Państwo: Czechy Region: Miasto: Praga Transport: autokar
Profil wyjazdu: wyjazd biznesowo - motywacyjny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

CENA ZAWIERA·        

Przejazd autokarem na trasie całej wycieczki         

3 noclegi w OLYMPIK**** w Pradze- pokoje 2-osobowe +3 pokoje 1osobowe      

3 śniadania, 1 obiad,  3 x kolacja w Pradze (w tym jedna w Folklor Garden i jedna na statku)

Opieka pilota – jednocześnie licencjonowanego przewodnika po Pradze       

 Ubezpieczenie KL, NNW

 Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i TFP·        

Program folklorystyczny·        

Bilet na HRADCZANY·        

Rejs statkiem- 2 godziny

Dopłata do pokoju jednoosobowego – 260 PLN za pobyt  

 

Kalkulacja dla grupy minimum 30 osób

1290,-

CZESKA PRAGA 

WYJAZD INTEGRACYJNY

1 DZIEŃ-Piatek  

Wyjazd z Wrocławia o godzinie 13. 00 -Przyjazd do PRAGI na przystań statków turystycznych – 2-godzinny rejs statkiem po Wełtawie z kolacją w formie bufetu szwedzkiego na pokładzie.

Przyjazd do Hotelu OLYMPIK 4* . Zakwaterowanie

2 DZIEŃ-sobota

Śniadanie w formie bufetu.

Wzgórze PETRIN- z wieżą inspirowana Wieżą Eiffela w Paryżu, na górę prowadzą 299 schody, widoki zapierające dech. Na wzgórze dojedziemy kolejką elektryczno- motorową, która powstała już z końcem XIX wieku. Po zjechaniu ze wzgórza. zwiedzanie dzielnicy MALA STRANA- to głównie magiczne zakątki z niepowtarzalnym geniusloci, a do tego całe mnóstwo kawiarni, stylowych restauracji, przepięknych luksusowych hoteli, a także ogrodów pałacowych, dzięki którym dzielnica sprawia wrażenie oazy zieleni w środku miasta. Sercem Malej Strany jest Plac Malostranski (Malostranskénáměstí) z barokową świątynią pod wezwaniem św. Mikołaja, z imponującą kopułą.

Nowe Miasto z Placem Wacława i największym deptakiem Pragi – Vaclavskie Namesti, spacer wokół Muzeum Narodowego. Powrót do hotelu.

Od 19.30 do 22.00 - OLD CZECH FOLKLOR GARDEN- kolacja w wyjątkowej atmosferze czeskiej muzyki i folkloru. Menu: aperitif, pasta z twarogu, pieczywo, zupa kartoflanka, 3 rodzaje mięs do wyboru podawane w misach dla 4-6 osób, ziemniaki z cebulką, pieczone ziemniaki, sałatka z kapusty, szarlotka, kawa i herbata. W godzinach 19.30-22.00- nieograniczone spożycie wina, piwa i napojów niealkoholowych. Podczas kolacji występy zespołu folklorystycznego, piosenki czeskie, itp. Powrót do hotelu.

3 DZIEŃ-Niedziela

Zwiedzanie Pragi: Klasztor na Strahowie, Wzgórze Hradczańskie- zwiedzimy Pałac Królewski, Katedrę św. Wita, Bazylikę św. Jerzego, Złotą Uliczkę, przejście Mostem Karola- to symbol miasta na Rynek Starego Miasta ze słynnym zegarem Orloj.

 Czas wolny na Rynku Starego MiastaKolacja bufetowa w restauracji Hotelu Olympik.  

4 DZIEŃ-poniedziałek

Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd w drogę powrotną. Lunch w Ołomuńcu- oraz krótki spacer po przepięknej Starówce z wieżą morową (na Liście UNESCO), przyjazd do Wrocławia

 

Więcej wycieczek z tej kategorii

Organizacja wyjazdów integracyjnych we Wrocławiu

W KOS Travel zajmujemy się także organizacją wyjazdów integracyjnych. Oferujemy wycieczki integracyjne dla firm w kraju oraz za granicą. W zależności od preferencji klientów mogą być to krótsze wyjazdy, na przykład trzydniowe, jak i dłuższe, na przykład pięciodniowe.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że ile zespołów pracowników, tyle upodobań dotyczących podróży. To dlatego wśród dostępnych u nas wycieczek integracyjnych dla firm znaleźć można propozycje przeznaczone dla bardziej aktywnych zespołów, jak i takich, które preferują spokojne zwiedzanie.

Wycieczki firmowe cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością. Świadomość pracodawców dotycząca zarówno odpoczynku, jak i integracji, jest na znacznie wyższym poziomie niż jeszcze kilka lat temu. Zgrany zespół to gwarancja udanej współpracy w zespole, a naładowane baterie są niezbędne do tego, aby współpraca była maksymalnie wydajna.

