Państwo: Malta Region: Miasto: Sliema Transport: samolot
Profil wyjazdu: pobyt wypoczynkowy skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: śniadanie Zakwaterowanie: hotel

CENA ZAWIERA: 

 

PRZELOT WROCŁAW- MALTA-WROCŁAW + BAGAŻ PODRĘCZNY

TRANSFERY LOTNISKO-HOTEL-LOTNISKO

7 NOCELGÓW

7 ŚNIADAŃ

OPIEKA REZYDENTA

UBEZPIECZENIE PODSTAWOWE KL I NNW 

 

CENA NIE ZAWIERA 

OPŁATY  KLIMATYCZNEJ 1 € ZA DOBĘ

OPŁATY ZA BAGAŻE REJESTROWE WEDŁUG WYBORU KLIENTA - 10 LUB 20 KG 

 

04-11/03/23 2790,-
13-20/04/23 3250
02-09/05/23 3450
01-08/06/23 3550
20-27/06/23 3650
06-13/07/23 3780

MALTA -SLIEMA

HOTEL PRELUNA 4*

 

Bezpośrednio przy głównej ulicy i promenadzie, w pobliżu liczne sklepy, restauracje i bary. Możliwość rozrywki. Do skalistej plaży 100. Przytanek autobusowy - 150 m.

Popularny hotel 280 pokoi, rozległy hol, restauracja oraz restauracja włoska a la carte, suhi bar. Klimatyzowane pomieszczenia. Na dachu hotelu taras z przepieknym widokiem na okolicę. 

Basen z wodą morska, bar z przekąskami przy basenie, brodzik dla dzieci. Leżaki w cenie, parasole słoneczne za opłatą , ręczniki basenowe za kaucją.

Wyremontowane, eleganckie pokoje, klimatyzacja, łazienka z wanną, suszarki, czajnik do kawy/herbaty, TV . Balkon od strony lądu. 

Basen krtyty, łaźnia parowa, fitness. Centrum SPA oferujące zabiegi kosmetyczne.

Więcej wycieczek z tej kategorii

Malta – zwiedzanie i wypoczynek

Malta to wyspa marzeń. Jest tu wszystko, czego turyści potrzebują - słońce i błękitna woda, bogate życie nocne i lokalne wino ,wspaniałe miasta i świątynie pamiętające tysiące lat historii. Proponujemy pakiety pobytowe na Malcie seniorom i innym osobom: tygodniowe lub dwutygodniowe, w hotelach 3- i 4-gwiazdkowych, z wyżywieniem, opieką polskich rezydentów i licznymi wycieczkami fakultatywnymi na miejscu. Sezon wakacyjny trwa na Malcie prawie cały rok. Warto podkreślić, że to świetne miejsce na wczasy dla seniorów.

O Malcie

Malta to bardzo dobrze znane wyspiarskie państwo-miasto, które położone jest w Europie Południowej, 81 km od włoskiej Sycylii. Ci, którzy korzystają z oferty wycieczek objazdowych do Włoch, żałują, że wyprawa nie obejmuje Malty. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że wyspa Malta jest główną Wysp Maltańskich – obejmuje prawie 80% jego powierzchni.

Pod kątem turystycznym, Malta jest przede wszystkim odpowiednim miejscem dla wielbicieli plaż, z największą, Mellieħa Bay, na czele. To jednak nie wszystko. Warto w tym miejscu wspomnieć np. o licznych starożytnych obiektach, pałacach czy innych miejscach, które można zwiedzać. Wbrew pozorom wyspa ta jest bardzo bogata historycznie i kulturalnie.

Oferta

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszych wyjazdów zagranicznych. Jeżeli zastanawiacie się nad wycieczkami objazdowymi lub szukacie firmy, która zajmie się organizacją pielgrzymki, to właśnie trafiliście w odpowiednie miejsce.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu