Państwo: Czechy Region: Miasto: Brno Transport: autokar
Profil wyjazdu: wyjazd biznesowo - motywacyjny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

Cena Obejmuje:

 

- 2 noclegi w hotelu *** w Villafranca pod Weroną

1 nocleg w Hotelu *** w Mikulovie

1 nocleg w Hotelu *** w Czeskim Krumlovie

- 4 śniadania i 4 obiadokolacje w hotelu

- muzeum oliwy w Bardolino z degustacją

- Rejs statkiem po Jeziorze Garda

- Nieograniczone korzystanie z basenów w hotelu Antares

- Przejazdy autokarem na terenie Włoch

- Opiekę pilota – przewodnika oraz lokalnego przewodnika po Wenecji

- Ubezpieczenie KL i NNW

 

 

Cena nie obejmuje

 

- biletów wstępów do zwiedzanych obiektów

 

TERMIN: 29.04-03.05.2018 CENA: 1200 ZŁ
TERMIN: 10.10-14.10.2018 CENA: 1200 ZŁ

Włochy – Austria – Czechy

Werona-Jezioro Garda -Wiedeń -Salzburg- Brno-Czeski Krumlov

Wycieczka 5- dniowa autokarem

Ramowy program wycieczki:

1 dzień:  

Spotkanie grupy we Wrocławiu, wyjazd o godzinie 7.00. Przejazd do Czech. Wokoło godziny 12.30 przyjazd do Brna. Czas wolny na posiłek i krótki spacer po uliczkach starego miasta. Następnie Zwiedzanie zabytkowego centrum z przewodnikiem: Katedra Św. Piotra i Pawła – jeden z największych gotyckich kościołów w Czechach, Stary ratusz  z XIII wieku, którego strzeże dwumetrowy smok, plac targowy zwany Kapuścianym ze spektakularną fontanna z XVI wieku, Zakon Kapucynów i jego krypty, Kościół Św. Jakuba, Rynek Namesti z zabytkowymi kamienicami,  mieszkalna Villa Tugedhatów –  Perła architektury nowoczesnej, wpisana na  listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Po zakończeniu zwiedzania przejazd na granicę czesko – austriacką.

Około 17.00  zakwaterowanie w hotelu *** w Mikulovie. Obiadokolacja i nocleg.

2 dzień:

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd autokarem w stronę Austrii. Około godziny 10.00 przyjazd do Wiednia.  W programie krótki spacer po starówce i zwiedzanie najważniejszych placów zabytkowego centrum Wiednia  - Plac Freyung z fontanną Auterbrunnen, Judenplatz – historyczne centrum wiedeńskiego getta, Albertinaplatz ze słynną galerią sztuki. Czas wolny na lunch oraz przejazd autokarem w stronę Włoch.

Około godziny 19.00 przyjazd do hotelu Antares **** w miejscowości VillaFranca pod Weroną. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

3 dzień:

Po śniadaniu wycieczka do Werony- jednego z najstarszych miast we Włoszech . Zwiedzanie:  Starożytny amfiteatr Arena  i Dom Julii ze słynnym balkonem, posąg Julii, którego dotknięcie przynosi szczęście w,  Casa di Giulietta – wąska ulica z najdroższymi sklepami,  Piazza delle Erbe – Serce miasta  i najbardziej malowniczy plac w Weronie, Zabytkowa katedra z XII wieku.

W godzinach popołudniowych przejazd do do Sirmione – Najsłynniejszej miejscowości turystycznej nad Jeziorem Garda. 30-minutowy rejs statkiem po półwyspie Sirmione oraz spacer po słynnej promenadzie.

Około godz. 13:00 przejazd do Bardolino – Malowniczej miejscowości na wschodnim wybrzeżu Jeziora Garda. Zwiedzanie najstarszego we Włoszech Muzeum Oliwy: wraz z degustacją świeżej oliwy, likieru oliwkowego i lokalnych specjałów.

Powrót do hotelu ok. godz.17.00. Możliwość skorzystania ze SPA: basen otwarty z podgrzewaną woda , basen kryty , sauna , jacuzzi , łaźnia turecka. Obiadokolacja i nocleg.

4  Dzień

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd autokarem do Salzburga. Około godziny 14.00 Czas wolny na lunch oraz dwugodzinne zwiedzanie najważniejszych zabytków miasta. W programie spacer po barokowej starówce, która została w całości wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO, zwiedzanie słynnej ulicy Getreidegasse z domem rodzinnym Mozarta, Katedra Salzburska, Kościół Franciszkanów oraz rynek, gdzie znajduje się najmniejszy domek w mieście oraz zabytkowa kawiarnia Cafe Tomaselli, serwująca najlepszą kawę w mieście i kultowe czekoladki Mozart Kugeln .

Po zakończeniu zwiedzania przejazd do Czeskiego Krumlova. Zakwaterowanie w hotelu ***, kolacja i nocleg.

5 dzień

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie Czeskiego Krumlova, uważanego za najpiękniejsze miasto w Czechach. W programie …. Wyjazd w stronę Polski w godzinach popołudniowych. Powrót do Wrocławia około godziny 19.00.

 

 

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.