

 

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy integracyjne dla firm

Szczegółowa oferta biura podróży Kos Travel z Wrocławia zawiera m.in. organizację wycieczek oraz imprez integracyjnych dla firm. Imprezy i wycieczki integracyjne są bardzo dobrym sposobem na zbudowanie silnych relacji pomiędzy swoimi pracownikami. Wspólny wyjazd pozwala lepiej się poznać oraz zbudować nić porozumienia, która w przyszłości z pewnością zaowocuje lepszą współpracą i zrozumieniem. Przede wszystkim, pracownicy poznają się w sytuacjach nie związanych z wykonywaniem zawodowych obowiązków. Pozwala to na wyjście ze sfery zawodowej i zapoznanie się na płaszczyźnie prywatnej. Trudno nie docenić zalet imprez integracyjnych w tym zakresie.

Wyjazdy autokarem i samolotem

W ramach krajowych wyjazdów integracyjnych, biuro podróży oferuje Państwu wycieczki do wielu najciekawszych regionów w całej Polsce. Wśród nich znajdują się zarówno wyjazdy autokarowe, jak i samolotem z Wrocławia. Każdy, kto choć raz wcześniej korzystał z ofert wycieczek lub zabaw integracyjnych dla grup i firm, wie, jak dobry wpływ może mieć na zgranie zespołu. Pracownicy poznają się lepiej nawzajem w sytuacji poza terenem firmy, nawiązują relacje o zupełnie innym charakterze. Służy to nie tylko lepszemu zgraniu zespołu, ale także podniesieniu morali i stworzeniu większego komfortu pracy, bo integracja w takich przypadkach odbywa się zazwyczaj na każdym szczeblu.

Oferujemy wyjazdy integracyjne do Holandii, Barcelony, a także Szkocji i wielu innych miejsc. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą zagranicznych imprez i wyjazdów integracyjnych.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu