Państwo: Polska Region: Miasto: Kraków Transport: autokar
Profil wyjazdu: wyjazd dla dzieci i młodzieży skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: pensjonat

CENA OBEJMUJE:

 • Przejazd luksusowym autokarem
 • Zakwaterowanie Hostelu Atlantis 2 noclegi
 • wyżywienie: 2 śniadania, 3 obiadokolacje
 • bilety wstępu: Kopalnia Soli + lokalny przewodnik
 • Bilet wstępu do Groty Łokietka
 • Bilet wstępu na Wawel – reprezentacyjne komnaty
 • Bilet wstępu do House of Attractions
 • wynajęcie przewodników lokalnych (Kraków, Wieliczka, Ojcowski Park Narodowy)
 • opieka pilota
 • ubezpieczenie NNW

 

 

UWAGA: Kalkulacja dla grupy 45 osób lub większej + 3 opiekunów  

 

 

 

27-29/05/24 790
10-12/06/24 790

WYCIECZKA SZKOLNA

OJCOWSKI PARK NARODOWY

KRAKÓW-WIELICZKA

1 DZIEŃ:

Wyjazd z Wrocławia o godzinie 7.00.

Przyjazd do Ojcowskiego Parku Narodowegospotkanie z przewodnikiem lokalnym-11.00

Z parkingu na Złotej Górze schodzimy do Doliny Sąspowskiej. Zwiedzimy GROTĘ ŁOKIETKA-największą z kilku jaskiń na terenie Parku, długość 320 m. następnie przejdziemy dnem Doliny obok źródełka pod Wierzbą i przejdziemy na Górę Okopy, Wąwozem Smardzowickim zejdziemy do Doliny i wrócimy idąc w górę Prądnika do Bramy Krakowskiej obok Jaskini Krowiej, Stawów Rybnych, wylotu Doliny Sąspowskiej dojdziemy do Ruin Zamku w Ojcowie.  Przejście na Parking Złota Góra- czas zwiedzania 3 godziny. Wyjazd do KRAKOWA

Przyjazd do Krakowa – zakwaterowanie w Hostelu. Czas wolny. Obiadokolacja i nocleg.

2 DZIEŃ: Śniadanie i o godzinie 7.45 przyjazd do Wieliczki - zwiedzanie KOPALNI SOLI w WIELICZCE- grupa podzielona na 2 podgrupy  - godzina 09.25  wejście-2 kilometry krętych korytarzy, 800 schodów do pokonania i zejście na głębokość 135 metrów pod ziemię. Nic dziwnego, że do tej pory uroki Trasy turystycznej, głównego szlaku Kopalni Soli „Wieliczka”, podziwiało już 36 milionów spragnionych przygody turystów z całego świata. Bilety wstępu + lokalny przewodnik w cenie wycieczki!

Powrót do Krakowa –od 14.30- WAWEL-grupa podzielona na 3 podgrupy i każda z oddzielnym przewodnikiem - zwiedzanie REPREZENTACYJNE KOMNATY KRÓLEWSKIE: sala turniejowa, sala poselska, sala pod ptakami, sala pod orłem. Komnaty drugiego pietra zamku o wyposażeniu barokowym. Czas zwiedzania ok 1 godzina. Czas wolny.

OBIADOKOLACJA i nocleg.

 3 DZIEŃ: Śniadanie, wykwaterowanie, pozostawienie bagaży w autokarze. Przejście na Stary Rynek, ulica Grodzka 1 grupa godzina 10.00 i druga 11.00  i wizyta w HOUSE of ATTRACTIONS- jedyne takie miejsce o charakterze zabawowo-edukacyjnym w południowej Polsce - Labirynt Lustrzany -to sieć przeplatających się korytarzy wypełnionych lustrami, niezwykłe złudzenia optyczne, trzeba znaleźć drogę w labiryncie luster przez ślepe uliczki i korytarze. Następnie pokój nieskończoności- iluzja nieskończoności przestrzeni i piękny pokaz świetlny a na koniec wizyty Kolejka górska w 3D. Przejedź legendarną kolejką górską w 3D wokół opuszczonej wyspy otoczonej malowniczym krajobrazem! Wznieś się na duże wysokości na krętym torze i opadnij z dużą prędkością. Oszałamiająca jazda nie pozostawi obojętnym - jest naprawdę realistyczna! . Od godziny 12.00 spotkanie z lokalnym przewodnikiem i zwiedzanie Karkowa 2 godziny Plac Matejki, Pomnik Grunwaldzki, Barbakan, Brama Floriańska, Ulica Floriańska, Rynek Główny, Kościół Mariacki z ołtarzem Wita Stwosza, Collegium Maius, Pałac Biskupi z oknem papieskim.  Obiadokolacja w Barze i przyjazd do Wrocławia ok. 21.00

ZAKWATEROWANIE w HOSTELU „ATLANTIS” w centrum KRAKOWA. Pokoje 4, 6, 8 i 10 osobowe z łazienkami wspólnymi, które znajdują się na korytarzach, ale są na wyłączność grupy. Kadra pedagogiczna w pokojach 2-osobowych. Do dyspozycji gości przekazujemy aneks kuchenny z pokojem dziennym, w którym można z przyjemnością odpocząć. Oferujemy w nim darmową kawę, herbatę, na całym obszarze hostelu można również skorzystać z Internetu WiFi. Sympatyczna recepcja czynna 24h udzieli odpowiedzi na każde z Państwa pytań. Do jednej z wielu zalet Hostelu Atlantis zaliczyć można też wspaniałe położenie tuż obok Wzgórza Wawelskiego, między Kazimierzem a Rynkiem Głównym.

Śniadanie w hostelu (kanapka + „coś słodkiego” + jogurt)

Obiadokolacje – zupa + drugie danie + napój- w restauracji na mieście.

 

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wycieczki szkolne z Wrocławia

W ofercie biura podróży KOS Travel we Wrocławiu znajdują się także wycieczki szkolne. Warianty wyjazdów dopasowane są do dzieci i młodzieży w różnym wieku tak, aby możliwe było dobranie najlepszej oferty dla danej grupy. Wycieczki szkolne różnią się między sobą między innymi planowanymi atrakcjami czy czasem trwania.

Wszystkie oferowane przez nas wycieczki posiadają szczegółowe harmonogramy, z którymi można się zapoznać jeszcze przed wykupieniem wyjazdu. W ceny wycieczek szkolnych wliczone są przejazdy autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie oraz opieka pilota. Większość z nich zawiera także niezbędne bilety wstępu.

Wycieczki szkolne po Polsce

Nasza oferta wycieczek szkolnych podzielona jest na dwie główne kategorie. Pierwszą z nich są wycieczki szkolne po Polsce. Oferujemy między innymi wycieczki nastawione na zwiedzanie, między innymi do Warszawy czy też nieco bardziej aktywne wycieczki szkolne, na przykład w Góry Świętokrzyskie. Nie zabrakło u nas także krótkich wyjazdów nastawionych na dobrą zabawę w największym parku rozrywki w Polsce – Energylandii w Zatorze.

W naszej ofercie znajdują się też pielgrzymki, szczególnie popularne w klasach maturalnych. Jest to dla młodzieży szansa na ostatni wspólny wyjazd z klasą, zregenerowanie się przed maratonem egzaminów, a także duchowe wzmocnienie.

Wycieczki szkolne za granicę

Drugą kategorią wycieczek szkolnych są wycieczki szkolne za granicę. Polecamy je szczególnie starszym grupom, które w pełni skorzystają z przygotowanych przez nas programów. Harmonogramy ułożone są tak, aby w kilka dni uczestnicy wycieczki mogli zapoznać się z najważniejszymi zabytkami danych państw czy poznać niezwykłe perełki natury w danych okolicach. Nasze biuro podróży organizuje wycieczki szkolne za granicę między innymi do Austrii, Niemiec czy Czech.

Zaplanuj udaną wycieczkę dla swojej klasy z KOS Travel!

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja bezpiecznego powrotu