Państwo: Węgry Region: Miasto: Budapeszt Transport: autokar
Profil wyjazdu: wyjazd biznesowo - motywacyjny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

ŚWIADCZENIA OBJĘTE CENĄ:

Przejazd autokarem 49 osobowym – klimatyzacja, DVD, mini bar na trasie Katowice – Budapeszt-Katowice

3 noclegi w Hotelu 3/4* w Budapeszcie 

3 śniadania w restauracji hotelowej

4 obiady w restauracjach poza hotelem

1 kolacja na pokładzie statku

1 kolacja regionalna w Budafok z muzyka live.

Pokaz folklorystyczny podczas kolacji w Budafok

1 kolacja w restauracji w Szentendre

1,5 godzinny rejs statkiem po Dunaju

bilety wstępu do zwiedzanych obiektów- Muzeum Marcepana i Oceanarium

 wynajęcie miejscowego przewodnika na 3 dni pobytu na Węgrzech

opłata za zwiedzanie Toru F1 Hungaroring

Pakiet – wynajecie toru i gokartów wraz z oprawą na torze Hungaroringu

 ubezpieczenie KL i NNW, w tym ubezpieczenie od sportów ekstremalnych(gokarty)

opłata składki Turystyczny Fundusz Gwarancyjny-10 zł i Turystyczny Fundusz Pomocowy-10 zł

 opieka pilota na całej trasie

podatek miejski w Hotelu w Budapeszcie

  2 pokoje 1-osobowe w cenie 

2800,-

BUDAPESZT i HUNGARORING

W rytmie czardasza z nutką adrenaliny

PROGRAM:

1 DZIEŃ: Wyjazd z KATOWIC o godzinie 10.00. OBIAD w restauracji przy granicy polsko -słowackiej, przejazd przez Słowację, przyjazd do Hotelu 3/ 4* w BUDAPESZCIE-centrum miasta. Zakwaterowanie.  O godzinie 19.00 spotkanie z lokalnym przewodnikiem. Wyjazd nad DUNAJ i WIECZORNY REJS STATKIEM PO DUNAJU 1:30 h z atrakcyjna kolacją „exclusive” na pokładzie: aperitif lub napój, dwa cieple dania i szwedzki stół: wędliny, sery, sałatki, desery. „Budapeszt by Night” / Buda i Peszt z relacja przewodnika i muzyka na pokładzie Ok godz. 21:30 powrót do Hotelu i nocleg

2 DZIEŃ: Po śniadaniu spotkanie z przewodnikiem lokalnym i zwiedzanie miasta.09:30-12:00 Pl. Bohaterów i zespól architektoniczny Vajdahunyadi, Andrassy út, Opera ( zew ) Deak  tér, Synagoga (zew) most Elżbiety, Wzgórze Zamkowe – najstarsza i najbardziejreprezentacyjna część miasta, Zamek Królewski - siedziba węgierskich królów; kościół Św. Macieja, Baszta Rybacka, z której można podziwiać panoramę miasta.) Spacer i przerwa a w niej  OBIAD / przekąska: (grillowane kiełbaski i piwo ) - kawa, ciasto,. 15:00-16:30 przejazd na stronę Pesztu, Parlament (zew.) powrót do Hotelu i krótki odpoczynek.      16:30-18:45 wyjazd, pobyt i wstęp do OCEANARIUM -czas wolny, i możliwość pobytu w centrum        handlowym. W godzinach wieczornych KOLACJA REGIONALNA w CSARDZIE – specjalnej     regionalnej restauracji, aperitif, dwa ciepłe dania, deser, wino bez ograniczeń plus muzyka     cygańska na żywo plus pokazy tancerzy (program folklorystyczny). O 22.30 powrót do hotelu.

