Państwo: Włochy Region: Miasto: Wenecja Transport: autokar
Profil wyjazdu: oferta objazdowa skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel
  • CENA ZAWIERA
  • Zakwaterowanie:  2 noclegI w hotelach 3*: (pokoje 2-, 3- osobowe z łazienkami)
  • Wyżywienie: 2 x śniadania kontynentalne, 2 x obiadokolacje
  • Przejazd autokarem (klimatyzacja, WC, barek, DVD)
  • Opieka pilota
  • Ubezpieczenie NW (10 000 zł) i KL (10 000 euro)

 

UWAGI:
- Obowiązkowa opłata za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 zł/os. i na Turystyczny Fundusz Pomocowy ( bezzwrotny ) - 10 zł/os.

 Cena nie zawiera biletów wstępów do zwiedzanych obiektów, opłaty za przewodnika lokalnego, tramwaju w Wenecji, zestawów audioguide: obowiązkowo płatne 60 Euro euro/os.   (płatne u pilota w autokarze).

29.05-02.06/24 1180 

WENECJA-WERONA-PADWA-JEZIORO GARDA

 

Ramowy program:
29.05 :  Wyjazd z Wrocławia ok godz. 19.00 ( ul. Sucha, Dworzec PKS, Galeria Wroclavia). Przejazd do Włoch ( przez Czechy, i Austrię ).
30.05:  W godzinach porannych przyjazd do Padwy - miasta uniwersyteckiego, gdzie studiował Kopernik i Kochanowski, związanego z życiem i działalnością św. Antoniego. Spacer po mieście, w programie m.in.:  Bazylika Św. Antoniego, Piazza delle Erbe, centrum historyczne. Przejazd do hotelu w Lido di Jesolo. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.
31.05:  Śniadanie.  Przejazd do Werony. Spacer po starym mieście ”śladami Romea i Julii”: dziedziniec Cortile del Tribunale, który w średniowieczu stanowił część imponującego kompleksu mieszkalnego rodziny Della Scala, Arche Scaligere - grobowce rodziny Della Scala i kościółek Santa Maria Antica, Piazza dei Signori i Piazza delle Erbe, malownicze place, na których w średniowieczu toczyło się życie miasta. Następnie Dom Julii Capuleti  i Piazza Bra z jednym z największych na świecie rzymskich amfiteatrów z I wieku. Przejazd nad Jezioro Garda do miejscowości Sirmione – przepięknie położonego miasteczka z zamkiem rodziny Scaglierich. Spacer po Starym Mieście, przepłynięcie łódkami do rezerwatu archeologicznego – Grotte di Catullo. Popołudniu przejazd do miejscowości Desenzano del Garda z małym, urokliwym portem i licznymi sklepami, restauracjami, kawiarniami nad jego brzegiem. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
01.06 : Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Wenecji ( pobyt 9 godzin ). Rejs statkiem na Plac Św. Marka. Zwiedzanie miasta - spacer uliczkami, dell'Accademia, Campo San Stefano, Campo San Angelo, La Fenice. Zwiedzanie  Wenecji m.in.: Plac i Bazylika św. Marka, Pałac Dożów, Piazzetta, Most Rialto, Kościół św. Jana i Pawła, Teatr la Fenice, Accademia, Campo San Stefano. Rejs statkiem po wyspach: Murano - słynącej na cały świat z wyrobów szklanych od drobnych souvenirów po duże lampy i witraże - w trakcie zwiedzania wstąpimy  do manufaktury  w której wyrabiane są szklane ozdoby. Burano - wyspa ta jest centrum koronkarstwa.  W godzinach wieczornych wyjazd do Polski.
02.06 :  Przyjazd do Wrocławia w godzinach południowych.

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wczasy dla seniora

Oferta biura podróży Kos Travel jest doskonałą okazją do spełnienia marzeń o zwiedzeniu różnych zakątków Polski i malowniczych miejsc w innych krajach Europy. Jeżeli musieli Państwo odkładać te marzenia na później, wiek senioralny nie stanowi żadnej przeszkody, aby zacząć je realizować już teraz. Zapraszamy Państwa zarówno nad polskie morze, jak i do słonecznych Włoch, Hiszpanii lub Portugalii. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ofertę tanich wczasów na Costa Blanca, Costa Brava czy Costa del Sol, jak również nad naszym rodzimym morzem.

Tanie wczasy dla seniorów nad polskim morzem

Udana podróż nie musi zaraz oznaczać wyjazdu zagranicę. Równie pięknie jest na polskim wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Podobno w żadnym innym miejscu w Europie nie ma tak pięknych plaż, jak u nas. Dlaczego więc nie skorzystać z tych dóbr, jeśli nadarza się okazja tanich wczasów dla seniorów nad polskim morzem? Taką właśnie ofertę mamy dla osób oczekujących od biura podróży konkurencyjnych cen za pobyty wczasowe, na które wielu seniorów może sobie pozwolić.

Atrakcyjne wczasy zagraniczne na każdą kieszeń

Każdy organizowany przez nas wyjazd zagraniczny z Wrocławia jest ofertą szytą na miarę potrzeb innej grupy docelowej. Dla fanów różnych sportów mamy m.in. propozycje wyjazdów na mecze czy też wyścigi Formuły 1, dla firm przygotowaliśmy szeroki pakiet wycieczek integracyjnych, a dla łowców okazji – wczasy first i last minute. Wśród tak różnorodnej oferty nie zabrakło nam ciekawych pomysłów na zagraniczne wycieczki dla seniorów, dostosowane do ich grupy wiekowej. Organizując tego rodzaju podróże mamy na uwadze potrzebę spokojnego odpoczynku, z dala od przeludnionych miejsc i hałasu, a jednocześnie wybieramy regiony atrakcyjne do zwiedzania. Doskonałym przykładem jest najnowsza opcja wycieczki dla seniorów do Portugalii, tradycyjnie z wylotem z Wrocławia.

Oferujemy Państwu różne możliwości transportu. W biurze turystycznym Kos Travel przedstawimy Wam zarówno ciekawe opcje wczasów wymagających, tak jak podróż do Portugalii, lotu samolotem, jak i dobrane propozycje wycieczek autokarowych dla seniorów. Wybór opcji zależy wyłącznie od Państwa oczekiwań np. w stosunku do standardu pobytu wczasowego i preferencji celów podróży.

Nasza propozycja

Nasze biuro turystyczne z Wrocławia chętnie dostarczy Państwu wszystkich informacji dotyczących oferty wczasów dla seniora oraz innych propozycji, takich jak zwiedzanie stolic Europy czy wyjazdy powiązane z organizacją pielgrzymek, np. do Hiszpanii, Rzymu lub na Litwę. Jeżeli szukają Państwo pomysłu na udany odpoczynek, chętnie doradzimy w wyborze spełniającej Wasze oczekiwania wycieczki dla seniorów.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu