Państwo: Węgry Region: Miasto: Eger Transport: autokar
Profil wyjazdu: oferta objazdowa skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

CENA OBEJMUJE:

 • Przejazd komfortowym autokarem z klimatyzacją, video i cafe –barem
 • 2 noclegi w Hotelu w Miskolcu ( pokoje 2 osobowe z łazienkami + pokoje 3-osobowe z łazienkami )
 • 2 śniadania, 2 obiadokolacje
 • Kolacja regionalna
 • wynajęcie miejscowego przewodnika w Eger
 • bilety wstępu do Zamku Eger , Parku Hortobagy , Term w Miskolcu
 • ubezpieczenie KL i NNW
 • opieka pilota na całej trasie
 • opłata na rzecz TFG
TERMIN: 18.05-20.05.2018 CENA: 899 ZŁ
TERMIN: 28.09-30.09.2018 CENA: 899 ZŁ

EGER - MISZKOLC - HORTOBAGY :

ZAMKI-JASKINIE TERMALNE-WINNICE-TABORY

1 DZIEŃ: Wyjazd z Wrocławia o 5.00 Przejazd przez przejście graniczne w Muszynie. Przyjazd do MISZKOLCA – znanego z wód termalnych uzdrowiska, zwiedzanie miasta, zakwaterowanie w Hotelu 3* w Miszkolcu, a następnie korzystanie z wód termalnych w Barlangfurdo- jedyne w Europie wody termalne w Jaskiniach! Woda o temperaturze 28-30 stopni Celcjusza .  Wieczorem obiadokolacja i nocleg. 

2 DZIEŃ: Po śniadaniu przyjazd do EGERU i spotkanie z lokalnym przewodnikiem. Zwiedzanie miasta.  Eger to malownicze miasto ze średniowieczną starówką, z wąskimi uliczkami podzamcza, zabytkowymi kościołami, XIX-wieczną bazyliką (druga co do wielkości na Węgrzech), barokowymi pałacami, XVIII-wiecznym liceum z obserwatorium astronomicznym, któremu cesarzowa Maria Teresa nie chciała nadać praw uniwersytetu. Mnóstwo tu pomników i fontann, a w sercu miasta znajduje się wspaniały park. Na każdym kroku można spotkać kawiarenki i winiarnie z niepowtarzalną atmosferą. Czas wolny dla uczestników w Dolinie Pięknej Pani- punkt obowiązkowy zwiedzania (strefa 200 winnic i csard -regionalnych knajpek, gdzie wino leje się prosto z beczki za niewielkie pieniądze) Kolacja REGIONALNA w jednej z licznych winnic. Powrót do Hotelu i nocleg.  

3 DZIEŃ: Po śniadaniu wykwaterowanie. Przejazd do HORTOBAGY - centrum Parku Narodowego Węgier, jednego z największych w Europie (na liście Dziedzictwa UNESCO). Przejażdżka wozami taborowymi po terenie Parku, gdzie można zobaczyć występujące tylko tutaj zwierzęta: szare bydło z bardzo spiczastymi rogami, psa z dredami czyli puli, świnię z lokami zwaną mangalnicą  , 340 gatunki ptaków. Przejazd w kierunku Polski, w trakcie podróży obiadokolacja. Przyjazd do Wrocławia po północy. 

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja bezpiecznego powrotu

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.