3 DZIEŃ: Po śniadaniu spotkanie z lokalnym przewodnikiem i przejazd na HUNGARORING -pierwszy tor Formuły 1 zbudowany za Żelazną Kurtyną, pierwsze zawody odbyły się w 1986 roku, a przybyło na 200 000 kibiców, mimo że ceny biletów kilkukrotnie przekraczały średnie zarobki miesięczne Węgrów. ZWIEDZIMY HUNGARORING z lokalnym przewodnikiem, wejdziemy do miejsc niedostępnych normalnie zwykłym kibicom, jak Padoki, Pit-Stopy, Punkt Kontroli Wyścigu, możemy zrobić sobie zdjęcie na podium i „spotkać się” z ubiegłorocznymi zwycięzcami wyścigów Grand Prix Węgier w Parku Statuetek, oglądając ich popiersia. LUNCH w restauracji lub catering po zwiedzaniu. Następnie przejście do przylegającego do TORU F1 – toru wyścigowego Gokartów, liczącego 500 m. Wynajęcie toru na 2,5 godziny. Uczestnicy zostaną podzieleni na 4 grupy, będą rywalizować o wyłonienie zwycięzcy w swojej grupie, a na koniec finał z udziałem najlepszych z każdej grupy. Każdy będzie mógł przedtem przejść krótki trening i jazdę testową, następnie kwalifikacje i finały. Trzech najlepszych uczestników stanie na prawdziwym podium, wręczone zostaną dyplomy i puchar dla zdobywcy 1 miejsca, a trzy osoby stojące na podium- każdy szampana. Wszyscy uczestnicy na miejscu otrzymują kaski.                 Przejazd na Zakola Dunaju do SZENTENDRE–węgierskiego klejnotu nad Dunajem, urokliwego miasteczka, miejsce spotkań bohemy artystycznej Budapesztu, wąskie uliczki pełne straganów z regionalnymi wyrobami artystycznymi, liczni malarze portretów. Zwiedzanie Muzeum MARCEPANA. O godzinie 19.00 – kolacja w restauracji w SZENTENDRE – 3 dania+ woda +wino i kawa. Przyjazd do Hotelu ok. godziny 21.30

4 DZIEŃ: Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd w kierunku Polski. Obiad w restauracji podczas podróży. Przyjazd do Katowic około godziny 18.00

Więcej wycieczek z tej kategorii

Organizacja wyjazdów integracyjnych we Wrocławiu

W KOS Travel zajmujemy się także organizacją wyjazdów integracyjnych. Oferujemy wycieczki integracyjne dla firm w kraju oraz za granicą. W zależności od preferencji klientów mogą być to krótsze wyjazdy, na przykład trzydniowe, jak i dłuższe, na przykład pięciodniowe.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że ile zespołów pracowników, tyle upodobań dotyczących podróży. To dlatego wśród dostępnych u nas wycieczek integracyjnych dla firm znaleźć można propozycje przeznaczone dla bardziej aktywnych zespołów, jak i takich, które preferują spokojne zwiedzanie.

Wycieczki firmowe cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością. Świadomość pracodawców dotycząca zarówno odpoczynku, jak i integracji, jest na znacznie wyższym poziomie niż jeszcze kilka lat temu. Zgrany zespół to gwarancja udanej współpracy w zespole, a naładowane baterie są niezbędne do tego, aby współpraca była maksymalnie wydajna.

Organizacja wycieczek integracyjnych dla firm przez nasze biuro podróży KOS Travel obejmuje bilety lotnicze lub przejazd autokarem, noclegi, śniadania oraz dodatkowe posiłki w zależności od wybranego pakietu, dodatkowe atrakcje, na przykład rejs statkiem czy degustację win, a także opiekę pilota i niezbędne ubezpieczenia. W przypadku niektórych wyjazdów cena nie obejmuje biletów wstępu. Taka informacja zawsze jest wyszczególniona w ofercie.

Wycieczki firmowe za granicę

Nasze biuro podróży we Wrocławiu organizuje między innymi wycieczki firmowe za granicę. Dla wielu firm jest to znacznie ciekawsza propozycja niż krajowe wyjazdy, szczególnie jesienią i zimą, gdy w Polsce pogoda nie dopisuje. Wizja możliwości wygrzania się na plaży czy kąpieli w morzu, podczas gdy za oknami deszcz lub śnieg, jest niezwykle kusząca.

