Państwo: Hiszpania - Costa Blanca Region: Miasto: Alicante Transport: samolot
Profil wyjazdu: wyjazd biznesowo - motywacyjny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

CENA ZAWIERA :

 • Bilety lotnicze Wrocław– Alicante – Wrocław (Linie Ryanair, mały bagaż podręczny )
 • Bagaż rejestrowy 10 kg 
 • Transfery lotnisko – hotel - lotnisko
 • 3 noclegi w hotelu Gran Bali **** w Benidorm (pokoje 2-osobowe)
 • Wyżywienie 3 x dziennie w formie bufetu (wino 0,7l/para i woda 1l/para do obiadu i kolacji w cenie) 
 • Wycieczka do Guadales + bilety wstępu do Zamku z przewodnikiem lokalnym
 • Wycieczka do Alicante z przewodnikiem lokalnym
 • Wycieczka do Walencji z lokalnym przewodnikiem
 • Bilet wstępu do MundoMar
 • Opieka pilota
 • Ubezpieczenie Kl i NNW
 • Opłata TFG i TFP

 

 

                                                                                          Kalkulacja dla grupy minimum 25 osób

3600

COSTA BLANCA:BENIDORM-ALICANTE-GUADALES 

OFERTA NA ZAPYTANIE GRUPOWE 

Region Costa Blanca:- czyli Białe Wybrzeże , to jeden z najpiękniejszych regionów w Hiszpanii

Benidorm – Popularny Hiszpański kurort, którego linię brzegową wyznaczają imponujące budynki sięgające aż do chmur. Widoczne już z daleka, zapowiadają niekończącą się rozrywkę w czystej postaci, co mogą potwierdzić 4 miliony turystów odwiedzających to miejsce co roku. Miasto zapewnia niezliczoną ilość pubów, klubów, restauracji, barów i sklepów. Często zwane HISZPAŃSKIM LAS VEGAS

Hotel Gran Bali 4* : Luksusowy, nowoczesny, czterogwiazdkowy kompleks, do niedawna najwyższy hotel w Europie ( 200 m )  z 776 pokojami, 43 piętra i 18 wind, w tym dwie panoramiczne. Położony w części turystycznej tętniącej życiem, 1 km do centrum Benidorm, przystanek autobusowy bezpośrednio przy hotelu.

Plaża
Piaszczysta , długości 2 km , ok.300m od hotelu.

Wyżywienie
2 posiłki dziennie: śniadania, obiadokolacje w formie bufetu, wino i woda do posiłków w cenie

Pokoje

Dwuosobowe: urządzone ze smakiem; klimatyzacja, telefon, dla 3 i 4 os. sofy, TV-satelitarna, odpłatny sejf, minbar, podłączenie do Internetu, balkon lub taras. Wanna, prysznic, WC.

Sport i rekreacja
Na zewnątrz 2 baseny. Za opłatą: bilard, siłownia, centrum wellness z sauną, jacuzzi i masażami. W ciągu dnia i wieczorem programy animacyjne (w j. hiszpańskim), muzyka na żywo.
 

PROGRAM :

1 DZIEŃ ( piątek)  :

Spotkanie na lotnisku we Wrocławiu o godzinie 05.40 Odprawa wylotowa , start samolotu o godz. 07.45. Lądowanie w ALICANTE  o godzinie 11.00, spotkanie z lokalnym przewodnikiem i zwiedzanie ALICANTE - wjazd na zamek Św. Barbary- fortece królującą od VIII wieku nad Alicante. Zamek podzielony na 3 części, najstarsza pamiętająca czasy muzułmańskiej dominacji jest nie tylko bardzo interesującym zabytkiem historycznym, ale również bardzo ładnym punktem widokowym, z którego można podziwiać Alicante i jego okolice. Stare Miasto i promenada nadmorska- zwiedzanie najważniejszych zabytków Alicante: Ratusz, Katedra Św. Mikołaja z Bari, Promenada Nadmorska, Rynek Centralny, Arena do walki z bykami. Przyjazd do HOTELU GRAN BALI 4* w BENIDORM. Zakwaterowanie. Wieczorem kolacja w hotelu- wino i woda do kolacji w cenie.