Organizacja wycieczek integracyjnych dla firm przez nasze biuro podróży KOS Travel obejmuje bilety lotnicze lub przejazd autokarem, noclegi, śniadania oraz dodatkowe posiłki w zależności od wybranego pakietu, dodatkowe atrakcje, na przykład rejs statkiem czy degustację win, a także opiekę pilota i niezbędne ubezpieczenia. W przypadku niektórych wyjazdów cena nie obejmuje biletów wstępu. Taka informacja zawsze jest wyszczególniona w ofercie.

Wycieczki firmowe za granicę

Nasze biuro podróży we Wrocławiu organizuje między innymi wycieczki firmowe za granicę. Dla wielu firm jest to znacznie ciekawsza propozycja niż krajowe wyjazdy, szczególnie jesienią i zimą, gdy w Polsce pogoda nie dopisuje. Wizja możliwości wygrzania się na plaży czy kąpieli w morzu, podczas gdy za oknami deszcz lub śnieg, jest niezwykle kusząca.

Nasze wyjazdy integracyjne dla firm za granicę organizujemy zarówno do wyjątkowo słonecznych krajów europejskich, między innymi takich jak Włochy, Hiszpania czy Malta, jak i bardziej egzotycznych destynacji, na przykład Izraela. Są to doskonałe propozycje dla pracowników stęsknionych za słońcem. Oferujemy także wyjazdy do takich krajów jak Niemcy, Szwajcaria czy Słowacja.

Każda z organizowanych przez nas wycieczek firmowych ma określony profil. Dzięki temu można w łatwy sposób dopasować wyjazd do preferencji zespołu. W ofercie mamy między innymi wycieczki objazdowe czy biznesowo-motywacyjne. Te pierwsze nastawione są przede wszystkim na zwiedzenie jak największej liczby miejsc, te drugie z kolei łączą w sobie zwiedzanie, zabawy integracyjne i biznesowe inspiracje. Oferujemy również wyjazdy motywacyjne, które są idealnym sposobem na wynagrodzenie, a przy tym zmotywowanie najlepszych pracowników.

Dla przykładu wyjazd integracyjny do Hiszpanii o profilu biznesowo-motywacyjnym może obejmować wycieczkę do Alicante oraz Walencji czy też Guadales, które jest jedną z najpopularniejszych atrakcji Costa Blanca. Innym przykładem wyjazdu o tym profilu jest wycieczka do Bułgarii, podczas której pracownicy będą mieli okazję skosztować lokalnych win, a także zapoznać się z procesem ich produkcji. Z kolei wycieczka firmowa na Maltę o profilu objazdowym może obejmować na przykład nocny wyjazd Malta By Night, rejs statkiem oraz plażowanie.

Wyjazdy integracyjne dla firm w Polsce

Zajmujemy się także organizacją wyjazdów integracyjnych dla firm na terenie Polski. Od lat udowadniamy, że Polska jest równie atrakcyjnym krajem, w którym z powodzeniem można zorganizować ciekawy, relaksujący, a przy tym integrujący pracowników wyjazd. Dzięki przygotowanej przez nas bogatej oraz atrakcyjnej cenowo ofercie, wycieczki firmowe po Polsce cieszą się u nas naprawdę dużym zainteresowaniem.

Wycieczki firmowe organizujemy do najróżniejszych zakątków Polski – od Mazur, przez górskie pasma, aż po Morze Bałtyckie. Dzięki takiej różnorodności firmy mogą dobrać ofertę dostosowaną do preferencji pracowników. Ofertę organizowanych przez nas wyjazdów kierujemy zarówno do zespołów lubiących aktywny wypoczynek, a nawet adrenalinę, jak i zespołów, które cenią sobie możliwość spokojnego zwiedzania czy na przykład uczestnictwa w warsztatach.

Podobnie jak w przypadku wycieczek firmowych za granicę, wyjazdy firmowe dla pracowników organizujemy w dwóch różnych profilach – objazdowym oraz biznesowo-motywacyjnym. Wycieczki objazdowe mają w planie najwięcej zwiedzania, natomiast biznesowo-motywacyjne są wzbogacone o dodatkowe atrakcje, na przykład paintball.

Dla przykładu jednym z organizowanych przez nas wyjazdów integracyjnych dla firm jest wyjazd do Kudowy Zdrój, który łączy w sobie rozwój na warsztatach kulinarnych i dobrą zabawę grupową podczas wycieczki do parku linowego czy rozgrywek piłkarzyków. Innym przykładem wyjazdu firmowego dla pracowników jest wyjazd na Warmię i Mazury, który jest połączeniem zwiedzania wyjątkowych miejsc, takich jak XIV-wieczny zamek w Reszelu oraz wypoczynku podczas rejsu statkiem z widokiem na niezwykły Kanał Ostródzko-Elbląski.

Wybierz wycieczkę integracyjną dla swoich pracowników w KOS Travel!

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu