Państwo: Włochy Region: Miasto: Wenecja Transport: samolot
Profil wyjazdu: oferta objazdowa skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: hotel

CENA ZAWIERA: 

-przelot samolotem Wrocław-Bolonia-Wrocław

-bagaż podręczny 10 kg /osoba 

-transfery lotnisko-hotel-lotnisko

-4 noclegi w hotelu 3* w Cervia 

-śniadania i obiadokolacje

-wycieczka do San Marino- autokarem

-wycieczka do Bolonii -autokarem 

-lokalny przewodnik w Bolonii 

-pilot-przewodnik

ubezpieczenie KL i NNW 

 

CENA NIE ZAWIERA:

wycieczki fakultatywnej do Wenecji -50 € /osoba 

TERMIN: 11.04-15.04.2018 CENA: 1600 ZŁ
TERMIN: 09.05-13.05.2018 CENA: 1600 ZŁ

WENECJA, RAVENNA, BOLONIA, SAN MARINO

OFERTA NA ZAPYTANIE GRUPOWE 

Wycieczka 5-dniowa samolotem z Wrocławia

Cervia – Zabytkowa miejscowość i znane kąpielisko na Riwierze Adriatyckiej w regionie Emilia Romagna. Słynie z piaszczystej, szerokiej plaży, rozciągającej się na 10 km. wzdłuż wybrzeża. W centrum znajdziemy zabytkową starówkę z katedrą i urokliwym portem. W sezonie letnim miasteczko tętni życiem, oferując wakacyjną atmosferę oraz kameralne kawiarnie, bary i restauracje.

Hotel ***- Położony w pierwszej linii brzegowej, tuż przy plaży, kilka metrów od zabytkowego centrum miasta i dzielnicy portowej. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów. telewizor, klimatyzację. Hotel posiada windę, bar, restaurację oraz całodobową recepcję.

Wyżywienie: Restauracja hotelowa serwuje różnorodne potrawy kuchni włoskiej i międzynarodowej.

Ramowy program wycieczki:

1 dzień – przylot do Włoch

Spotkanie z pilotem grupy na lotnisku Wrocław o godzinie 12.30, odprawa. Planowany odlot samolotu o godz. 14.25 lądowanie na lotnisku w Bolonii o godz. 16.10, TRANSFER BUSEM do miejscowości CERVIA nad Morzem Adriatyckim , zakwaterowanie w Hotelu *** , blisko plaży- pokoje 2-osobowe z łazienkami  .  Obiadokolacja i nocleg.

2 dzień - WENECJA LUB ODPOCZYNEK

Po śniadaniu czas wolny na wypoczynek nad morzem. Spacery po mieście, plażowanie. LUB wycieczka fakultatywna do WENECJI: przejazd do Wenecji. Spotkanie z lokalnym przewodnikiem oraz zwiedzanie miasta. W programie przepłynięcie statkiem z Troncetto na Plac Św. Marka - serce Wenecji, gdzie znajduje się imponująca Bazylika z wieżą dzwonniczą, Palacco Ducale – Pałac Dożów, Most Westchnień łączący Pałac Dożów z więzieniem, Most Rialto nad Canale Grande, Mercato del Rialto – Największy targ w Wenecji, dzielnica żydowska Ghetto. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych.  Cena: 50 Euro /osoba  

3 dzień San Marino

Po śniadaniu przejazd do San Marino - najstarszej Republiki w Europie. W programie zwiedzanie świetnie zachowanych zabytków, takich jak średniowieczne kamienice, zamki, place i fortece.  Następnie spacer po krętych, urokliwych uliczkach na starówce, skąd rozpościera się wspaniały widok na wieże obronne, zbudowane na szczycie góry Titano. Na zakończenie wycieczki czas wolny na zakupy w strefie wolnocłowej, gdzie można w okazyjnej cenie zakupić kosmetyki, alkohol, słodycze czy odzież. Powrót do hotelu w godzinach popołudniowych.

4 dzień Rawenna

Po śniadaniu przejazd pociągiem do Rawenny – spotkanie z lokalnym przewodnikiem: zwiedzanie miasta pełnego zabytków, słynnego z mozaikowej architektury z czasów rzymskich: Piazza del Popolo , San Vitale- najcenniejszy zabytek Rawenny -  bazylika z VI wieku , Via di Roma , Baptysterium Nerona . popołudniu powrót do hotelu pociągiem, obiadokolacja

5 dzień – BOLONIA - powrót

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer autobusem do centrum BOLONII, spotkanie z lokalnym przewodnikiem, zwiedzanie stolicy regionu Emilia-Romania - Piazza Maggiore. Główny plac z Fontanną Neptuna.

 Nad placem góruje świątynia Bazylika San Petronio, która jest jednym z największych kościołów gotyckich we Włoszech. Naprzeciwko bazyliki znajduje się Palazzo del Podestà, który powstał w XIII w. i był siedzibą władzy świeckiej. Na placu możemy zwiedzić również Ex-Sala Borsa, czyli dawną giełdę papierów wartościowych. Due Torri – dwie wieże – symbol miasta, uniwersytet boloński – jeden z najstarszych na świecie.

Przejazd na lotnisko w Bolonii. Planowany wylot o godz. 15.30 lądowanie we Wrocławia o godz. 17.15 . Pożegnanie z grupą i zakończenie wycieczki.

 

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.