Państwo: Polska Region: Miasto: Sanok Transport: autokar
Profil wyjazdu: oferta objazdowa skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

    Cena zawiera:

• przejazd autokarem na trasie całej wycieczki

• zakwaterowanie: 2 noclegi w Hotelu Solina Spa *** w Myczkowicach ( Pokoje 2-osobowe)

• wyżywienie: 2 śniadania i 2 obiadokolacje

• Kolacja integracyjna z bogatym menu, alkoholem w cenie i obsługą muzyczą·        

nieograniczone korzystanie z kompleksu saun, jacuzzi, łaźni parowej, sali fitness

• Bilety wstępu wg. Programu

• Spływ pontonowy po rzece San i bilety na kolejkę Majdan - Przysłup

• lokalni przewodnicy w Bieszczadach.

• opieka pilota

• ubezpieczenie KL i NNW

TERMIN: 11.05-13.05.2018 CENA: 850 ZŁ
TERMIN: 28.09-30.09.2018 CENA: 850 ZŁ

BIESZCZADY - WYCIECZKA 3 DNIOWA INTEGRACYJNA DLA GRUP

1 DZIEŃ: Wyjazd z Wrocławia o godznie 6.00. Przyjazd do Majdanu o godz. 14.00 i spotkanie z miejscowym przewodnikiem. Przejazd bieszczadzką kolejką wąskotorową, zwaną Bieszczadzką Ciuchcią na trasie  Majdan-Przysłup, która zapewnia wspaniałe widoki na Połoninę Wetlińską. Czas wolny w Przysłupie.Przyjazd nad Jezioro Solińskie. Przejazd na nocleg do Hotelu Solina *** w Myczkowicach. 

 2 DZIEŃ: Po śniadaniu przyjazd do Sanoka- zwiedzanie z przewodnikiem Zamku, w którym zobaczymy min. wystawę Ikon z XV-XVII w oraz prace współczesnego malarza Zdzisława Baksińskiego. Jego historia została ostatnio przedstawiona w filmie „Ostatnia rodzina” Następnie SPŁYW PONTONOWY po SANIE na trasie SANOK – DĘBNA– ok. 9 km, czas trwania ok. 2-2,5 godziny. Spływ pontonowy w Bieszczadach na rzece San należy do największych atrakcji rekreacyjnych regionu.. Spływy odbywają się pod okiem instruktorów, każdy uczestnik ma kamizelką asekuracyjną.Powrót do Hotelu. KOLACJA INTEGRACYJNA  z bogatym menu, alkoholem i zabawą przy muzyce. Nocleg.

 3 DZIEŃ: Po śniadaniu spotkanie z przewodnikiem. Przejazd do Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Zwiedzanie według programu: Punkt widokowy nad Lutowiskami – Jedna z najpiękniejszych widoków na Bieszczady Wysokie, Cerkiew w Smolniku nad Sanem – zapisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO w 2013 roku.Wizyta w Bacówce – „oscypki, sery huculskie, feta i bundz”. możliwość degustacji i zakupu świeżych serów spod Połonin. Zwiedzanie i degustacja w Bieszczadzkiej Wytwórni Piwa URSA MAIOR. Obiadokolacja i wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wycieczki ok. północy 

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.