Państwo: Niemcy Region: Miasto: Berlin Transport: autokar
Profil wyjazdu: wyjazd dla dzieci i młodzieży skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie:

   Cena zawiera:

  • przejazd autokarem
  • opieka pilota-przewodnika
  • ubezpieczenie KL i NNW

 

       Kalkulacja dla  uczestników płacących 45 plus 3 wychowawców gratis !!!!!

 

TERMIN: 08.05.2018 CENA: 135 ZŁ
TERMIN: 29.05.2018 CENA: 135 ZŁ

WYCIECZKA DO BERLINA

PROGRAM ZWIEDZANIA :

Zbiórka uczestników o godzinie 5.00 .Przyjazd do Berlina ok. godziny 09.30. Przejazd do centrum. Po drodze z okien autokaru zobaczymy tereny dawnego lotniska Tempelhof, największy kompleks starych cmentarzy miejskich z XIX w. i najbardziej egzotyczną dzielnicę miasta – Kreuzberg – w której mieszkają przedstawiciele różnych narodowości z obszaru Afryki czy Azji. Postój przy dawnym punkcie kontroli granicznej sektora amerykańskiego Checkpoint Charlie i przy pozostałościach dawnej głównej siedziby Gestapo. Przejazd w stronę centrum dawnego Berlina wschodniego – Alexanderplatz. Następnie proponujemy spacer po Unter den Linden, najsłynniejszej berlińskiej ulicy, która jest największym skupiskiem  zabytkowych budowli w Berlinie.  Z zewnątrz będziemy podziwiali takie budowle jak Uniwersytet Humbolda, Staatsbibliothek, Alte Bibliothek, Staatsoper, Kronprinzenpalais. Zajrzymy też na ponoć najpiękniejszy plac dawnego Berlina – Gendarmenmarkt, a przy Friedrichstr. sprawdzimy jak berlińczycy robią zakupy. W trakcie spaceru dotrzemy też pod Bramę Brandenburską – symbol Berlina oraz budynek dawnego Reichstagu. Przy monumencie ku czci pomordowanych Żydów zobaczymy, jak współcześni Niemcy radzą sobie z własną historią.

Podstamer Platz – najnowocześniejsza część Berlina – wjazd windą Panorama Center Punkt , na 24 piętro , gdzie po przejściu na piętro 25 zobaczymy wspaniałą panoramę Berlina . Winda Panorama Center jest najszybszą windą na kontynencie europejskim ( bilet za wjazd – 5 Euro )

W części zachodniej Berlina zobaczymy słynną trwałą ruinę, kościół pamiątkowy cesarza Wilhelma i przyjrzymy się jak w okresie zimnej wojny Berlin zachodni „popisywał się” swoim bogactwem przed częścią wschodnią. Spacer  jedną z najdroższych ulic Europy – słynnym Ku-dammem.

Od godziny 15.30 do 18.00 – zwiedzanie Berlińskiego Muzeum Techniki ( wstęp bezpłatny )- tysiące interaktywnych eksponatów , kolekcja starych pociągów, samolotów, żaglowców i wiele innych atrakcji 

Wyjazd z Berlina o godzinie 18.00. Przyjazd do Wrocławia ok. godziny 22.30

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.