Państwo: Hiszpania - Costa Blanca Region: Miasto: Alicante Transport: samolot
Profil wyjazdu: wyjazd biznesowo - motywacyjny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

CENA ZAWIERA:

 • Bilety lotnicze Wrocław– Alicante – Wrocław (Linie Ryanair, Bagaż podręczny)
 • Bagaż rejestrwoy 10 kg 
 • Transfery lotnisko – hotel - lotnisko
 • 4 noclegi w hotelu Gran Bali **** w Benidorm(pokoje 2-osobowe)
 • Wyżywienie 3 x dziennie (Śniadania i kolacje w hotelu, 1x obiad w hotelu, 2x obiad w lokalnej restauracji, wino i woda do obiadu i kolacji w cenie )
 • Show w Benidorm Palace z drinkiem/piwem w cenie
 • Całodniowy rajd jeepami z profesjonalną opieką kierowców oraz polskojęzycznego przewodnika, ubezpieczeniem oraz biletami wstępu do wodospadów Źródła Algary. ( 2 jeepy Land Rover
 • Zwiedzanie winnicy Bodega Enrique Mendoza z degustacją 6 rodzajów win, lokalnych serów i wędlin
 • Wycieczka do Walencji z lokalnym przewodnikiem, bilety wstępu w cenie
 • Opieka pilota podczas całej wycieczki (od momentu wylotu)
 • Ubezpieczenie Kl i NNW oraz opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny TFG i TFP

 

 

Przedstawiona kalkulacja jest dla małych grup - od 16 do 20  osób.

Cena zależy od terminu i może być niższa lub wyższa.

 

4700

WALENCJA - GUADALEST– ALICANTE 

POWITALNE SHOW - RAJD JEEPAMI -

WINNICA - LOKALNA KUCHNIA

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI 

1 dzień: Przelot do Alicante, zakwaterowanie w hotelu i kolacja.

Zbiórka uczestników i spotkanie z pilotem grupy na lotnisku we Wrocławiu o godzinie 15.30. Odprawa. Odlot samolotu o godzinie 17.50 lądowanie w Alicante o 21.05 Transfer wynajętym autokarem do hotelu GRAN BALI  **** w miejscowości BENIDOEM. Zakwaterowanie, nocleg. 

2 dzień: Zwiedzanie winnicy z degustacją lokalnych produktów + Show w Benidorm Palace

Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Bodegi Enrique Mendoza – Urokliwa, tradycyjna winnica produkująca wina i lokalne przysmaki najlepszej jakości. W programie zwiedzanie winnicy oraz degustacja 6 win, lokalnych serów i wędlin. Czas wycieczki ok. 3 godziny. Następnie powrót do hotelu. Obiad i czas wolny dla uczestników na plażowanie lub spacery po mieście. Wieczorem kolacja w hotelu i wyjście na uroczystą imprezę powitalną -  hiszpańskie show w Benidorm Palace – Niezwykłe pokazy tancerzy (Salsa, flamenco, tango i inne), akrobatów, karnawałowych strojów i występy muzyczne. Czas trwania imprezy: 21.30 – 00.30, w cenie wybrany drink/piwo. Po zakończeniu show powrót do hotelu na nocleg. 

3 dzień: Całodniowa wycieczka jeepami przez górskie okolice Costa Blanca

Po śniadaniu podstawienie 2 jeepów 8-osobowych marki Land Rover Defender z profesjonalnymi kierowcami, następnie przejazd przez miasta La Nuncia oraz Polop. Przyjazd do Guadalest - to XVI - wieczne miasto położonej w górach z arabskim z zamkiem wbudowanym w skałę. Jest jedną z największych atrakcji i obowiązkowym punktem zwiedzania regionu Costa Blanca. Następnie objazd zbiornika rzeki i górska jazda przez szczyt Aixorta.  Dojazd do wioski Tarbena i obiad w lokalnej restauracji ( 2 dania + deser + woda + lampka wina). Następnie przejazd do Źródeł Algaru i czas na kąpiel w malowniczych wodospadach rzeki. W drodze powrotnej przejazd korytem rzeki pomiędzy rzędami palm daktylowych, miasteczko Callosa i powrót do hotelu na kolację. Nocleg. 

4 dzień: Całodniowa wycieczka do Walencji z polskojęzycznym przewodnikiem

Po śniadaniu całodniowa wycieczka autokarowa do Walencji, trzeciego co do wielkości miasta w Hiszpanii. Droga z hotelu wiedzie wśród pomarańczowych i cytrynowych gajów, nad brzegiem morza. Zwiedzanie Centrum Sztuki i nauki i panoramiczny objazd miasta. Następnie spacer po historycznej części, gdzie znajduje się większość zabytków: katedra Św. Graala, dawna Giełda Jedwabiu (na liście UNESCO) i Mercado Centrale, największy w Europie targ świeżej żywności. Podczas zwiedzania przerwa na obiad w restauracji (W menu kilka przystawek oraz tradycyjna Paella Valenciana, deser + woda, wino/piwo) Czas wolny dla uczestników oraz powrót do hotelu w godzinach wieczornych. Kolacja i nocleg. 

5 dzień: transfer na lotnisko

Po śniadaniu wykwaterowanie, transfer na lotnisko Alicante, start samolotu o 11.35 , lądowanie we Wrocławiu o 14.40 

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy integracyjne dla firm

Szczegółowa oferta biura podróży Kos Travel z Wrocławia zawiera m.in. organizację wycieczek oraz imprez integracyjnych dla firm. Imprezy i wycieczki integracyjne są bardzo dobrym sposobem na zbudowanie silnych relacji pomiędzy swoimi pracownikami. Wspólny wyjazd pozwala lepiej się poznać oraz zbudować nić porozumienia, która w przyszłości z pewnością zaowocuje lepszą współpracą i zrozumieniem. Przede wszystkim, pracownicy poznają się w sytuacjach nie związanych z wykonywaniem zawodowych obowiązków. Pozwala to na wyjście ze sfery zawodowej i zapoznanie się na płaszczyźnie prywatnej. Trudno nie docenić zalet imprez integracyjnych w tym zakresie.

Wyjazdy autokarem i samolotem

W ramach krajowych wyjazdów integracyjnych, biuro podróży oferuje Państwu wycieczki do wielu najciekawszych regionów w całej Polsce. Wśród nich znajdują się zarówno wyjazdy autokarowe, jak i samolotem z Wrocławia. Każdy, kto choć raz wcześniej korzystał z ofert wycieczek lub zabaw integracyjnych dla grup i firm, wie, jak dobry wpływ może mieć na zgranie zespołu. Pracownicy poznają się lepiej nawzajem w sytuacji poza terenem firmy, nawiązują relacje o zupełnie innym charakterze. Służy to nie tylko lepszemu zgraniu zespołu, ale także podniesieniu morali i stworzeniu większego komfortu pracy, bo integracja w takich przypadkach odbywa się zazwyczaj na każdym szczeblu.

Oferujemy wyjazdy integracyjne do Holandii, Barcelony, a także Szkocji i wielu innych miejsc. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą zagranicznych imprez i wyjazdów integracyjnych.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja bezpiecznego powrotu