Państwo: Polska Region: Miasto: Szczecin Transport: autokar
Profil wyjazdu: oferta objazdowa skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: ośrodek wypoczynkowy

Cena zawiera:

Przejazd autokarem na trasie Wrocław – Międzywodzie – Wrocław ·        

2 noclegi w Hotelu w MIĘDZYWODZIU (Pokoje 2 osobowe)·        

Wyżywienie: 2 śniadania w formie bufetu, 1 obiadokolacja szwedzki stół , 1 obiadokolacja tradycyjna , ognisko z kiełbaskami ·        

1 kolacja grillowa + 2 piwa osoba ·              

Bilety wstępu:  Muzeum Przyrodnicze, Fort Gerharda, Zamek Książąt Pomorskich·        

ubezpieczenie KL i NNW·        

opieka pilota – na całej trasie·        

wynajęcie lokalnych przewodników w Szczecinie, Świnoujściu i Wolinie ·        

opłata na rzecz TFG

 

1150,-

ŚWINOUJŚCIE-MIĘDZYZDROJE-ALBECK-MIEDZYWODZIE-SZCZECIN

OFERTA NA ZAPYTANIE GRUPOWE 

1 DZIEŃ: Wyjazd autokaru z Wrocławia o godzinie 5,30. Przyjazd do Wolińskiego Parku Narodowego, gdzie zobaczymy zagrodę pokazową żubrów i Muzeum Przyrodnicze, w pobliskiej Wapnicy zobaczymy Jezioro Turkusowe i specyficznym zabarwieniu wody powstałym w wyniku odkrywkowego wydobywania kredy, wejdziemy też na wybrany punkt widokowy (Wzgórze Zielonka z widokiem na deltę Odry, lub na klif Gosań. Przyjazd do Międzyzdrojów – Wspaniały nadmorski kurort, spacer parkiem zdrojowym, następnie Promenada – Aleja gwiazd, w podłoże której wmontowane zostały mosiężne płyty z odciskami dłoni wybitnych twórców sztuki i filmu. Następnie udamy się na molo, by podziwiać najwyższe wybrzeże klifowe w Polsce. Czas wolny a następnie przejazd do Hotelu *** w Międzywodziu (ok. 20km. od Międzyzdrojów). Zakwaterowanie, obiadokolacja w formie bufetu !!!, nocleg. 

2 DZIEŃ: Śniadanie, przejazd do Świnoujścia, zwiedzanie Fortu Gerharda, należącego do najlepiej zachowanych XIX-wiecznych pruskich fortów nadbrzeżnych w Europie.  Zwiedzanie Fortu ma formę przyspieszonego przeszkolenia wojskowego. Turyści zwiedzają fortecę pod opieką   „podłego” i oczywiście umundurowanego pruskiego żołdaka. W czasie marszu po terenie i wnętrzach Fortu zwiedzający poznają jego historię, przechodząc jednocześnie kilka prób, które sprawdzą czy kandydat nadaje się do wojskowej służby! Ognisko z pieczeniem kiełbasek na terenie Fortu Następnie przejazd do Ahlbeck, spacer po zabytkowym molo z 1899r., które sięga w głąb morza 280m i powrót autokarem do Międzywodzia. KOLACJA GRILLOWA na tarasie Hotelu: - piwo - 2szt/osoba, szaszłyki, kiełbasa, kaszanka, skrzydełka, 2 sałatki, bigos, pieczywo, keczup, musztarda, warzywa - np. pomidor, ogórek, papryka,).  

3 DZIEŃ: Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do Szczecina. Wejdziemy do Zamku Książąt Pomorskich: trasa turystyczna – Pomnik księcia Bogusława i Anny Jagiellonki, dziedziniec duży (zegar zamkowy, płyta erekcyjna ks. Barnina XI, płyta nagrobna ks. Barnima III, zegary słoneczne), dziedziniec menniczy (figura biskupa Ottona z Bambergu, płyta erekcyjna książąt Filipa II i Franciszka I, obrys kościoła św. Ottona), Muzeum Zamkowe. Zobaczymy pozostałości umocnień miejskich, Baszta Siedmiu Płaszczy, Brama Portowa i Brama Królewska, Bazylika Św. Jakuba, Wały Chrobrego, tworzące nad Odrą trasy widokowe.  Obiadokolacja, uczestnicy wracają autokarem do Wrocławia. 

 

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy integracyjne dla firm

Szczegółowa oferta biura podróży Kos Travel z Wrocławia zawiera m.in. organizację wycieczek oraz imprez integracyjnych dla firm. Imprezy i wycieczki integracyjne są bardzo dobrym sposobem na zbudowanie silnych relacji pomiędzy swoimi pracownikami. Wspólny wyjazd pozwala lepiej się poznać oraz zbudować nić porozumienia, która w przyszłości z pewnością zaowocuje lepszą współpracą i zrozumieniem. Przede wszystkim, pracownicy poznają się w sytuacjach nie związanych z wykonywaniem zawodowych obowiązków. Pozwala to na wyjście ze sfery zawodowej i zapoznanie się na płaszczyźnie prywatnej. Trudno nie docenić zalet imprez integracyjnych w tym zakresie.

Wyjazdy autokarem i samolotem

W ramach krajowych wyjazdów integracyjnych, biuro podróży oferuje Państwu wycieczki do wielu najciekawszych regionów w całej Polsce. Wśród nich znajdują się zarówno wyjazdy autokarowe, jak i samolotem z Wrocławia. Każdy, kto choć raz wcześniej korzystał z ofert wycieczek lub zabaw integracyjnych dla grup i firm, wie, jak dobry wpływ może mieć na zgranie zespołu. Pracownicy poznają się lepiej nawzajem w sytuacji poza terenem firmy, nawiązują relacje o zupełnie innym charakterze. Służy to nie tylko lepszemu zgraniu zespołu, ale także podniesieniu morali i stworzeniu większego komfortu pracy, bo integracja w takich przypadkach odbywa się zazwyczaj na każdym szczeblu.

Oferujemy wyjazdy integracyjne do Holandii, Barcelony, a także Szkocji i wielu innych miejsc. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą zagranicznych imprez i wyjazdów integracyjnych.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu