Państwo: Czechy Region: Miasto: Brno Transport: autokar
Profil wyjazdu: wyjazd biznesowo - motywacyjny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

Cena obejmuje:

 • Wynajęcie autokaru na całej trasie
 • 2 noclegi w hotelu Panon ***
 • 2 śniadania i 2 obiadokolacje (napoje do obiadokolacji płatne we własnym zakresie).
 • Kolacja regionalna w winnicy-wino bez limitu w cenie
 • zwiedzanie piwnic z przewodnikiem
 • degustacja win w piwnicach.
 • Muzeum Winiarstwa
 • bilety wstępu do Jaskini 
 • Ubezpieczenie KL i NNW
 • Opieka pilota
TERMIN:18.05-20.05.2018 CENA:530 ZŁ
TERMIN: 21.09-23.09.2018 CENA:530 ZŁ

 CZESKIE MORAWY 

Wycieczka integracyjna 3 - dniowa             

1 dzień: Zbiórka uczestników we Wrocławiu ( miejsce do ustalenia ) godzina 14.00 . Wyjazd o godzinie 14.15. Przyjazd do Hotelu PANON *** w Hodoninie na Morawach. Zakwaterowanie w pokojach z łazienkami  Obiadokolacja (3 dania) – napoje płatne we własny zakresie

2 dzień: Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie okręgu  Lednice –Valtice. – cały objęty patronatem UNESCO.  Pałac w Valticach  i letnia rezydencja w Lednicy – bogate włości Lichtensteinów, do których do dzisiaj rości sobie prawo księstwo Lichtenstein . Przyjazd do Mikulova – pogranicznego miasta z pięknym renesansowym zamkiem z XVI wieku. Zwiedzanie wystawy: Historia winiarstwa na Morawach plus Beczka Olbrzym. Przejazd do winnicy  TEMPLARIUSZY w Cejkowicach – zwiedzanie z przewodnikiem historycznych piwnic, które były zakładane przez zakon Templariuszy przybyłych na te ziemie w XIII wieku, następnie degustacja lokalnych win przeprowadzona przez Someliera. Kolacja w jednej z piwnic, gorące danie + zimna płyta a na deser morawska specjalność –kolaczki… podczas biesiady, wino bez limitu ,czas posiedzenia ok.3h. Powrót do hotelu,nocleg.

3 dzień: Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd do Brna - największego miasta na Morawach. Spacer po mieście podczas którego zobaczymy: Starówkę, Kościół św. Jakuba, Katedra św. Piotra i Pawła, Manina brana – ostatnia zachowana miejska brama. Przejazd do Blansko na Morawskim Krasie, zwiedzanie Kateryńskiej jaskini gdzie znajduje się największe udostępnione do zwiedzania podziemne pomieszczenie przebogate w szatę naciekową w Czechach. Obiadokolacja – 1 daniowa w restauracji  Przyjazd do Wrocławia w godzinach wieczornych.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja bezpiecznego powrotu

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.