Państwo: Polska Region: mazowieckie Miasto: Warszawa Transport: własny
Profil wyjazdu: wyjazd biznesowo - motywacyjny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

CENA ZAWIERA: 

1 nocleg w pokoju 2-osobowym

1 śniadanie, bufet

1 obiad - bufet

1 grill

1 kolacja bankietowa

opieka pilota 

pakiet integracyjny w Zbiroży z dojazdem z hotelu

warsztaty winiarskie 

dojazd sommeliera do hotelu

ubezpieczenie 

 

Kalkulacja dla grupy minimum 40 - osób 

1650,-

1 DZIEŃ:

12.00-13.30 - Przyjazd gości do hotelu

13.30- 15.00 – Lunch w restauracji – bufet(zupa/danie wege/danie mięsne/danie rybne/dodatki warzywne i skrobiowe/desery/woda

15.00-zakwaterowanie uczestników

16.00-18.00- WARSZTATY WINIARSKIE-

Sommelier przyjedzie do Hotelu  z pobliskiej Winnicy Dwórzno. Degustacja 5 rodzajów wina – do degustacji 30 butelek wina, ponadto warsztaty z food -pairingu podczas degustacji, warsztaty z analizy sensorycznej, wino i sery do degustacji.

19.00- 01.00- KOLACJA BUFETOWA w CHACIE GÓRALSKIEJ - wynajecie Sali na 6 godzin + wynajęcie DJ-a

Zimna płyta i ciepły bufet, bufet ciast i deserów, pakiet napoi ciepłych: kawa/herbata do kolacji.

Napoje i alkohol do kolacji: soki owocowe 20 l, napoje gazowane 20 l, wódka wyborowa 0,5l -20 szt, wino

czerwone butelka x 6 szt, piwo Żywiec beczka 30 l.

Klimatyczna Chata Góralska na wyłączność bez dodatkowych opłat związanych z wynajęciem sali!!

Serwis potraw na zastawie porcelanowej i szklanej, metalowe sztućce…

W chłodne wieczory rozpalane są kominki opalane drewnem…

Ławy i stoły w ogrodzie, Obsługa kelnerska

2 dzień:

07.00-09.30 – śniadanie bufet w restauracji

09.45-10.00- transport do ZBIROŻY

10.00-13.00- TEAMSTREFA – INTEGRACJA w Zbiroży -3 godziny

TEAMSTREFA założenia:

- podział uczestników na 6 grup

- każda grupa dostaje mapkę terenu + kartę kontrolną do zbierania punktów

- każda grupa wykonuje zadania by zdobyć jak największą ilość punktów.  

- zadania prowadzone są przez doświadczonych instruktorów z uprawnieniami, którzy dbają o bezpieczeństwo Gości i zapisują wyniki każdego zespołu

- na koniec zostaje wyłoniona zwycięska drużyna- dyplomy za I/II/III miejsce dla każdego uczestnika.

Propozycja zadań w teamstrefie

  1. Suzuki Samurai
  2. Quady
  3. Powerturn
  4. Strzelnica sportowa wiatrówki
  5. Strzelnica sportowa łuki
  6. Ścianka wspinaczkowa

13.00-14.30– GRILL dla uczestników w strefie piknikowej w ZBIROŻY , 

14.30-15.00- powrót do hotelu i zabranie bagaży, wyjazd gości

Hotel *** znajduje się na Mazowszu, Doskonała lokalizacja blisko trasy S50, w odległości 50 km od Warszawy i w pobliżu lokalnych atrakcji to atuty obiektu. Na przykład: 1,5 km – Termy Mszczonów1,5 km – Deepspot w Mszczonowie, 3 km – Pałac Krasińskich i park krajobrazowy w Radziejowicach, 4 km – Normobaria Eden w Budach Mszczonowskich, 7 km – Suntago Park of Poland, 10 km – XIX wieczna osada fabryczna w Żyrardowie,      7 km –Winnica Dwórzno.

 To profesjonalny hotel konferencyjny z ogromnymi możliwościami eventowymi. Ponad 20 lat obsługi szkoleń i konferencji pozwala na pełne zrozumienie potrzeb Klientów biznesowych.

Posiadłość Zbiroża należąca do hotelu to unikalne centrum teambuldingu przystosowane do organizacji imprez integracyjnych, pikników i wszelkich eventów – szczególnie plenerowych. Ten wspaniale zagospodarowany obszar o powierzchni 13,5 h jest podzielony na strefy: Team Strefa - miasteczko teambuildingowe, Pikniki i koncerty, Karczma z salami weselnymi, Wiaty grillowe.

 

 

Więcej wycieczek z tej kategorii

Organizacja wyjazdów integracyjnych we Wrocławiu

W KOS Travel zajmujemy się także organizacją wyjazdów integracyjnych. Oferujemy wycieczki integracyjne dla firm w kraju oraz za granicą. W zależności od preferencji klientów mogą być to krótsze wyjazdy, na przykład trzydniowe, jak i dłuższe, na przykład pięciodniowe.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że ile zespołów pracowników, tyle upodobań dotyczących podróży. To dlatego wśród dostępnych u nas wycieczek integracyjnych dla firm znaleźć można propozycje przeznaczone dla bardziej aktywnych zespołów, jak i takich, które preferują spokojne zwiedzanie.

