Państwo: Czechy Region: Miasto: Czeski Krumlov Transport: autokar
Profil wyjazdu: oferta objazdowa skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie:

CENA ZAWIERA: 

-przejazd autokarem

-2 śniadania 

-opieka pilota - przewodnika 

-ubezpieczenie KL i NNW 

 

CENA NIE ZAWIERA:

bilety wstępu 

TERMIN: 03.05-05.05.2018 CENA: 490 ZŁ
TERMIN: 31.05-02.06.2018 CENA: 490 ZŁ

PERŁY CZESKIEJ ARCHITEKTURY

KONOPISTE, HLUBOKA, CZESKI KRUMLOV            

PROGRAM :

 

 1 dzień: Wyjazd z Wrocławia o godz. 5.00.( Dworzec PKS ) Przejazd do Konopiste, jednego z najczęściej odwiedzanych zamków w Czechach. Okazałą, neogotycką bryłę otacza park z jeziorem. Zwiedzanie bogato wyposażonych wnętrz zamku wraz z trofeami myśliwskimi arcyksięcia Franciszka Ferdynanda d'Este. Następnie przejazd do miasta Tabor – doskonale odrestaurowanego, szczycącego się wieloma zabytkami, labiryntem średniowiecznych uliczek i bogato zdobionymi kamienicami. Smakoszów czekolady z pewnością skusi wizyta w Muzeum Czekolady i Marcepana. Przejazd do Czeskich Budziejowic – stolicy południowych Czech. Czeskie Budziejowice to jeden z największych rynków w Europie, eleganckie kamienice oraz browar, w którym powstaje Budvar. Zwiedzanie Starego Miasta z zachowanym średniowiecznym układem urbanistycznym oraz zabudową reprezentującą różne style architektoniczne. Nocleg w hotelu.

2 dzień: Śniadanie. Przejazd do zamku Hluboka nad Vltavou – neogotyckiej perły południowych Czech. Zwiedzanie zamku jedną z tras - dla zwiedzających udostępnionych jest 140 sal. Następnie przejazd do Czeskiego Krumlova – jednej z najpiękniejszych atrakcji wśród zabytków wpisanych na listę UNESCO. Zwiedzanie miasta - zespół zamkowy i pałacowy położony malowniczo nad Wełtawą, barokowy teatr, średniowieczne uliczki i kamienne mieszczańskie domy. Powrót do hotelu. Nocleg.

3 dzień: Śniadanie. Przejazd na zwiedzanie Elektrowni Atomowej w Temelinie – gdzie nieprzerwanie od 1988 roku działa największa z czeskich siłowni jądrowych. Znajdujące się przy elektrowni jądrowej centrum informacyjne zostało zlokalizowane w zabytkowym renesansowym zamku Vysoký Hrádek. Przejazd do miejscowości Trebon – zabytkowego miasta i uzdrowiska otoczonego Parkiem Krajobrazowym. Okolice miasta Trebon należą do najpiękniejszych regionów w Czechach, turystów przyciągają malownicze krajobrazy, liczne wysepki, bagna i torfowiska. Miasto oferuje wiele terenów zielonych, piękny i rozległy park zamkowy i miejsca do sportowej rekreacji. W programie zwiedzanie centrum miasta, renesansowego zamku, mauzoleum rodu Schwarzenbergów.

W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Wrocławia w godzinach wieczornych.

 

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.