Państwo: Hiszpania Region: Miasto: Madryt Transport: samolot
Profil wyjazdu: wyjazd biznesowo - motywacyjny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

CENA ZAWIERA:

 • Przelot samolotem linii Wizz Air Warszawa Chopin-Madryt- Warszawa Chopin
 • Mały bagaż podręczny –( 40x30x 20 cm)
 • Bagaż rejestrowy o wadze do 10 kg, oddawany do luku samolotu
 • Transfery na miejscu lotnisko-hotel-lotnisko
 • Opieka pilota od momentu wylotu do powrotu
 • Wynajęcie lokalnego przewodnika – 2 x 3 godziny
 • Bilet wstępu do Pałacu Królewskiego i Tour Bernabeu
 • 2 noclegi w Hotelu EPERADOR 4* - pokoje dwuosobowe
 • 2 śniadania bufet w hotelu
 • 2 obiady w restauracjach na mieście
 • 1 kolacja z FLAMENCO SHOW w centrum Madrytu
 • 1 kolacja w restauracji – 3 -daniowa+ wino, woda i kawa
 • Degustacja wermutów
 • Wynajecie zestawów słuchawkowo-odbiorczych
 • Bilet na mecz Real Madryt- Napoli SSC – kategorii I

Dopłata do pokoi 1-osobowych – 350 PLN/doba

Kalkulacja dla grupy 25 osób.

28-30/11/23 5900,-

MADRYT - 28-30/11/2023

W programie mecz Ligi Mistrzów

Real Madryt vs Napoli SSC

PROGRAM:

1 DZIEŃ:

11.00-Spotkanie z pilotem grupy na lotnisku im. Chopina w Warszawie, odprawa wylotowa,

13.35-Wylot z Warszawy 17.30- lądowanie w Madrycie. Transfer busami do hotelu 18,30 -przyjazd do HOTELU EMPERADOR 4* w samym centrum Madrytu. Zakwaterowanie w pokojach. Krótki czas na odpoczynek, następnie wyjście całą grupą na kolację.                                   

20.00-23.00 -kolacja w restauracji z pokazem FLAMENCO SHOW. ,

10.00-13.00- spotkanie z lokalnym przewodnikiem i zwiedzanie najstarszej części Madrytu. gdzie w IX wieku Muzułmanie założyli osadę o nazwie Mayrit, w okolicy jednej z największych atrakcji Madrytu, Pałacu Królewskiego. Dawna siedziba królewska sąsiaduje ze wspaniałymi ogrodami Sabatiniego, Plaza del Oriente z monumentalnym budynkiem opery z jednej strony, a z drugiej ze współczesną katedrą Almudeny. Zwiedzanie Pałacu Królewskiego Podczas naszej wędrówki po dzielnicy Habsburgów zobaczymy między innymi najstarsze budowle cywilne w Madrycie, takie jak dom rodziny Lujanes z XV wieku, dom rodziny Cisneros z XVI wieku czy barokowy budynek dawnegoratusza miejskiego. Aby poznać smaki Hiszpanii i Madrytu udamy się do hali targowej San Miguel, w ktorej znajdują się stoiska z owocami morza, wędlinami, serami, owocami, winem i słodkimi przysmakami- tutaj krótka przerwa, podczas której degustujemy lokalne wermuty.  Następnie powędrujemy wąskimi uliczkami, śladami średniowiecznego miasta poprzez plac La Paja i plac Świętego Andrzeja, w stronę Muzeum Korzeni, znajdującego się w miejscu dawnego pałacu z XVI wieku należącego do rodziny Vargas. W tym zakątku wg. legendy mieszkał na przełomie XI i XII wieku patron Madrytu św. Izydor Oracz.

13.30-15.00- obiad w restauracji – 3 dania + woda + kawa

15.00- 18.00 – czas wolny w centrum Madrytu. ( jako opcja dalsze zwiedzanie miasta)

18.30- kolacja w restauracji w centrum Madrytu.