Nasze wyjazdy integracyjne dla firm za granicę organizujemy zarówno do wyjątkowo słonecznych krajów europejskich, między innymi takich jak Włochy, Hiszpania czy Malta, jak i bardziej egzotycznych destynacji, na przykład Izraela. Są to doskonałe propozycje dla pracowników stęsknionych za słońcem. Oferujemy także wyjazdy do takich krajów jak Niemcy, Szwajcaria czy Słowacja.

Każda z organizowanych przez nas wycieczek firmowych ma określony profil. Dzięki temu można w łatwy sposób dopasować wyjazd do preferencji zespołu. W ofercie mamy między innymi wycieczki objazdowe czy biznesowo-motywacyjne. Te pierwsze nastawione są przede wszystkim na zwiedzenie jak największej liczby miejsc, te drugie z kolei łączą w sobie zwiedzanie, zabawy integracyjne i biznesowe inspiracje. Oferujemy również wyjazdy motywacyjne, które są idealnym sposobem na wynagrodzenie, a przy tym zmotywowanie najlepszych pracowników.

Dla przykładu wyjazd integracyjny do Hiszpanii o profilu biznesowo-motywacyjnym może obejmować wycieczkę do Alicante oraz Walencji czy też Guadales, które jest jedną z najpopularniejszych atrakcji Costa Blanca. Innym przykładem wyjazdu o tym profilu jest wycieczka do Bułgarii, podczas której pracownicy będą mieli okazję skosztować lokalnych win, a także zapoznać się z procesem ich produkcji. Z kolei wycieczka firmowa na Maltę o profilu objazdowym może obejmować na przykład nocny wyjazd Malta By Night, rejs statkiem oraz plażowanie.

Wyjazdy integracyjne dla firm w Polsce

Zajmujemy się także organizacją wyjazdów integracyjnych dla firm na terenie Polski. Od lat udowadniamy, że Polska jest równie atrakcyjnym krajem, w którym z powodzeniem można zorganizować ciekawy, relaksujący, a przy tym integrujący pracowników wyjazd. Dzięki przygotowanej przez nas bogatej oraz atrakcyjnej cenowo ofercie, wycieczki firmowe po Polsce cieszą się u nas naprawdę dużym zainteresowaniem.

Wycieczki firmowe organizujemy do najróżniejszych zakątków Polski – od Mazur, przez górskie pasma, aż po Morze Bałtyckie. Dzięki takiej różnorodności firmy mogą dobrać ofertę dostosowaną do preferencji pracowników. Ofertę organizowanych przez nas wyjazdów kierujemy zarówno do zespołów lubiących aktywny wypoczynek, a nawet adrenalinę, jak i zespołów, które cenią sobie możliwość spokojnego zwiedzania czy na przykład uczestnictwa w warsztatach.

Podobnie jak w przypadku wycieczek firmowych za granicę, wyjazdy firmowe dla pracowników organizujemy w dwóch różnych profilach – objazdowym oraz biznesowo-motywacyjnym. Wycieczki objazdowe mają w planie najwięcej zwiedzania, natomiast biznesowo-motywacyjne są wzbogacone o dodatkowe atrakcje, na przykład paintball.

Dla przykładu jednym z organizowanych przez nas wyjazdów integracyjnych dla firm jest wyjazd do Kudowy Zdrój, który łączy w sobie rozwój na warsztatach kulinarnych i dobrą zabawę grupową podczas wycieczki do parku linowego czy rozgrywek piłkarzyków. Innym przykładem wyjazdu firmowego dla pracowników jest wyjazd na Warmię i Mazury, który jest połączeniem zwiedzania wyjątkowych miejsc, takich jak XIV-wieczny zamek w Reszelu oraz wypoczynku podczas rejsu statkiem z widokiem na niezwykły Kanał Ostródzko-Elbląski.

Wybierz wycieczkę integracyjną dla swoich pracowników w KOS Travel!

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu