Państwo: Niemcy Region: Miasto: Drezno Transport: autokar
Profil wyjazdu: oferta objazdowa skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

Cena zawiera: 

 • Przejazd autokarem na trasie całej wycieczki
 • 1 nocleg w hotelu młodzieżowym „Jugendgerberge Rudi Arndt”
 • 1 śniadanie w formie bufetu (Wybór serów i wędlin, pieczywo, dżem, owoce i warzywa, ciasto, kawa, herbata, woda, soki)
 • 1 obiadokolacja w formie bufetu (Wybór dań mięsnych, bar sałatkowy, deser, napój, woda, herbata.
 • Opieka pilota – przewodnika
 • Ubezpieczenie KL I NNW

Dodatkowo płatne: 25 €

 • Bilety wstępu do skarbca “Zielone Sklepienie”
 • Bilety wstępu do Panometru
 • Bilety wstępu do fabryki Volkswagena „Szklana Manufaktura”
 • Bilety wstępu do Muzeum Higieny
 • Bilety wstępu do Zwinger (Galeria Starych Mistrzów i Manufaktura Porcelany)

Kalkulacja dla grupy 30 uczniów + 2 nauczycieli ( GRATIS)

08-10/05/24 680,- 
10-12/06/24 680,-

DREZNO PEŁNE ATRAKCJI

WYCIECZKA SZKOLNA

 

DZIEŃ 1:·       Wyjazd z Wrocławia o godzinie 7.00 (zbiórka uczestników o 6.45) . Przyjazd do Drezna i zwiedzanie miasta:·       SKARBIEC „Zielone sklepienie” – Gdzie można podziwiać wyroby jubilerskie i złotnicze zebrane przez Augusta Mocnego·       Panometr: Panoramiczne zdjęcia artysty Yadegara Asisi’ego o wysokości 27 m od 2006 r.  to obowiązkowy punkt zwiedzania wystaw i muzeów w Dreźnie. Jest to fascynująca panorama 360°, która pozwala na przeżycie wyjątkowej podróży w czasie i poznanie przeszłości miasta. ·       Gläserne Manufaktur – Szklana Manufaktura to fabryka koncernu Volkswagen, gdzie odbywa się produkcja samochodów tej marki, a w latach 2005 – 2006 również luksusowego Bentleya. W interaktywnym centrum można podziwiać elektro-mobilne okazy przyszłości.  Zwiedzający będą mogli zobaczyć i dotknąć innowacyjnych eksponatów i e-pojazdów oraz poznać proces ich produkcji. ·       Po zakończeniu zwiedzania przejazd do hotelu młodzieżowego „Jugendherberge” Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

2 DZIEŃ ·       Po śniadaniu wykwaterowanie i przejście do centrum. ·       Zwiedzanie Pałacu Zwinger, perły architektury barokowej. Wewnątrz można podziwiać słynną Galerię Starych Mistrzów Malarstwa, Manufakturę Porcelany, która szczyci się największą kolekcją na świecie oraz eksponaty naukowe i technologiczne. ·       Muzeum Higieny – Jedna z największych atrakcji turystycznych Drezna. Przygoda zaczyna się w pierwszym pomieszczeniu, które przedstawia, jak na przestrzeni wieków zmieniało się postrzeganie ludzkiego organizmu. Kolejne sale tematyczne to: Życie i Śmierć, Jedzenie i Picie, Seksualność, Mózg człowieka, Ruch oraz Piękno, Skóra, Włosy.  Oprócz wystawy stałej zwiedzający mają możliwość poznania dwóch wystaw tymczasowych oraz Muzeum dla Dzieci.·       Po zakończeniu zwiedzania czas wolny na posiłek i przejazd w stronę Polski. Powrót do Wrocławia ok. godz. 20.00.      

Zakwaterowanie: Hotel młodzieżowy „Jugendherberge Rudi Arndt” znajduje się w zabytkowej, wyremontowanej kamienicy, zlokalizowany jest ok. 10 min. od  centrum miasta i ok. 20 min. od Pałacu Zwieger. Oferuje zakwaterowanie w wygodnych, jasnych pokojach 3, 4, 5 lub 6 – osobowych. Każdy z nich wyposażony jest w umywalkę, a łazienki znajdują się tuż obok, na każdym piętrze. Na terenie obiektu znajduje się sala gier z tenisem stołowym, sala dyskotekowa, taras, bar. Obiekt oferuje wyżywienie 2 razy dziennie – Śniadania i obiadokolacje.

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wycieczki szkolne z Wrocławia

W ofercie biura podróży KOS Travel we Wrocławiu znajdują się także wycieczki szkolne. Warianty wyjazdów dopasowane są do dzieci i młodzieży w różnym wieku tak, aby możliwe było dobranie najlepszej oferty dla danej grupy. Wycieczki szkolne różnią się między sobą między innymi planowanymi atrakcjami czy czasem trwania.

Wszystkie oferowane przez nas wycieczki posiadają szczegółowe harmonogramy, z którymi można się zapoznać jeszcze przed wykupieniem wyjazdu. W ceny wycieczek szkolnych wliczone są przejazdy autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie oraz opieka pilota. Większość z nich zawiera także niezbędne bilety wstępu.

Wycieczki szkolne po Polsce

Nasza oferta wycieczek szkolnych podzielona jest na dwie główne kategorie. Pierwszą z nich są wycieczki szkolne po Polsce. Oferujemy między innymi wycieczki nastawione na zwiedzanie, między innymi do Warszawy czy też nieco bardziej aktywne wycieczki szkolne, na przykład w Góry Świętokrzyskie. Nie zabrakło u nas także krótkich wyjazdów nastawionych na dobrą zabawę w największym parku rozrywki w Polsce – Energylandii w Zatorze.

W naszej ofercie znajdują się też pielgrzymki, szczególnie popularne w klasach maturalnych. Jest to dla młodzieży szansa na ostatni wspólny wyjazd z klasą, zregenerowanie się przed maratonem egzaminów, a także duchowe wzmocnienie.

Wycieczki szkolne za granicę

Drugą kategorią wycieczek szkolnych są wycieczki szkolne za granicę. Polecamy je szczególnie starszym grupom, które w pełni skorzystają z przygotowanych przez nas programów. Harmonogramy ułożone są tak, aby w kilka dni uczestnicy wycieczki mogli zapoznać się z najważniejszymi zabytkami danych państw czy poznać niezwykłe perełki natury w danych okolicach. Nasze biuro podróży organizuje wycieczki szkolne za granicę między innymi do Austrii, Niemiec czy Czech.

Zaplanuj udaną wycieczkę dla swojej klasy z KOS Travel!

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja bezpiecznego powrotu