Państwo: Niemcy Region: Miasto: Berlin Transport: samolot
Profil wyjazdu: oferta objazdowa skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

Cena zawiera:

Przejazd luksusowym autokarem 

2 noclegi w Hotelu 3* w Berlinie

pokoje 2-osobowe·   

Wyżywienie: 2 śniadania, 1 x lunch  i 2 x kolacje w restauracji 

 Rejs statkiem po Sprewie 1 godzina     

Bilety wstępu do Muzeum Trabanta    

Opieka pilota

Ubezpieczenie KL i NNW

 

Oferta fakultatywna- Trabi safari - 85 € /1 godzina

 

Oferta na zamówienie grupowe - cena może się różnić w zależności od ilości osób 

1400,-

BERLIN - TRABI SAFARI i inne atrakcje 

3 dniowy wyjazd integracyjny

Ramowy program wycieczki

1 dzień:

7.50 -Zbiórka uczestników i spotkanie z pilotem grupy. Wyjazd autokaru o godzinie 8.00, Przejazd do Berlina ok 12.30

Następnie spacer po Berlinie, okolice dawnego Muru Berlińskiego , punktu kontrolnego Checkpoint Charlie, zwiedzanie MUZEUM TRABANTA – dla miłośników motoryzacji punkt obowiązkowy

Wieczorem BIESIADA BAWARSKA -Schmankerlpfanderl- tradycyjna wspólna micha pieczonych mięs serwowana kapusta czerwoną i kiszoną plus knedle ziemniaczane + piwo 0,5l, muzyka na żywo

2 dzień:

Po śniadaniu 3 godzinne, PANORAMICZNE zwiedzanie Berlina.  Brama Brandenburska – jeden z najbardziej charakterystycznych obiektów miasta, Parlament, Plac Poczdamski, Aleja pod Lipami, Wyspa Muzeów.

TRABI SAFARI- OPCJA DODATKOWO PŁATNA 

Trabantem przez Berlin – przygoda i emocje. „Ost"-algiczne zwiedzanie miasta kultowym samochodem z czasów NRD to przygoda z „cudem niemieckiej motoryzacji",  samodzielna przejażdżka w konwoju ulicami Berlina popularną „mydelniczką". Trudno szukać tej atrakcji gdzie indziej – ta przygoda możliwa jest tylko w Berlinie. Grupie towarzyszy polskojęzyczny przewodnik przekazujący przez krótkofalówki informacje o mieście. Uczestnicy jada w konwoju maksymalnie 6 pojazdów, 3 osoby / samochód (max. 350 kg), jedna z osób kieruje, istnieje możliwość zamiany za kierownicą. Po pokonanej trasie uczestnicy otrzymują prawo jazdy na trabanta. 

Cena: 75 € /osoba – 1 godzina

Wieczorem kolacja w restauracji – 3 daniowe menu + 1 napój 

3 dzień: 

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i jednogodzinny REJS STATKIEM po rzece Szprewie- przecinającej całe miasto. Zabytki na trasie które będzie można podziwiać z innej perspektywy to berlińska katedra, Wyspa Muzeów, Reichstag, szpital Charité, dzielnica rządowa.

Lunch : tradycyjne berliński- Carrywurst z frytkami i napojem

Wyjazd z Berlina, zakończenie wycieczki ok 20.00  

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy integracyjne dla firm

Szczegółowa oferta biura podróży Kos Travel z Wrocławia zawiera m.in. organizację wycieczek oraz imprez integracyjnych dla firm. Imprezy i wycieczki integracyjne są bardzo dobrym sposobem na zbudowanie silnych relacji pomiędzy swoimi pracownikami. Wspólny wyjazd pozwala lepiej się poznać oraz zbudować nić porozumienia, która w przyszłości z pewnością zaowocuje lepszą współpracą i zrozumieniem. Przede wszystkim, pracownicy poznają się w sytuacjach nie związanych z wykonywaniem zawodowych obowiązków. Pozwala to na wyjście ze sfery zawodowej i zapoznanie się na płaszczyźnie prywatnej. Trudno nie docenić zalet imprez integracyjnych w tym zakresie.

Wyjazdy autokarem i samolotem

W ramach krajowych wyjazdów integracyjnych, biuro podróży oferuje Państwu wycieczki do wielu najciekawszych regionów w całej Polsce. Wśród nich znajdują się zarówno wyjazdy autokarowe, jak i samolotem z Wrocławia. Każdy, kto choć raz wcześniej korzystał z ofert wycieczek lub zabaw integracyjnych dla grup i firm, wie, jak dobry wpływ może mieć na zgranie zespołu. Pracownicy poznają się lepiej nawzajem w sytuacji poza terenem firmy, nawiązują relacje o zupełnie innym charakterze. Służy to nie tylko lepszemu zgraniu zespołu, ale także podniesieniu morali i stworzeniu większego komfortu pracy, bo integracja w takich przypadkach odbywa się zazwyczaj na każdym szczeblu.

Oferujemy wyjazdy integracyjne do Holandii, Barcelony, a także Szkocji i wielu innych miejsc. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą zagranicznych imprez i wyjazdów integracyjnych.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu