Państwo: Niemcy Region: Miasto: Soltau Transport: autokar
Profil wyjazdu: wyjazd dla dzieci i młodzieży skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie: domki wakacyjne

   CENA ZAWIERA : 

Przejazd komfortowym autokarem na całej trasie wycieczki·   

2 – dniowy bilet wstępu do parku rozrywki Heide Park z możliwością nieograniczonego korzystania ze wszystkich atrakcji, ·   

1 nocleg ze śniadaniem na campingu w Heide Parku (Domki 4 – osobowe bez łazienek)·   

Ręczniki i pościel w cenie pobytu ·   

1 obiadokolacja w formie bufetu „Jesz, ile chcesz”·   

1 obiad w restauracji samoobsługowej „Karczma Piracka” (1 wybrane danie + napój bezalkoholowy)·   

1 voucher na lunch na terenie parku·   

Nieograniczona możliwość korzystania z napojów bezalkoholowych na terenie campingu w godzinach 14-23 ·   

opieka pilota grupy·   

Ubezpieczenie KL i NNW·   

Obowiązkowa opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ·   

Upominek na dzieci tematycznie związany z Heide Park  

TERMIN: 16.06-17.06.2018 CENA: 850 ZŁ
TREMIN: 25.08-26.08.2018 CENA: 850 ZŁ

NIEMCY - HEIDE PARK - WEEKEND W PARKU ROZRYWKI

 

HEIDE PARK

Największy park rozrywki w północnych Niemczech, drugi co do wielkości w kraju. Oferuje prawie 50 atrakcji dla dzieci i dorosłych w 4 krainach tematycznych na powierzchni 85 Ha. Do najciekawszych obiektów należą kolejki Collossos – Wpisana do księgi Guinessa jako drewniana kolejka o największym kącie spadku oraz Krake -  Jedyna w Niemczech kolejka typu Dive – Coaster. Poza tym na turystów czekają liczne atrakcje wodne, karuzele, przedstawienia i spektakle, sklepy i restauracje.

Zakwaterowanie w Domkach 4-osobowych - łóżka piętrowe, pościel i ręczniki w cenie 

 

Ramowy program wycieczki

1 dzień Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju około północy.  Przyjazd do Haide Parku w Niemczech około godz. 10.00. Zakwaterowanie na terenie campingu „Heide Park Holiday Camp” i całodniowa zabawa na terenie parku. W godzinach wieczornych kolacja w restauracji typu „Jesz ile chcesz”. Nocleg. 

2 dzień Śniadanie, wykwaterowanie i czas wolny dla uczestników na zabawę na terenie parku. Około  godz. 15.00 obiad w „Karczmie Pirackiej”. Po obiedzie wyjazd w stronę Polski. Planowany powrót około północy.  

Więcej wycieczek z tej kategorii

Wycieczki szkolne

Biuro podróży Kos Travel we Wrocławiu posiada również bogatą ofertę szkolnych wycieczek edukacyjnych. Organizujemy zarówno wycieczki szkolne krajowe, jak i zagraniczne. Jeździmy m.in. do tak urokliwych miejsc, jak polskie góry - m.in. Tatry, Sudety i Pieniny, Kotlina Kłodzka, a także do czeskiej Pragi, Wiednia i na Morawy. Oferujemy także tanie wycieczki do Rzymu czy Londynu. Zapraszamy również do zapoznania się z oferowanymi przez nas wycieczkami objazdowymi po Europie.

Przyjemne z pożytecznym

Wycieczki szkolne są zawsze wyczekiwane nie tylko przez uczniów, ale także nauczycieli. Przede wszystkim z racji powiewu nowości. Oznacza to bowiem wyjście z sali lekcyjnej i bezpośrednie „dotknięcie” czegoś. Dlatego też warto, aby wycieczki szkolne były odpowiednie przemyślane, by były interesujące dla młodzieży, niosły jakąś naukę, a jednocześnie nie nużyły uczestników. Wyjazdy zagraniczne sprawdzą się w tym zakresie bezbłędnie. Przede wszystkim, przez rejsy statkiem, wycieczki objazdowe do Włoch czy też wyjazdy językowe, młodzież zyskuje nowe, nieznane wcześniej możliwości.

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.