Państwo: Polska Region: Miasto: Gdańsk Transport: autokar
Profil wyjazdu: wyjazd biznesowo - motywacyjny skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: pensjonat

Cena zawiera:

 • 2 noclegi w pensjonacie Dworek Złote Piaski na Wyspie Sobieszewskiej (pokoje 2 – osobowe z łazienkami plus 1 pokój 3-osobowy plus 1 pokój 1-osobowy )
 • Wyżywienie: 2x śniadanie, 3 x obiadokolacja w restauracji (2 dania+napój)
 • Wynajęcie autokaru w Trójmieście
 • Opieka lokalnego przewodnika 2 dni
 • Bilet wstępu do Katedry Mariackiej w Gdańsku.
 • Bilet wstępu do Katedry Oliwskiej z koncertem organowym
 • Bilety wstępu na molo sopockie
 • ORP Błyskawica
 • Opłata klimatyczna

 

Cena nie zawiera

 • Biletów PKP – Wrocław -Sopot i Gdańsk – Wrocław

 

Kalkulacja dla grupy 20 osobowej

 

TERMIN: 11.05-13.05.2018 CENA: 500 ZŁ
TERMIN: 28.08-30.09.2018 CENA: 500 ZŁ

WYCIECZKA DO TRÓJMIASTA

Dworek Bursztynowe Piaski    * * *

Kameralny pensjonat zlokalizowany przy lesie sosnowym wyspy Sobieszewkiej, 800m. od piaszczystej plaży, jedynie 17 km. od centrum Gdańska. Oferuje zakwaterowanie w wygodnych pokojach 2-osobowych z łazienką i  dostępem do darmowego wi-fi.  Goście mogą korzystać z ogrodu z trasem, sali kominkowej, wypożyczalni rowerów oraz kawiarenki. W bezpośrednim sąsiedztwie  znajduje się port rybacki oraz przystań promowa wychodząca na Mierzeję Wiślaną.

Strona internetowa hotelu: www.bursztynowepiaski.pl 

Ramowy program wycieczki

1 dzień  Wyjazd  pociągu z Wrocławia o godzinie 06.20. Przyjazd do Sopotu  o godzinie 12.30. Spotkanie na dworcu z lokalnym przewodnikiem i przejazd wynajętym busem w okolice Sopockiej plaży. Spacer po Monciaku, dla chętnych wstęp na molo. W godzinach popołudniowych przejazd do Gdyni i zwiedzanie miasta. W programie między innymi Skwer Kościuszki, dzielnica portowa oraz wstęp do legendarnego muzeum wewnątrz wojennych okrętów ORP Błyskawica Obiadokolacja w restauracji w Gdyni (2 dania + napój)  i przejazd autobusem do hotelu na Wyspie Sobieszewskiej. Zakwaterowanie i nocleg. 

2 dzień Po śniadaniu przejazd  do OLIWY. Zwiedzanie Katedry Oliwskiej oraz koncert organowy. Przejazd do GDAŃSKA i zwiedzanie miasta z miejscowym przewodnikiem: Droga Królewska – Ulica Długa i Długi Targ – najpiękniejsze ulice Gdańska , Ratusz, Kościół Mariacki, Fontanna Neptuna - symbol miasta Gdańsk. Spacer wzdłuż wybrzeża Wetławy. Czas wolny dla uczestników.Obiadokolacja w restauracji w Gdańsku ( 2 dania + napój) i powrót autobusem do hotelu. Zakwaterowanie i nocleg. 

3 dzień Po śniadaniu czas wolny dla uczestników na odpoczynek w SobieszewieSpacer po plaży lub promenadzie, dzielnica portowa, możliwość wypożyczenia rowerów.  Obiadokolacja w restauracji . Po południu wykwaterowanie z hotelu i przejazd na dworzec PKP w Gdańsku. Wyjazd pociągu o godzinie 16.24. Zakończenie wycieczki JAKO OPCAwycieczka do Malborka – opłata 80 zł – w cenie wynajem busa plus bilet wstępu do zamku + lokalny przewodnik  

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja bezpiecznego powrotu

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.