Państwo: Niemcy Region: Miasto: Drezno Transport: autokar
Profil wyjazdu: wyjazd dla dzieci i młodzieży skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: ośrodek wypoczynkowy

 Cena zawiera: 

 • Przejazd autokarem na trasie całej wycieczki
 • 2 noclegi na Campingu Mosquito
 • Wyżywienie: 2 śniadania + 2 obiadokolacje
 • Opieka pilota – przewodnika
 • Bilety wstępu w Czeskiej Szwajcarii: Brama + łodzie
 • Bilety wstępu do Zwinger (Galeria Starych Mistrzów i Manufaktura Porcelany)
 • Bilety wstępu do Konigstein + audioguide
 • przewodnik lokalny w Czeskiej Szwajcarii
 • Ubezpieczenie KL I NNW

Ilość uczestników – 44 młodzieży szkolnej + 3 wychowawców gratis

 

24-26/04/24 890
22-24/05/24 930

WYCIECZKA SZKOLNA

DREZNO+ SZWAJRCARIA SKASOŃSKA I CZESKA

Ramowy program wycieczki

DZIEŃ 1:Wyjazd z Wrocławia o godzinie 7.00 (zbiórka uczestników o 6.45) . Przyjazd do Drezna. Zwiedzanie miasta - w programie m.in.: Pałac Zwinger – Galeria Starych Mistrzów, Muzeum Porcelany, Spacer po mieście: Opera, Katedra, Tarasy Brüla, Albertinum, barokowy protestancki kościół Frauenkirche, Zamek Królewski, Porcelanowy Pochód Książąt. Współczesne centrum miasta. Przyjazd na camping „Mosquito” w miejscowości Vysoka Lipa w Czeskiej Szwajcarii. Zakwaterowanie (domki 4-osobowe). Obiadokolacja i nocleg 

2 DZIEŃ Po śniadaniu zwiedzanie SZWAJCARII SAKSOŃSKIEJ. Przyjazd do BASTEI, serca regionu. Spacer wśród piaskowcowych form skalnych, niesamowite widoki na przełom Łaby z mostów i platform widokowych zawieszonych na skałach.  Przyjazd do KOENIGSTEIN – górskiej warowni, gdzie znajduje się słynne górskie więzienie.  Powrót na Camping. Obiadokolacja i nocleg.      

3 DZIEŃ Po śniadaniu wykwaterowanie i zwiedzanie SZWAJCARII CZESKIEJ. Wzdłuż głębokiego kanionu ciągną się płaskowyże poorane głębokimi jarami dzikich potoków i porośnięte lasami, pełne fantastycznych form skalnych: bram, iglic, baszt, pionowych ścian, tarasów i labiryntów. Przejazd do wsi MEZNI LOUKA i piesza wycieczka szlakiem do VELKIEJ PRAVCICKIEJ, gdzie znajduje się największy łuk skalny w Europie (Czas przejścia trasy – ok. 4 godziny). Wejście na punkt widokowy a następnie przepłynięcie łodziami 25 osobowymi na długości 1,5 km wśród piętrzących się skał Wyjazd do Polski. Przyjazd do Wrocławia ok. godziny 18.00  

Zakwaterowanie: Ośrodek turystyczny Mosquito Intercamp znajduje się w samym sercu Parku Narodowego Szwajcarii Czeskiej, w miejscowości Wysoka Lipa. Oferuje noclegi w 4-osobowych domkach campingowych (łóżka piętrowe, bez łazienek). Na terenie campingu znajdują się wspólne pomieszczenia sanitarne z prysznicami, kuchnia, restauracja, boiska sportowe, tenis stołowy, rzutki, dostęp do WiFi w budynku głównym i w restauracji.

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wycieczki szkolne z Wrocławia

W ofercie biura podróży KOS Travel we Wrocławiu znajdują się także wycieczki szkolne. Warianty wyjazdów dopasowane są do dzieci i młodzieży w różnym wieku tak, aby możliwe było dobranie najlepszej oferty dla danej grupy. Wycieczki szkolne różnią się między sobą między innymi planowanymi atrakcjami czy czasem trwania.

Wszystkie oferowane przez nas wycieczki posiadają szczegółowe harmonogramy, z którymi można się zapoznać jeszcze przed wykupieniem wyjazdu. W ceny wycieczek szkolnych wliczone są przejazdy autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie oraz opieka pilota. Większość z nich zawiera także niezbędne bilety wstępu.

Wycieczki szkolne po Polsce

Nasza oferta wycieczek szkolnych podzielona jest na dwie główne kategorie. Pierwszą z nich są wycieczki szkolne po Polsce. Oferujemy między innymi wycieczki nastawione na zwiedzanie, między innymi do Warszawy czy też nieco bardziej aktywne wycieczki szkolne, na przykład w Góry Świętokrzyskie. Nie zabrakło u nas także krótkich wyjazdów nastawionych na dobrą zabawę w największym parku rozrywki w Polsce – Energylandii w Zatorze.

W naszej ofercie znajdują się też pielgrzymki, szczególnie popularne w klasach maturalnych. Jest to dla młodzieży szansa na ostatni wspólny wyjazd z klasą, zregenerowanie się przed maratonem egzaminów, a także duchowe wzmocnienie.

Wycieczki szkolne za granicę

Drugą kategorią wycieczek szkolnych są wycieczki szkolne za granicę. Polecamy je szczególnie starszym grupom, które w pełni skorzystają z przygotowanych przez nas programów. Harmonogramy ułożone są tak, aby w kilka dni uczestnicy wycieczki mogli zapoznać się z najważniejszymi zabytkami danych państw czy poznać niezwykłe perełki natury w danych okolicach. Nasze biuro podróży organizuje wycieczki szkolne za granicę między innymi do Austrii, Niemiec czy Czech.

Zaplanuj udaną wycieczkę dla swojej klasy z KOS Travel!

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja bezpiecznego powrotu