Państwo: Czechy Region: Miasto: Litomyśl Transport: autokar
Profil wyjazdu: oferta objazdowa skontaktuj się z nami w celu otrzymania informacji Wyżywienie: wg programu Zakwaterowanie:

CENA ZAWIERA: 

-przejazd autokarem

-obiad w restauracji - 2 daniowy ( napoje płatne we własnym zakresie)

-opieka pilota - przewodnika 

-ubezpieczenie KL i NNW 

 

CENA NIE ZAWIERA:

bilety wstępu 

TERMIN: 12.05.2018 CENA: 150 ZŁ
TERMIN: 06.10.2018 CENA: 150 ZŁ

PERŁY CZESKIEJ ARCHITEKTURY

PAŁAC w LITOMYŚLU,  POLIĆKA – MIASTO JAK Z BAJKI            

PROGRAM :

Zbiórka we Wrocławiu o godzinie 6.45 – ( Hotel Wrocław , ul. Powstańców Śl.9 ).  Spotkanie z pilotem grupy , wyjazd o godz.7.00 . Przyjazd do LITOMYŚLA ( 170 km od Wrocławia ) o godzinie 10.00 .

PAŁAC W LITOMYŚLU : Piękne sgraffito, wspaniałe elewacje, arkady, romantyczny ogród i tajemnicze podziemia. To są tylko niektóre z powodów dla których warto odwiedzić pałac w Litomyślu. Reprezentacyjna siedziba rodu Pernsztejnów to jeden z najpiękniejszych przykładów stylu renesansowego w Czechach i wywoła ogromne wrażenie na każdym kto doceni czystość stylu. Wszystko to doprowadziło do wpisania kompleksu do rejestru dziedzictwa światowego UNESCO.

W Litomyślu znajduje się też DOM BEDRICHA SMETANY – wielkiego czeskiego kompozytora , który urodził się w Litomyślu

Przejazd do miejscowości POLIĆKA – zwane czeskim Carcassone . Miasto jak z bajki, otoczone średniowiecznymi murami obronnymi z wieżami, basztami i romantycznymi galeriami. W średniowieczu, gdy posiadanie murów miejskich nie było czymś wyjątkowym i miała je prawie każda większa osada, nikt ich raczej nie podziwiał. Dziś natomiast, turystyka skoncentrowana na zwiedzaniu murów miejskich kwitnie. W Poličce, mieście znajdującym się na granicy między Czechami a Morawami, w pobliżu Litomyśla, możesz się nawet przespacerować po murach miejskich!     OBIAD W RESTAURACJI – danie główne + deser + napój  . Wyjazd z drogę powrotną . Przyjazd do Wrocławia o godzinie 19.00

 

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy i wyjazdy integracyjne dla firm

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii i nie tylko

Wycieczki objazdowe do Włoch, Hiszpanii  i nie tylko

Gwarancja bezpiecznego powrotu

Gwarancja  bezpiecznego  powrotu

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.