2 DZIEŃ ( sobota):

Po śniadaniu Spotkanie z lokalnym przewodnikiem. Całodniowa wycieczka autokarowa do WALENCJI (zamiast obiadu uczestnicy otrzymają suchy prowiant) , trzeciego co do wielkości miasta w Hiszpanii. Droga z Benidorm (140 km ) wiedzie wśród pomarańczowych i cytrynowych gajów, nad brzegiem morza. Po panoramicznym zwiedzaniu miasta, spacer w historycznej części, gdzie znajduje się większość zabytków: katedra Św. Graala – bilet wstępu w cenie, dawna Giełda Jedwabiu (na liście UNESCO) - bilet wstępu w cenie i Mercado Centrale (największy w Europie targ świeżej żywności) Po południu będą mieli Państwo czas wolny w Muzeum Sztuki i Nauki, gdzie znajduje się muzeum Księcia Filipa oraz Muzeum Oceanografii i Planetarium. To jedno z największych w Europie Oceanarium, z podwodnym szklanym tunelem, wokół którego pływają 2 metrowe białe rekiny i wieloryby (zwiedzanie Oceanarium fakultatywne – dodatkowo płatne dla zainteresowanych) Powrót do hotelu na kolację. Nocleg.

3 DZIEŃ ( niedziela )  :

Po śniadaniu wycieczka autokarem do GUADALES - miasto to zasługuje na miano najpopularniejszej atrakcji Costa Blanca. Jest to XVI wieczne miasto z arabskim zamkiem, wbudowanym w skałę. Wiedzie do niego tunel wydrążony w skale w kamiennym podłożu. Przy głównej ulicy Guadalest stoi Casa Tipica, XVIII wieczny dom muzeum, pokazujący dawne narzędzia i metody pracy rolników w tej części Hiszpanii. Na liście Dziedzictwa Kultury UNESO. Powrót do Hotelu - kolacja w restauracji hotelowej. 

4 DZIEŃ : (poniedziałek)- po śniadaniu wykwaterowanie- przejazd do MUNDOMAR - Parku Rozrywki - " Świata zwierząt" - zobaczycie tutaj 80 gatunków zwierząt, ptaków, gadów i ssaków żyjących w wodzie lub jej otoczeniu - wspaniałe pokazy delfinów i wielkich papug ARA . Powrót do Hotelu w godzinach popołudniowych, obiadokolacja , zabranie bagaży i wyjazd na lotnisko. Odlot z Alicante o 21.40, lądowanie we Wrocławiu o 00:45 

 

 

                                      

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy integracyjne dla firm

Szczegółowa oferta biura podróży Kos Travel z Wrocławia zawiera m.in. organizację wycieczek oraz imprez integracyjnych dla firm. Imprezy i wycieczki integracyjne są bardzo dobrym sposobem na zbudowanie silnych relacji pomiędzy swoimi pracownikami. Wspólny wyjazd pozwala lepiej się poznać oraz zbudować nić porozumienia, która w przyszłości z pewnością zaowocuje lepszą współpracą i zrozumieniem. Przede wszystkim, pracownicy poznają się w sytuacjach nie związanych z wykonywaniem zawodowych obowiązków. Pozwala to na wyjście ze sfery zawodowej i zapoznanie się na płaszczyźnie prywatnej. Trudno nie docenić zalet imprez integracyjnych w tym zakresie.

Wyjazdy autokarem i samolotem

W ramach krajowych wyjazdów integracyjnych, biuro podróży oferuje Państwu wycieczki do wielu najciekawszych regionów w całej Polsce. Wśród nich znajdują się zarówno wyjazdy autokarowe, jak i samolotem z Wrocławia. Każdy, kto choć raz wcześniej korzystał z ofert wycieczek lub zabaw integracyjnych dla grup i firm, wie, jak dobry wpływ może mieć na zgranie zespołu. Pracownicy poznają się lepiej nawzajem w sytuacji poza terenem firmy, nawiązują relacje o zupełnie innym charakterze. Służy to nie tylko lepszemu zgraniu zespołu, ale także podniesieniu morali i stworzeniu większego komfortu pracy, bo integracja w takich przypadkach odbywa się zazwyczaj na każdym szczeblu.

Oferujemy wyjazdy integracyjne do Holandii, Barcelony, a także Szkocji i wielu innych miejsc. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą zagranicznych imprez i wyjazdów integracyjnych.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja bezpiecznego powrotu