19.45 – transfer busami lub metrem na Stadion Santiago Bernabeu

21.00—mecz LIGI MISTRZÓW – REAL MADRYT – NAPOLI SSC- bilety Kategorii I

23.00- koniec meczu, wyjście ze Stadionu, uczestnicy na własne życzenie wracają do centrum Madrytu lub wracają do hotelu taxi lub metrem

3 DZIEŃ :

08.00-10.00- śniadanie w hotelu

10.00-11.00-czas wolny, wykwaterowanie

11.30-12.00-przejazd na Santiago Bernabeu

12.00-14.00- TOUR BERNABEU -zwiedzanie stadionu, oo zejściu z górnej trybuny przechodzimy do części historycznej Realu Madryt, gdzie możemy podziwiać wszystkie trofea, które Królewscy zdobyli od początku istnienia klubu. To właśnie w tej części Muzeum znajdują się historyczne stroje zawodników oraz piłki, którymi rozgrywano najważniejsze wydarzenia piłkarskie. Następnym krokiem jest wejście na murawę i przejście przez całą szerokość stadionu do szatni zawodników. Kolejno, po wizycie w szatni gospodarzy i gości przechodzicie przez tunel na stadion, gdzie możecie odpocząć na ławce rezerwowych w wyjątkowo wygodnych fotelach. Na koniec czeka Was wizyta w loży VIP.

14.00-15,40- obiad w restauracji.

15.50- wyjazd na Lotnisko Barajas w Madrycie, odprawa

18.20- wylot samolotu z Madrytu, lądowanie w Warszawie o 22.00

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wyjazdy na mecze, skoki narciarskie, wyścigi Formuły 1

Jesteśmy organizatorem wyjazdów na imprezy sportowe od 14 lat. Dla fanów piłki nożnej, jak i innych dyscyplin sportu oferujemy pakiety turystyczne, zawierające noclegi, przeloty, wyżywienie i bilety na zawody sportowe. Mogą to być spotkania Ligi Mistrzów, rozgrywane zagranicą mecze reprezentacji Polski, zawody z udziałem naszych mistrzowskich skoczków czy też wyścigi na torach Formuły 1. Przy czym na te wydarzenia nie sprzedajemy samych biletów.

Zapewniamy wycieczki do różnych miast Europy, zwiedzanie stadionów i niezapomniane emocje na meczu, konkursie skoków narciarskich czy też trybunach torów F1. Zapraszamy zarówno turystów indywidualnych, jak i grupy zorganizowane. Wyjazdy na imprezy sportowe stanowią ciekawe dopełnienie naszej oferty obejmującej m.in. krajowe i zagraniczne imprezy integracyjne oraz wycieczki szkolne i pielgrzymki.

Mecze różnej rangi

Nasi klienci mogą liczyć przede wszystkim na zróżnicowaną ofertę. Proponujemy zarówno wyjazd zagraniczny na indywidualny mecz, jak i możliwość zobaczenia meczu + zwiedzanie konkretnego miejsca. Zapewnimy Państwu m.in. możliwość obejrzenia z trybun meczów Ligi Mistrzów, jak i indywidualnych spotkań ligowych rozgrywanych o puchar kraju, np. Anglii.

Kibicuj z trybun naszym reprezentacjom!

Bilety Ligi Mistrzów czy innych klubowych spotkań to jednak nie całość naszej oferty. Warto zastanowić się nad wyjazdem zagranicznym, by także móc na żywo widzieć rosnącą w siłę reprezentację biało-czerwonych w piłce nożnej. Szczególnie teraz, gdy już w tym roku odbywają się pierwsze spotkania z udziałem naszego zespołu, który walczyć będzie o przejście eliminacji do EURO 2020. Wobec tego zapraszamy do skorzystania z oferty wyjazdów na mecze, przygotowanej pod kątem najbliższych Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. W ramach podróży z naszym biurem zapewniamy bilety na mecze reprezentacji Polski i innych zespołów biorących udział w tym wydarzeniu. Za naszych piłkarzy mocno trzymamy kciuki, aby mogli uczestniczyć w tej imprezie jak najdłużej.

Natomiast już we wrześniu mnóstwo emocji czeka fanów siatkówki. Aktualni mistrzowie świata – zespół polskich siatkarzy zawalczy tym razem o tytuł mistrza Europy. Mecze w tym pucharze odbywać się będą we Francji, Belgii, Holandii i na Słowenii. Korzystając z oferty naszego biura podróży, mogą być Państwo świadkami kolejnego olbrzymiego sukcesu naszych siatkarzy, czego im mocno życzymy. Organizujemy wyjazd na paryski finał tego wydarzenia z nadzieją, że będzie to święto biało-czerwonych.

W przypadku pytań o tę lub inną część naszej oferty, bardzo prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem. Zapewniamy pomoc w wyborze czegoś zarówno dla fanów hiszpańskiego, jak i brytyjskiego, czy też włoskiego futbolu, a przede wszystkim fanów naszej reprezentacji czy to w piłce nożnej czy też w piłce siatkowej.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja bezpiecznego powrotu