Państwo: Polska Region: mazowieckie Miasto: Warszawa Transport: autokar
Profil wyjazdu: wyjazd dla dzieci i młodzieży skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: pensjonat

Cena zawiera:

Przejazd autokarem na trasie całej wycieczki

2 noclegi w hostelu ** 

2 śniadania 

2 obiadokolacje w restauracji/barze  (1 główne danie + napój)

Wynajęcie licencjonowanego przewodnika po Warszawie (dzień 2)

 Opieka pilota

Ubezpieczenie podstawowe KL i NNW

bilety wstępu do Muzeum Powstania Warszawskiego i Muzeum Żydów Polskich-  

 

Minimalna ilość uczestników - 40 osób +3 opiekunów gratis

08-10/05/24 680,-
05-07/06/24 680,-

WYCIECZKA DO WARSZAWY

1 dzień  Wyjazd z Wrocławia  o godzinie 7.00.  Przejazd do Warszawy i zwiedzanie Muzeum Historii Żydów Polskich - Nowoczesne , multimedialne Muzeum , otwarte w 2014, które przybliża wzajemne relacje polsko-żydowskie. Następnie spacer ulicami Warszawy wzdłuż Traktu Królewskiego. Czas wolny na Krakowskim Przedmieściu. Obiadokolacja w barze, zakwaterowanie w hostelu  i nocleg. 

2 dzień Śniadanie i wyjście na zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem. W programie między innymi Starówka – Rynek, Plac Zamkowy z Kolumną Zygmunta, Zamek Królewski, Katedra Św. Jana Chrzciciela z XV w. – Najstarszy kościół w stolicy, Pomnik Powstania Warszawskiego, Ogród Saski, zmiana warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza,  Kościół Św. Krzyża, Kościół Św. Jana Kostki. Następnie przejazd ulicami Warszawy i zwiedzanie Cmentarza na Powązkach o powierzchni 44 ha, czyli tyle, co całe państwo Watykan. Stare Powązki to skarbnica polskiej myśli, kultury, tradycji i patriotyzmu.Obiadokolacja w restauracji i powrót do hostelu na nocleg. 

3 dzieńPo śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Muzeum Powstania Warszawskiego. Zwiedzanie indywidualne –Ekspozycja ma charakter interaktywny i narracyjny , oddziałuje obrazem, światłem i dźwiękiem, poprzez wykorzystanie efektów multimedialnych realistycznie przybliża powstańczą rzeczywistość. W niedziele wstęp do muzeum jest bezpłatny. Na koniec spacer po Łazienkach Królewskich – Jeden z najpiękniejszych zespołów pałacowo – parkowych w Europie. Czas wolny i wyjazd w stronę Wrocławia. Zakończenie wycieczki ok. godz. 21.00

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wycieczki szkolne z Wrocławia

W ofercie biura podróży KOS Travel we Wrocławiu znajdują się także wycieczki szkolne. Warianty wyjazdów dopasowane są do dzieci i młodzieży w różnym wieku tak, aby możliwe było dobranie najlepszej oferty dla danej grupy. Wycieczki szkolne różnią się między sobą między innymi planowanymi atrakcjami czy czasem trwania.

Wszystkie oferowane przez nas wycieczki posiadają szczegółowe harmonogramy, z którymi można się zapoznać jeszcze przed wykupieniem wyjazdu. W ceny wycieczek szkolnych wliczone są przejazdy autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie oraz opieka pilota. Większość z nich zawiera także niezbędne bilety wstępu.

Wycieczki szkolne po Polsce

Nasza oferta wycieczek szkolnych podzielona jest na dwie główne kategorie. Pierwszą z nich są wycieczki szkolne po Polsce. Oferujemy między innymi wycieczki nastawione na zwiedzanie, między innymi do Warszawy czy też nieco bardziej aktywne wycieczki szkolne, na przykład w Góry Świętokrzyskie. Nie zabrakło u nas także krótkich wyjazdów nastawionych na dobrą zabawę w największym parku rozrywki w Polsce – Energylandii w Zatorze.

W naszej ofercie znajdują się też pielgrzymki, szczególnie popularne w klasach maturalnych. Jest to dla młodzieży szansa na ostatni wspólny wyjazd z klasą, zregenerowanie się przed maratonem egzaminów, a także duchowe wzmocnienie.

Wycieczki szkolne za granicę

Drugą kategorią wycieczek szkolnych są wycieczki szkolne za granicę. Polecamy je szczególnie starszym grupom, które w pełni skorzystają z przygotowanych przez nas programów. Harmonogramy ułożone są tak, aby w kilka dni uczestnicy wycieczki mogli zapoznać się z najważniejszymi zabytkami danych państw czy poznać niezwykłe perełki natury w danych okolicach. Nasze biuro podróży organizuje wycieczki szkolne za granicę między innymi do Austrii, Niemiec czy Czech.

Zaplanuj udaną wycieczkę dla swojej klasy z KOS Travel!

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu