Państwo: Włochy Region: Miasto: Wenecja Transport: samolot
Profil wyjazdu: wyjazd biznesowo - motywacyjny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

 

CENA ZAWIERA:

-przelot Wrocław-Bolonia-Wrocław

-bagaż podręczny 10 kg/os

-transfery lotnisko-hotel-lotnisko

-4 noclegi w hotelu 3* w okolicy Rimini 

-śniadania i 4 obiadokolacje ( napoje do kolacji płatne we włsanym zakresie)

-wynajem autokaru na wycieczkę do Weenecji, San Marino i Bolonii

-lokalny przewodnik: Wenecja, Rawenna i Bolonia

-bilety kolejowe do Rawenny 

-tramwaj wodny Wenecja

-opieka pilota

-ubepieczenie KL, NNW i TFG

TERMIN: 25.04-29.04.2018 CENA: 2150 ZŁ
TERMIN: 04.10-08.10.2018 CENA: 2150 ZŁ

WENECJA-RAWENNA-SAN MARINO-BOLONIA 

Ramowy program wycieczki:

1 dzień – przylot do Włoch

Spotkanie z pilotem grupy na lotnisku Wrocław o godzinie 12.30, odprawa. Planowany odlot samolotu o godz. 14.25 lądowanie na lotnisku w Bolonii o godz. 16.10  , TRANSFER autokarem do miejscowości CERVIA nad Morzem Adriatyckim , zakwaterowanie w Hotelu *** , blisko plaży- pokoje 2-osobowe z łazienkami  .  Obiadokolacja  i nocleg.

2 dzień Wenecja

Po śniadaniu przejazd do Wenecji. Spotkanie z lokalnym przewodnikiem oraz zwiedzanie miasta. W programie przepłynięcie statkiem z Troncetto na Plac Św. Marka - serce Wenecji, gdzie znajduje się imponująca Bazylika z wieżą dzwonniczą, Palacco Ducale – Pałac  Dożów, Most Westchnień łączący Pałac Dożów z więzieniem, Most Rialto nad Canale GrandeMercato del Rialto – Największy targ w Wenecji, dzielnica żydowska Ghetto. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych.

3 dzień San Marino

Po śniadaniu przejazd do San Marino - najstarszej Republiki w Europie . W programie zwiedzanie świetnie zachowanych zabytków, takich jak średniowieczne kamienice, zamki, place i fortece.  Następnie spacer po krętych, urokliwych uliczkach na starówce, skąd rozpościera się wspaniały widok na wieże obronne, zbudowane na szczycie góry Titano. Na zakończenie wycieczki czas wolny na zakupy w strefie wolnocłowej, gdzie można w okazyjnej cenie zakupić kosmetyki, alkohol, słodycze czy odzież. Powrót do hotelu w godzinach popołudniowych.

4 dzień  Rawenna

Po śniadaniu przejazd pociągiem do Rawenny – spotkanie z lokalnym przewodnikiem : zwiedzanie miasta pełnego zabytków, słynnego z mozaikowej architektury z czasów rzymskich  : Piazza del Popolo , San Vitale- najcenniejszy zabytek Rawenny -  bazylika z VI wieku , Via di Roma , Baptysterium Nerona . popołudniu powrót do hotelu pociągiem , obiadokolacja

5 dzień – BOLONIA - powrót

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer autobusem  do centrum BOLONII , spotkanie z lokalnym przewodnikiem , zwiedzanie stolicy regionu Emilia-Romania - Piazza Maggiore . Główny plac z Fontanną  Neptuna .

 Nad placem góruje świątynia Bazylika San Petronio, która jest jednym z największych kościołów gotyckich we Włoszech. Naprzeciwko bazyliki znajduje się Palazzo del Podestà, który powstał w XIII w. i był siedzibą władzy świeckiej. Na placu możemy zwiedzić również Ex-Sala Borsa, czyli dawną giełdę papierów wartościowych. Due Torri – dwie wieże – symbol miasta , uniwersytet boloński – jeden z najstarszych na świecie .

Przejazd na lotnisko w Bolonii . Planowany wylot o godz. 15.30  lądowanie  we Wrocławia  o godz. 17.15 . Pożegnanie z grupą i zakończenie wycieczki.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.