Państwo: Malta Region: Miasto: Mellieha Transport: samolot
Profil wyjazdu: pobyt wypoczynkowy skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: śniadanie Zakwaterowanie: hotel

Cena zawiera: 

przelot Wrocław-Malta-Wrocław + bagaż podręczny

transfery lotnisko-hotel-lotnisko

7 noclegów 

7 śniadań 

opieka rezydenta

ubezpieczenie Kl i NNW

 

cena nie zawiera: 

 

opcjonalnie dopłat do bagażu oddwanego do luku samolotu - wybór klienta według taryfy klienta 

 

 

04-11/03/23 1990,-
13-20/04/23 2490
02-09/05/23 2740
01-08/06/23 2590
20-27/06/23 2690
06-13/07/23 2990

Hotel Porto Azzurro 3*

 

Hotel położony nad zatoką Xemxija, 3 km od Mellieha. W poblizu hotelu restauracje, bary, sklepy. Przystanek autobusowy 50 m.

Do kamienistej plaży 150 m. Do plazy piaszczystej w Mellieha - 3 km.

W hotelu całodobpwa recepcja, restauracja, bar, mini market. Basen ze słodką wodą, bar jacuzzi. Leżaki i parasole słoneczne w cenie. Wi-fi na terenie obiektu gratis. Pokoje 2 osobowe z łazienkami, klimatyzacją , TV , telefon , balkon. Niewielka siłownia. Śniadania w formie bufetu 

Więcej wycieczek z tej kategorii

Malta – zwiedzanie i wypoczynek

Malta to wyspa marzeń. Jest tu wszystko, czego turyści potrzebują - słońce i błękitna woda, bogate życie nocne i lokalne wino ,wspaniałe miasta i świątynie pamiętające tysiące lat historii. Proponujemy pakiety pobytowe na Malcie seniorom i innym osobom: tygodniowe lub dwutygodniowe, w hotelach 3- i 4-gwiazdkowych, z wyżywieniem, opieką polskich rezydentów i licznymi wycieczkami fakultatywnymi na miejscu. Sezon wakacyjny trwa na Malcie prawie cały rok. Warto podkreślić, że to świetne miejsce na wczasy dla seniorów.

O Malcie

Malta to bardzo dobrze znane wyspiarskie państwo-miasto, które położone jest w Europie Południowej, 81 km od włoskiej Sycylii. Ci, którzy korzystają z oferty wycieczek objazdowych do Włoch, żałują, że wyprawa nie obejmuje Malty. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że wyspa Malta jest główną Wysp Maltańskich – obejmuje prawie 80% jego powierzchni.

Pod kątem turystycznym, Malta jest przede wszystkim odpowiednim miejscem dla wielbicieli plaż, z największą, Mellieħa Bay, na czele. To jednak nie wszystko. Warto w tym miejscu wspomnieć np. o licznych starożytnych obiektach, pałacach czy innych miejscach, które można zwiedzać. Wbrew pozorom wyspa ta jest bardzo bogata historycznie i kulturalnie.

Oferta

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszych wyjazdów zagranicznych. Jeżeli zastanawiacie się nad wycieczkami objazdowymi lub szukacie firmy, która zajmie się organizacją pielgrzymki, to właśnie trafiliście w odpowiednie miejsce.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu