Państwo: Polska Region: Miasto: Ogrodzieniec Transport: autokar
Profil wyjazdu: wyjazd biznesowo - motywacyjny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

Cena zawiera:

 • 3 noclegi, pokoje 2- osobowe z łazienkami
 • 1 x autokar 48 - miejscowy (DVD, klimatyzacja , WC) + parkingi
 • degustacja piwa
 • wyżywienie: 4x śniadanie, 3x obiadokolacja
 • kolacja grillowa + 40 litrów piwa
 • oprawę muzyczną kolacji DJ
 • korzystanie z basenu odkrytego, kortów, bowlingu ( 4 godziny na pobyt)
 • Opieka pilota na całej trasie wycieczki
 • ubezpieczenie NNW

Cena nie zawiera:

biletów wstępu do zwiedzanych obiektów: Zamek Ogrodzieniec, Ojcowski Park, Grota Łokietka, Kopalnia Srebra, Sztolnia Czarnego Pstrąga + przewodnicy lokalni w Jurze Krakowsko Częstochowskiej - 150 zł

 

1290,-

SZLAKIEM ORLICH GNIAZD I NIE TYLKO...

CENTRUM KONFERENCYJNO-SZKOLENIOWE LEŚNA RADOŚĆ

Położone w północnej części województwa śląskiego nad Zalewem Porajskim (200 metrów od brzegów zalewu). Obiekt otoczony jest malowniczym lasem, charakterystycznym dla pobliskich okolic Jury Krakowsko – Częstochowskiej. Oferuje noclegi w pokojach 2-osobowych z łazienką, TV, lodówką, serwisem kawowym. Na terenie hotelu bogate zaplecze rekreacyjne, między innymi restauracja, kawiarnia, bilard, kręgielnia, sala fitness, siłownia, sauna, łaźnia, basen zewnętrzny, oświetlony kort tenisowy, boiska sportowe, sale konferencyjne. 

Ramowy program wycieczki

1 DZIEŃ: Wyjazd z Wrocławia o godzinie 9.00. Przyjazd do Tarnowskich Gór – zwiedzanie zabytkowej Kopalni Srebra oraz Sztolni Czarnego Pstrąga – najdłuższy w Polsce spływ łodziami podziemnymi korytarzami. Przejazd do Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego Leśna Radość w miejscowości Poraj. Zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych. Obiadokolacja, nocleg.

2 DZIEŃ: Po śniadaniu spotkanie z lokalnym przewodnikiem, z którym rozpoczniemy zwiedzanie najbardziej atrakcyjnych miejsc w okolicy: Okienik Wielki, Źródła Warty. Następnie degustacja miejscowego piwa BONER - coś dla miłośników strongów. Przejazd na Podzamcze Zamku Ogrodzieniec - największe Orle Gniazdo zabezpieczone w formie trwałej ruin i przystosowane do ruchu turystycznego. Podczas zwiedzania przewodnik opowie o kolejnych etapach rozbudowy od małego zameczku obronnego aż po rezydencję nazywaną Małym Wawelem. Kolejna atrakcja na naszej trasie to spacer Grzędą Mirowską- 2km wał skalny, na którego krańcach zlokalizowano bliźniacze Zamki Mirów (zachowany w formie ruiny) i Bobolice (zobaczymy z zewnątrz). Powrót do hotelu. Kolacja uroczysta w formie grillowej z muzyką mechaniczną którą poprowadzi DJ i alkoholem w cenie. Nocleg. 3

DZIEŃ: Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd z miejscowym przewodnikiem na Pustynie Błędowską - najbardziej znana pustynia w Europie. Przejazd do Ojcowskiego Parku Narodowego.  Dolina Prądnika z mnogością skalnych ostańców i potokiem wijącym się u ich podnóża zawsze wywiera wielkie wrażenie. Zamek Pieskowa Skała- jedyny zachowany zamek na Szlaku Orlich Gniazd. W programie między innymi wejście na dziedziniec, Maczuga Herkulesa, Kaplica na Wodzie, Ojców, Grota Łokietka i wnętrza. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg. 

4 DZIEŃ: Po śniadaniu czas wolny, Istnieje możliwość korzystania z infrastruktury hotelowej: profesjonalny bowling 2 torowy (4 godziny gratis, następnie 30zł za tor/1h , dla grupy może być czynny nawet do 24.00) , basen odkryty, sauna sucha i łaźnia parowa (50zł/1h/5 osób), automaty do gry - dart i cymbergaj, siłownia, sala fitness, możliwość skorzystania z łowiska  (konieczna karta wędkarska), wypożyczalnia rowerów wodnych i kajaków, kort tenisowy. O godzinie 15.00 – obiadokolacja Wyjazd w drogę powrotną . Zakończenie wycieczki ok. godziny 19.00  

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy integracyjne dla firm

Szczegółowa oferta biura podróży Kos Travel z Wrocławia zawiera m.in. organizację wycieczek oraz imprez integracyjnych dla firm. Imprezy i wycieczki integracyjne są bardzo dobrym sposobem na zbudowanie silnych relacji pomiędzy swoimi pracownikami. Wspólny wyjazd pozwala lepiej się poznać oraz zbudować nić porozumienia, która w przyszłości z pewnością zaowocuje lepszą współpracą i zrozumieniem. Przede wszystkim, pracownicy poznają się w sytuacjach nie związanych z wykonywaniem zawodowych obowiązków. Pozwala to na wyjście ze sfery zawodowej i zapoznanie się na płaszczyźnie prywatnej. Trudno nie docenić zalet imprez integracyjnych w tym zakresie.

Wyjazdy autokarem i samolotem

W ramach krajowych wyjazdów integracyjnych, biuro podróży oferuje Państwu wycieczki do wielu najciekawszych regionów w całej Polsce. Wśród nich znajdują się zarówno wyjazdy autokarowe, jak i samolotem z Wrocławia. Każdy, kto choć raz wcześniej korzystał z ofert wycieczek lub zabaw integracyjnych dla grup i firm, wie, jak dobry wpływ może mieć na zgranie zespołu. Pracownicy poznają się lepiej nawzajem w sytuacji poza terenem firmy, nawiązują relacje o zupełnie innym charakterze. Służy to nie tylko lepszemu zgraniu zespołu, ale także podniesieniu morali i stworzeniu większego komfortu pracy, bo integracja w takich przypadkach odbywa się zazwyczaj na każdym szczeblu.

Oferujemy wyjazdy integracyjne do Holandii, Barcelony, a także Szkocji i wielu innych miejsc. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą zagranicznych imprez i wyjazdów integracyjnych.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja bezpiecznego powrotu