Wycieczki firmowe cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością. Świadomość pracodawców dotycząca zarówno odpoczynku, jak i integracji, jest na znacznie wyższym poziomie niż jeszcze kilka lat temu. Zgrany zespół to gwarancja udanej współpracy w zespole, a naładowane baterie są niezbędne do tego, aby współpraca była maksymalnie wydajna.

Organizacja wycieczek integracyjnych dla firm przez nasze biuro podróży KOS Travel obejmuje bilety lotnicze lub przejazd autokarem, noclegi, śniadania oraz dodatkowe posiłki w zależności od wybranego pakietu, dodatkowe atrakcje, na przykład rejs statkiem czy degustację win, a także opiekę pilota i niezbędne ubezpieczenia. W przypadku niektórych wyjazdów cena nie obejmuje biletów wstępu. Taka informacja zawsze jest wyszczególniona w ofercie.

Wycieczki firmowe za granicę

Nasze biuro podróży we Wrocławiu organizuje między innymi wycieczki firmowe za granicę. Dla wielu firm jest to znacznie ciekawsza propozycja niż krajowe wyjazdy, szczególnie jesienią i zimą, gdy w Polsce pogoda nie dopisuje. Wizja możliwości wygrzania się na plaży czy kąpieli w morzu, podczas gdy za oknami deszcz lub śnieg, jest niezwykle kusząca.

Nasze wyjazdy integracyjne dla firm za granicę organizujemy zarówno do wyjątkowo słonecznych krajów europejskich, między innymi takich jak Włochy, Hiszpania czy Malta, jak i bardziej egzotycznych destynacji, na przykład Izraela. Są to doskonałe propozycje dla pracowników stęsknionych za słońcem. Oferujemy także wyjazdy do takich krajów jak Niemcy, Szwajcaria czy Słowacja.

Każda z organizowanych przez nas wycieczek firmowych ma określony profil. Dzięki temu można w łatwy sposób dopasować wyjazd do preferencji zespołu. W ofercie mamy między innymi wycieczki objazdowe czy biznesowo-motywacyjne. Te pierwsze nastawione są przede wszystkim na zwiedzenie jak największej liczby miejsc, te drugie z kolei łączą w sobie zwiedzanie, zabawy integracyjne i biznesowe inspiracje. Oferujemy również wyjazdy motywacyjne, które są idealnym sposobem na wynagrodzenie, a przy tym zmotywowanie najlepszych pracowników.

Dla przykładu wyjazd integracyjny do Hiszpanii o profilu biznesowo-motywacyjnym może obejmować wycieczkę do Alicante oraz Walencji czy też Guadales, które jest jedną z najpopularniejszych atrakcji Costa Blanca. Innym przykładem wyjazdu o tym profilu jest wycieczka do Bułgarii, podczas której pracownicy będą mieli okazję skosztować lokalnych win, a także zapoznać się z procesem ich produkcji. Z kolei wycieczka firmowa na Maltę o profilu objazdowym może obejmować na przykład nocny wyjazd Malta By Night, rejs statkiem oraz plażowanie.

Wyjazdy integracyjne dla firm w Polsce

Zajmujemy się także organizacją wyjazdów integracyjnych dla firm na terenie Polski. Od lat udowadniamy, że Polska jest równie atrakcyjnym krajem, w którym z powodzeniem można zorganizować ciekawy, relaksujący, a przy tym integrujący pracowników wyjazd. Dzięki przygotowanej przez nas bogatej oraz atrakcyjnej cenowo ofercie, wycieczki firmowe po Polsce cieszą się u nas naprawdę dużym zainteresowaniem.

Wycieczki firmowe organizujemy do najróżniejszych zakątków Polski – od Mazur, przez górskie pasma, aż po Morze Bałtyckie. Dzięki takiej różnorodności firmy mogą dobrać ofertę dostosowaną do preferencji pracowników. Ofertę organizowanych przez nas wyjazdów kierujemy zarówno do zespołów lubiących aktywny wypoczynek, a nawet adrenalinę, jak i zespołów, które cenią sobie możliwość spokojnego zwiedzania czy na przykład uczestnictwa w warsztatach.

Podobnie jak w przypadku wycieczek firmowych za granicę, wyjazdy firmowe dla pracowników organizujemy w dwóch różnych profilach – objazdowym oraz biznesowo-motywacyjnym. Wycieczki objazdowe mają w planie najwięcej zwiedzania, natomiast biznesowo-motywacyjne są wzbogacone o dodatkowe atrakcje, na przykład paintball.

Dla przykładu jednym z organizowanych przez nas wyjazdów integracyjnych dla firm jest wyjazd do Kudowy Zdrój, który łączy w sobie rozwój na warsztatach kulinarnych i dobrą zabawę grupową podczas wycieczki do parku linowego czy rozgrywek piłkarzyków. Innym przykładem wyjazdu firmowego dla pracowników jest wyjazd na Warmię i Mazury, który jest połączeniem zwiedzania wyjątkowych miejsc, takich jak XIV-wieczny zamek w Reszelu oraz wypoczynku podczas rejsu statkiem z widokiem na niezwykły Kanał Ostródzko-Elbląski.

Wybierz wycieczkę integracyjną dla swoich pracowników w KOS Travel!

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu