Państwo: Niemcy Region: Miasto: Gunzburg Transport: autokar
Profil wyjazdu: wyjazd dla dzieci i młodzieży skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: domki wakacyjne

Cena zawiera: ·   

Przejazd komfortowym autokarem na całej trasie wycieczki·   

2 – dniowy bilet wstępu do parku rozrywki Legoland z możliwością nieograniczonego korzystania ze wszystkich atrakcji, ·   

1 nocleg ze śniadaniem na campingu w Legolandzie (Drewniane domki – Baryłki 2-4 osobowe)·   

2 obiadokolacje w formie bufetu typu „Jesz ile chcesz” z napojami w cenie·   

opieka pilota grupy·   

Ubezpieczenie KL i NNW 

TERMIN: 02.06-03.06.2018 CENA: 850 ZŁ
TERMIN: 18.08-19.08.2018 CENA: 850 ZŁ 

LEGOLAND Günzburg

Najmłodszy spośród Europejskich parków rozrywki sieci Legoland, otwarty w 2002 roku. Do jego budowy zużyto ponad 50 milionów klocków lego na terenie 43 Ha. Park był kilkakrotnie nagradzany jako najlepszy park rodzinny w Europie. Na terenie parku znajduje się 9 krain tematycznych dla dzieci i dorosłych, w tym między innymi park miniatur, gdzie można podziwiać rekonstrukcje Europejskich zabytków wykonanych w całości z kloców, liczne Roller Coastery i wieża typy Skyfly dla miłośników adrenaliny, przejażdżki wodne i atrakcje dla najmłodszych.

 

Ramowy program wycieczki

1 dzień Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju około północy. Przyjazd do Legolandu w Niemczech około godz. 10.00. Zakwaterowanie na terenie campingu „Legoland Holiday Village” i całodniowa zabawa na terenie parku. W godzinach wieczornych kolacja w restauracji typu „Jesz ile chcesz”. Nocleg.

 2 dzień Śniadanie, wykwaterowanie i czas wolny dla uczestników na zabawę na terenie parku. Około  godz. 15.00 obiad w formie bufetu „Jesz ile chcesz”. Po obiedzie wyjazd w stronę Polski. Planowany powrót około północy. 

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wycieczki szkolne

Biuro podróży Kos Travel we Wrocławiu posiada również bogatą ofertę szkolnych wycieczek edukacyjnych. Organizujemy zarówno wycieczki szkolne krajowe, jak i zagraniczne. Jeździmy m.in. do tak urokliwych miejsc, jak polskie góry - m.in. Tatry, Sudety i Pieniny, Kotlina Kłodzka, a także do czeskiej Pragi, Wiednia i na Morawy. Oferujemy także tanie wycieczki do Rzymu czy Londynu. Zapraszamy również do zapoznania się z oferowanymi przez nas wycieczkami objazdowymi po Europie.

Przyjemne z pożytecznym

Wycieczki szkolne są zawsze wyczekiwane nie tylko przez uczniów, ale także nauczycieli. Przede wszystkim z racji powiewu nowości. Oznacza to bowiem wyjście z sali lekcyjnej i bezpośrednie „dotknięcie” czegoś. Dlatego też warto, aby wycieczki szkolne były odpowiednie przemyślane, by były interesujące dla młodzieży, niosły jakąś naukę, a jednocześnie nie nużyły uczestników. Wyjazdy zagraniczne sprawdzą się w tym zakresie bezbłędnie. Przede wszystkim, przez rejsy statkiem, wycieczki objazdowe do Włoch czy też wyjazdy językowe, młodzież zyskuje nowe, nieznane wcześniej możliwości.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.